Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. W wianku wygląda jak baba :lol: Ale ładnie mu :p
  2. Ty$ka

    dubel

    I jak? Ile kilosów? ;)
  3. Ty$ka

    Gru&Tofik

    Telefon masz :siara: E tam, nie widziałaś jak kiedyś swojego opitoliłam. Nie chodziłam z nim przed zmrokiem na spacery aż nie zarosło :lol:
  4. Genialne fotki. Dzieciaki takie radosne :loveu:
  5. Niech w końcu mały spakuje swoje manatki i przeprowadzi się do swojego domu :p Bo naprawdę jest tego wart.
  6. Ty$ka

    Gru&Tofik

    Zwariować można :lol: Już nie wiem gdzie komentowałam. Lepiej dawaj foty opitolonego Tofika :D
  7. No wiecie, zasada często brzmi "Nie chodzi o to, by zajączka złapać, ale by go gonić". Mój choć generalnie nauczony samokontroli to bywałokrutny wobec swoich kotów: prowokuje je do ucieczki. I wtedy je pasie, podgryza nawet im tyły ( :lol: ) lub wspomaga się szczekaniem. Jak one się zatrzymują - on też. Na szczęście odwołuje się od kotów bez grymaszenia, a i kierowanie nim to rarytas. Dlatego nieraz perfidnie go wykorzystywałam (teraz już w sumie nie muszę) do zaganiania kotów... do domu :lol: Jakoś intucyjnie to wszystko nam wyszło, bo ja na pasieniu się nie znam, choć nawet nie wiecie jak chciałabym...
  8. Okej, zaczynam produkcję po majówce. Będę ważyć, proporcjować :lol: Mnie i tak się pewnie zmieni. Chociaż nie wiem, mnie to strasznie rajcuje, a modyfikacja zachowań jest czymś, co najbardziej mnie interesuje u psów... :lol: Zobaczymy jeszcze.
  9. [quote name='chounapa']ZHP i 10 znaków :P[/QUOTE] <wirtualna piątka z Twoją Córą> :lol:
  10. Nie skreślam DT. Pewnie, jak będę mieć blisko to pójdę. Choćby z samej ciekawości :p
  11. Ile dzieciów :loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6685_zpsab91020b.jpg nie za małe ma ciapusie? :p Michasia jak słodka :loveu: Miny stroi pierwsza klasa. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6738_zpsb852fcd3.jpg afro na głowie :D Theoś ma cudowny uśmiech.
  12. Ty$ka

    dubel

    Na jakie zawody? :)
  13. Ostatnio to i ja mam :D https://lh4.googleusercontent.com/-FkCcBNwpf9Y/U2Og72CoyEI/AAAAAAAADSY/xjPvEbSpHLc/w640-h480-no/12p.JPG :loveu: Mocno Ci linieje? :p
  14. [quote name='chounapa']Zdecydowana większość nie dba o zwierzęta i nie jest harcerzami, więc wiesz :P BTW. Moja córa jest ZUCHem ;D[/QUOTE] To inna bajka :) Ooo, w jakiej organizacji? ;]
  15. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-PsOsm6TFoho/U2KN-gERjdI/AAAAAAAAL5I/YiylQLG5ClU/w640-h427-no/spacer+1.03.2014+131.JPG[/url] :loveu:
  16. [quote name='Onomato-Peja']To Ty mnie na fejsbuniu zaprosiłaś! :cool3: W końcu wiem o kogo kamon. :lol:[/QUOTE] Buhahahahaha :D A foto rozwalające :p
  17. Jaka kochana :loveu: Wszystkiego najlepszego Joy. Ten wianek zmieścił Ci się chociaż na nadgarstek? 8)
  18. [quote name='chounapa']Ja się ludzi nie boję ... zwyczajnie większości nie lubię :P Dlatego przesiaduje przy komputerze z kotem na kolanach i cieszę się jak głupol, bo mój pies zostawił w kości pierwszego zęba :P[/QUOTE] E tam, ludzie są fajnie. Zwłaszcza psiarze :lol: I harcerze. Innych ludzi jakoś nie lubię też, ale dobrze mi z tym :D
  19. Ty$ka

    Miastowy Lis

    [url]http://i1372.photobucket.com/albums/ag334/Blue_Meatloaf/DSC_0504_zps3f62b879.jpg[/url] cofam swój ostatni komentarz :siara: ;p [url]http://i1372.photobucket.com/albums/ag334/Blue_Meatloaf/DSC_0518_zps28cf2636.jpg[/url] buahhahahahaha :D
  20. Aaa rozumiem. Niby ma to sens, ale z drugiej strony właśnie to pies pomógł mi zwalczyć moją nieśmiałość do ludzi i moje relacje z innymi uległy poprawie :lol: Więc trochę nie ogarniam, ale nie wnikam w szczegóły. Papiś jest u mnie na fanpejdżu, możecie udostępniać :p
  21. Na fanpejdżu już jest: [URL]https://www.facebook.com/pages/Gamonius-pospolitus/449061291893009[/URL] Zaraz udostępnię i na fejsie ;) EDIT: Jest i na fejsie, na moim prywatnym profilu.
  22. [quote name='deer_1987']chodz do nas, u nas dopiero zolte mlecze sa :)[/QUOTE] To pakuję się i jadę. :D W galerii macie może foty melczykowe? [quote name='chounapa']To ja się zapisuje jako pierwszy pacjent doświadczalny :P Przydałby mi się ktoś, kto jako pierwsze zalecenie nie zapisze "proszę się pozbyć zwierząt" :P[/QUOTE] Słucham? To tacy psycholodzy istnieją? Ja znam tylko psiolubnych :D
  23. Ty$ka

    Miastowy Lis

    Bije mądrością po oczach. Albo aż tak duży kontrast pomiędzy nim a jego psimi kolegami :diabloti: Zawsze wychodzi L. tak sUodko :loveu:
  24. A ja Wam powiem, co Wam powiem. Wszystkie te psy wydają się takie jakieś... dziwne :diabloti: Z wyjątkiem Liska :siara:
×
×
  • Create New...