-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Witamy się. :) Na starcie życzymy zdrówka dla ślicznotki.
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
No dokładnie. To smutne, nie to powinno się wynosić ze szkoły... W takim razie mocno Cię podziwiam, ja nie miałabym odwagi podjąć decyzję o drugim psie w pierwszym roku studiów :) I Ty ją tak puściłaś po tej ziemi do wyra? :D -
Cześć :loveu: Stęskniliśmy się ze Wami, bo niestety nie mam Was w znajomych.. Co do zdjęć - jeśli masz je na fejsbuku, wystarczy kliknąć na nie prawym przyciskiem myszy i wybrać "kopiuj obrazek" no i wkleić w polu wiadomości. Gotowe :) Mam nadzieję, że niedługo nacieszę oczy kudłaczem.
-
Rally jest świetne :loveu: Dacie radę. Jakie smaczki zamówiłaś?
-
Ups, zabiłam psa :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rR1O6Nt2ouQ/U1_iptmES0I/AAAAAAAAB0c/o8f9XbZY_sI/w383-h321-no/pifpaf.JPG[/IMG]
-
Ale nuuudne te fotki :p [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Vh9kw0gBY-8/U1-Z7NS9RiI/AAAAAAAABw4/jMMpwYpb9SY/w428-h321-no/P1150943.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mf6VYTfaS_g/U1-Z_vrBH9I/AAAAAAAABxA/pj_hXli07cI/w428-h321-no/P1150945.JPG[/IMG] Po treningu :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cEjQYl48q9U/U1-aJBwEObI/AAAAAAAABxQ/NL6_seQeVrs/w428-h321-no/P1150950.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-P2buhU6QnMU/U1-aN7wzPrI/AAAAAAAABxY/Yc4o37IW-fc/w428-h321-no/P1150952.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5AoXPVyufxM/U1-aS07o6cI/AAAAAAAABxg/479qVx7PNps/w428-h321-no/P1150954.JPG[/IMG]
-
[quote name='unikatowydiament']hej :) :) :)[/QUOTE] Hej :loveu: Mój leń :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-d-E7R4OBgIo/U1-Zt0NUTXI/AAAAAAAABwg/knzJfAO4t6Q/w428-h321-no/P1150939.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_KQ5tXlxx7E/U1-ZxxHzYGI/AAAAAAAABwo/B4tQN3RUmQ8/w428-h321-no/P1150940.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ESVtu5NUz2Q/U1-Z2l09LJI/AAAAAAAABww/DxYqJIoif_A/w428-h321-no/P1150941.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MQAMDqM2tGI/U1-ZXXaa7yI/AAAAAAAABv4/NODIfcfu5Eg/w241-h321-no/P1150922.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qnyO732ymnk/U1-ZpjZIXdI/AAAAAAAABwY/I5qqChcXXC0/w428-h321-no/P1150938.JPG[/IMG]
-
Rozpieszczam Was, ale raz na jakiś czas można. :shiny: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-suHcyly-yp8/U1-ZFStua3I/AAAAAAAABvY/ffpPGDzm_DI/w428-h321-no/P1150904.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6l5fmCeleus/U1-ZJvypL6I/AAAAAAAABvg/_pHZjl9B9pQ/w428-h321-no/P1150908.JPG[/IMG] Co to jest? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rvZ5aWOg89o/U1-ZTKA7SHI/AAAAAAAABvw/JfsnUPGYrQ8/w241-h321-no/P1150921.JPG[/IMG] I macie trupa, ulubiona sztuczka kundla. Tylko śmiechowo na nią reaguje - kiedyś reagował na złożone dwa palce i faktycznie to było OK. Teraz, przez ostatnie parę dni reaguje inaczej - muszę go szturchnąć. I na filmiku mam jak idę i nagle sru, kopię psa. A ten leży i się nie rusza. :evil_lol: Okrążam go - dalej się nie rusza. Dopiero po paru chwilach grozy dają mu sygnał "ok" i pies ożywa. Ufff, nie zabiła psa :diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h-3h3rt2ppo/U1-Zc1U0FQI/AAAAAAAABwA/VABass5cKIc/w428-h321-no/P1150932.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sowUrjP-veg/U1-Zg8Ubz8I/AAAAAAAABwI/axOyPRhgiPg/w241-h321-no/P1150934.JPG[/IMG]
-
