-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Żyjecie :D Ile piesów ! :loveu:
-
Buhahaha, ale Gruby ma miejsce widokowe :lol:
-
[quote name='Collie']Jakbym miał wydarzenie to podeślij link. Smaczki z suszoną traw(k)ą :diabloti: Myślę, że biznes by się kręcił! Też myślałam nad psychologią, kierunek może nie przyszłościowy u nas, ale ciekawy (tak samo jak obecnie socjologia). A już wolę iść na coś co by mnie interesowało. To powodzenia, aby się ze studiami udało. :)[/QUOTE] Nie ma, ale jak uzyskam zgodę na przetwarzanie danych i zdjęć to umieszczę go na fanpejdżu kundelsona ;). Podobno żyje w zgodzie z kurami, taki miś do tulenia :loveu: Pewnie, że tak. A nazwa przyciągałaby... nie tylko psy 8) W sumie na studia idę dla siebie. Jeśli chodzi o zawód to tak naprawdę ja wszystko mogę robić :p. Myślałam oprócz tego o fizjoterapii, ale ja chemii nie ogarniam. Moje rozsz to biologia, wos i polski. Bardziej human :p
-
Udostępnię go na swoim fanpejdżu psim ;) I wśród znajomych, jeśli mogę. Poproszę tylko kontakt :).
-
[quote name='Molowe']Ja tam cierpliwa jestem :grins:[/QUOTE] To wspaniale się składa:p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Kolorowych snów. Odeśpij :) -
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
To dlatego, że od babci dostawał śmieciowe żarło :loveu: Teraz jest diety pilnuję. I trochę kości podgryza. ;) Dacie radę, u nas jest podobnie. Można psa nosić. A małe toto, nie co owczarek czy bernardyn :lol: Moje koty mają tak samo. Morus pewnie by tak samo miał, gdyby był zabawkowy :D Dla tego nawet nie kupuję żadnych zabawek. Kilka podstawowych kocich (w naszym przypadku), reszta to domowa robótka :p Szkoda pieniędzy. -
[quote name='Molowe']Ile zdjęć! wszystkie są super,a kolega pimpek taka śmieszna kupka futerka :loveu: no i czekamy na filmik sztuczkowy :loveu:[/QUOTE] A taka tam niespodziewajka :D Trochę szkoda, że poznali się na ulicy, a nie gdzieś na uboczu, bym kundelsona spuściła :p. To trochę czekać będziecie. Postaram się sprężyć. [quote name='Talucha']U Ty$ki są zdjęcia, wow :lol:[/QUOTE] Słoneczko mnie przygrzało... a i wolne tak na mnie [U]źle[/U] wpływa :siara:
-
Przyszłam do Was :D Żeby nie było, że śmieję się z Twojej psicy poza Twoimi plecami :siara:
-
[quote name='Onomato-Peja']Nie śmiać się z mojego psa za moimi plecami! :shake:[/QUOTE] Ma minę jakby kogoś właśnie zakopała w piasku :D [url]https://lh3.googleusercontent.com/-MLQ33ZNRqLU/U2KNn1vvSXI/AAAAAAAAL5I/0unhgiFOfDE/w640-h427-no/spacer+1.03.2014+044.JPG[/url] ciężkie jest życie gwiazdy... ;p [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Rc7iHo-zcG0/U2KNpNCJcmI/AAAAAAAAL5I/yq-jnrGtBS0/w640-h427-no/spacer+1.03.2014+048.JPG[/url] Lisek ma minę z serii "O rajusiu, tego po Grubym się nie spodziewałem". Świetna fotorelacja.
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
U nas poleciały w wieku 2lat... teraz są, w ogóle jeśli to możliwe, trochę bielsze. Starł ten brud? Kwarantanna kwarantanną, ale dla mnie socjalka ważniejsza. Papisia na znany teren puszczać możesz. I na rękach pokazywać świat ;) [url]http://i60.tinypic.com/1z4z8ci.jpg[/url] patrzy się jak w święty obrazek :D -
Jaki zwierzyniec :loveu: Świetny Orionek.
-
Wcale, że nie jesteśmy! Skleroza rzecz ludzka :lol:
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-OJiRmdQfkA0/U2KNkwO03XI/AAAAAAAAL5I/mcdqwUOvEIE/w397-h595-no/spacer+1.03.2014+035.JPG[/url] :lol:
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Łał! Nela ma piękne zęby :loveu: E tam matura, papiś ważniejszy :D Jak poznasz ich na spacerze i tam się zaakceptują, powinno być ok. Przez pierwsze dni będzie zazdrosna, ale się przyzwyczai. Musi :p -
[quote name='magdabroy']Przeleciałam zdjęcia, tak na szybko :evil_lol:[/QUOTE] Faktycznie szybka jesteś :lol:
-
Ale jest obłędne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
To się cieszę, że małemu nic nie jest :) Ma wydarzenie na fejsbuku? Zapowiada się na dużego psa?
-
Ależ rośnie :crazyeye: :loveu: Ona chodzi z Tobą to pracy? Zazdroszczę tej możliwości. I kotek jaki ładny :loveu: Uwielbiam pingwinki :loveu:
-
Spadaj... po kawę... :evil_lol: Daj tą fotałkę, co oczy wyłupia i łapy trzyma na Twoim rękach, jest genialne :evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I kaganiec jeszcze na wszelki wypadek :evil_lol: -
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
To był! Słaby, więc się liczy :p To nie ma co się pocieszać, toż to sama prawda ;) Ufff, jak miło, że nie tylko ja o takich rzeczach zapominam 8)
-
[quote name='magdabroy']Melduję się, że wróciłam do żywych, ale zaległości nie nadrobię :eviltong:[/QUOTE] Maaaadziaaaaaa :loveu: Stronę wstecz i też 2str wstecz są fotki i filmik :p Reszta to chyba paplanina. Chyba, bo nie pamiętam :lol:
-
[quote name='Collie']Ach te niecne plany, o jednego debila byłoby za dużo :diabloti: "No i co pan zrobisz? Nic pan nie zrobisz" :lol: A mały ma wydarzenie na fb? Nela też się tak pasie raz na jakiś czas, cięzko ją wtedy odciągnąć od trawy, je i je. Studia w Warszawie, jakiś konkretny kierunek? :eviltong:[/QUOTE] Gadanie :D Właśnie, o tototo. Nie wiem czy ma wydarzenie na fejsie, dopytam się. Mam psa wege :loveu: On daje się pociąć za trawę. Ej, to może ja wymyślę smaczki o smaku trawy? :D Powiem tak - ja do W-wy nie chciałam jechać na studia. Myślałm raczej o Krk (ale UJ w życiu się nie dostanę), ewentualnie Poznaniu, Wrocławiu czy Lublinie :lol: Jednak wyszło, jak wyszło, choć zobaczymy - mam jeszcze 2lata :lol: Wybieram się na psychologię. Tak, wiem - życiowy kierunek :siara: Dokładnie, na sam początek, o psychologii kształtowania i modyfikowania zachowania, a potem się zobaczy.