[quote name='rashelek']Albo zaczyna szczekać bez powodu na samą siebie :P Ooo filmik będzie? :grins: Foteczki :loveu: Widać, że zachwycony wypad :D[/QUOTE] Pewnie sprawdza czy czasem nie stała się niemową z nieokreślonych przyczyn :p Szykuje się. Przegrzebałam komputer i zapomniałam, że mam tyle materiału... starczy mi na 3 filmiki :mdleje: Mam więcej fot, zaraz wstawię. [quote name='magdabroy']Doberek :)[/QUOTE] Hej Madzia :loveu: Wróciłaś =) [quote name='Sonka95']Jaki wesoły Morus na fotkach :)[/QUOTE] Wieczny optymista w końcu ;p [quote name='Collie']Usunąć kocią sierść to koszmar, stąd już nie porywam się tak bardzo na branie na ręce Krakersa. :D Nie zastanawiałam się nad tym, ale przez Was uświadomiłam sobie, że psi włos nie robi na mnie wrażenia w jedzeniu, z kolei jakbym zobaczyła ludzki to nie wiem czy dalej bym tak chętnie jadła. To chyba taka przypadłość właścicieli psów. :lol: Piękności! :loveu: [URL]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10245499_780933828593099_6024284524184668769_n.jpg[/URL] Ale żeby nie było, jeszcze większe piękności :p [URL]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10253993_633363426735076_642696267243480156_n.jpg[/URL][/QUOTE] Mnie nie trzeba branie kota na ręce - wystarczy, że ze mną mieszka, jego kłaki fruwają wszędzie :D No widzisz, może źle się o tym dowiedziałaś - im mniej człowiek wie, tym lepiej śpi. Młody jest genialny. Jego rodzeństwo też :loveu: E tam, ja tam nie jestem zazdrosną o inne psy... [COLOR=#ffff00][SIZE=1](dobra, kogo ja oszukuję :lol: ) [/SIZE][/COLOR]
-
[quote name='unikatowydiament']hej :) :) :)[/QUOTE] Hej. :loveu: Oznajmiam, że materiał na filmik zebrany. Teraz tylko zmontować :p PS: Nie wiem czy chcę Was rozpieszczać fotkami, bo mam ich trochę z dzisiaj. :D Macie dla przedsmak ;p Początek treningu, piesek na waruju [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10253993_633363426735076_642696267243480156_n.jpg[/IMG] Trup (mam go w kilku odsłonach ;p) [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/q81/s480x480/10259761_633356486735770_1841351887128760599_n.jpg[/IMG] I piechowi micha się cieszy po treningu [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10172763_474150026050802_3375869484598851658_n.jpg[/IMG] A teraz cudownie u nas grzmi :loveu:
-
Niech zabiorą mnie ze sobą na Słowację :siara: W takim razie udanych planów :)
-
To wszystkiego najlepszego i wyszczekanego dla Bliskiej :loveu: No tak, flyball to głośny sport :lol:
-
Nie chciałam tak publicznie pisać :p Buhahaha, jaki z niej dzielny piesek :loveu:
-
:mdleje: Jakie rozproszenia. To tak specjalnie? Te alarmy? Bo ujadanie psów to swoją drogą :lol: Bardzo ładny rajd, gratuluję raz jeszcze.
-
O, takie knajpy to i my lubimy :loveu: Wczoraj też stwierdziłam, że może to już czas ruszyć zad i na rowerowanie z psem, ale jakoś tak... Jak nie dzisiaj, to pójdziemy jutro ;)
-
[url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/8a3b4920-f0da-4c83-a66c-3b4d669b0db4_zps0b436259.jpg?t=1398621212[/url] jaki fajny pies obok niej. A dama widzę z piłeczką wita :lol: Mam od dzisiaj wolne, jak cudownie :loveu:
-
Jak leży bida. A ta go jeszcze męczy :lol:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Współczuję bardzo teściów. Naprawdę. ;) -
Nie narzekaj na jakość zdjęć, bo co ja dopiero mam powiedzieć :p Cieszę się też i po cichu zazdroszczę takiego weta. Życzę Żabuli, aby obyło się bez zabiegu ;). Buahhaha, jaka z niej traperka, lubi jeździć samochodem :lol:
-
[quote name='rashelek']Mnie też psie kłaki nie rażą, ale ludzkie są fuuuuj!!! Mnie na samotnych spacerach pies nakręca, bo nagle się czegoś wystraszy albo co i obie robimy pod siebie :lol:[/QUOTE] Ufff, nie jestem dziwna :lol: Na szczęście z Morusa nie jest taka boidupa. Co prawda jest nieufny, ale jak się już czai i jeży to tylko na podejrzane typy :D
-
[quote name='Majkowska']Ja z kolei mam tak że sama sram w gacie, ale jak już jest ktoś ze mną to może na mnie lew wyskoczyć a ja przejdę nieporuszona. I to nie dlatego że chcę zaimponować, poprostu się jakaś czuję odpowiedzialna za to żeby dać pewnośc że się nic nie dzieje. Z psem napewno się pewnie nie czuję, szczególnie jak on nagle zatrzyma się i wdycha wiatr wystawiając coś czego nie ma :roll:[/QUOTE] Wiesz, że mam podobnie. U mnie to wynika z tego, że zawsze idę jako ta starsza, jako opiekun, jako drużynowa. Tak czy inaczej zawsze odpowiadam za innych, więc wtedy jest to inaczej. Zresztą zazwyczaj chodzę wszystko olewając wokół, jednak mam dni, jak ten dzisiaj, że moje zmysły są wyostrzone i wszystko wydaje się podejrzane :D Ja z moim też nie czuję się bezpieczna :lol: Takie małe to wszyscy mogą kopnąć i tyle po nim. Dlatego jakbym chciała psa obronnego - celowałabym w hovka ;)
-
I Tośkę, rzecz jasna :) Tak nam Otoshi wyrosła Otoshi Wolf of Anana Amarok [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10153936_791837394169409_8999958102421556306_n.jpg[/url] [url]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10294337_791860997500382_4872766865883731290_n.jpg[/url] [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10257039_791861010833714_5801051572571995478_n.jpg[/url] :loveu: I ostatni miot Ady miał takie cudeńka :loveu: [url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10245499_780933828593099_6024284524184668769_n.jpg[/url] Psy reprezentują hodowle Anana Amarok oraz Wilcza Dusza. A także SnowShade.Więcej ich zdjęć nie będzie u nas, więc zachęcam zakochanych do zaglądania na stronę hodowli lub fanpejdża ;)
-
Zrobię, już do znudzenia, reklamę tej samej hodowli. Tosia już troszkę dojrzała, a i kumpel z importu już jest z hod. Adą Harężlak. Hodowli przedstawiac już chyba nie muszę - Anana Amarok OTOSHI WOLF Anana Amarok & SnowShade SNOW Podobno bardzo się lubią, to dobrze wróci na przyszłość 8) [url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10308237_791922984160850_4868604221611523420_n.jpg[/url] [url]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10154347_791923004160848_4179388964121387959_n.jpg[/url] Macie imporcika, już u Ady :loveu: Po domowemu: Misiu vel Pan Wilk ShowShade SNOW [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10014710_791838014169347_492322689133459387_n.jpg[/url] [url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10320463_791862964166852_2001422931493522933_n.jpg[/url]
-
A jakoś reagowałaś na te jego przyciskanie do ziemi i gwałt? Bo jeśli kontrolujesz to to jest OK, ja ze swoim podobnie pracowałam nad psami. No, ale to jest pies od małego ze mną, więc tu też inna rzecz: Ty jeszcze musisz nauczyć się Dexa wyczuć, ja już ze swoim nie muszę się tak cackać :D Czekam na fotałki.
-
[quote name='Majkowska']Czytam jakbym ja tam szła :D Dokładnie to samo "wszędzie coś na mnie czycha, wszystko jest podejrzane, coś zaraz na mnie wylezie". A najbardziej lubię się podzielić z kimś obawami i zostać wyśmiana : ostatnio wychodzę z domu na spacer po lesie a pod naszą bramką siedzi facet na pniu i gapi się na mnie. Posiedziałam chwilę ale jego wzrok mnie przeszywał więc się przesunęłąm za drzewa to i gośc się przemieścił :/ Idę więc do domu i mówię " ej , wiecie co, w lesie pod naszą bramką siedzi chłop i nas obserwuje" na co mój tata ...wyśmiewa mnie i wręcz gani że jak mogę biednego człowieka co se usiadł po wędrówce oskarżać ze się gapi :loveu: Długo siedziałam a facet cały czas mnie obserwował... Wkońcu wyszłam z aparatem i ...przepadł mi![/QUOTE] O, Majka się odezwała :loveu: Nawet nie wiesz jak się cieszę, że nie tylko ja jestem pod tym względem walnięta. Ja zawsze powtarzam, że przynajmniej jestem w pełnej gotowości na wszystko. Ci co zlewają możliwe niebezpieczeństwo kiedyś po prostu prześpią i się mocno zdziwią :lol: A gość faktycznie mógł być psychiczny, bo czyż nie jest ich teraz pełno? ;p Także łączę się "w bólu" niezrozumienia. Najlepsze jest to, że najbardziej zbijającą się ze mnie osobą... jestem ja sama :siara: