Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Dobra, dobra, nie bijcie - Tysia to zabiegana dziewucha jest :lol: Dodam za chwilę :p Myślę o studiach, bo trzeba mieć jakieś priorytety, inaczej całkiem bym spoczęła na laurach ;). Proszę, link do fp: [url]https://www.facebook.com/pages/Gamonius-pospolitus/449061291893009[/url] Tam pojawiają się wpisy częściej niż na dogo, kiedy wolnego nie mam ;)
  2. Gratulujemy :) Urocze dziecię. Bo kto to słyszał psy ubierać :siara: Rico ma rację :D
  3. OK... zero rewelacji. :p Dam jutro :D
  4. Bo się zadaję z debilami 8)
  5. Przepraszam bardzo, ale ja nie w temacie. Tzn. pierwszy raz słyszę o podcinaniu uszu po kastracji. Można gdzieś poczytać po co to się robi? :p
  6. I co jeszcze - może frytki do tego? :D Są rozmazane :<
  7. No nie! I to bez mojego pozwolenia :p Wychodzę na debilkę. (a może nią jestem? :lol: )
  8. Okej, zobaczysz zbiję kokosy na tym biznesie :D Mam z dzisiaj fotki, ale z tostera, więc nawet ich nie tykam.
  9. Buhahhahaa, moje rozkminy widzę rozsiewasz po dogo :lol:
  10. Ty$ka

    Gru&Tofik

    Nigdy nie powiedziałam, że jestem idealnym przykładem. Ups, ja w ogóle nim nie jestem :evil_lol:
  11. Rośnie mała fotomodelka. Albo aktorka :D
  12. Ty$ka

    dubel

    Uuuu, ja też dostanę :loveu:
  13. Ty$ka

    dubel

    OK, rozumiem :p No nie... jak mogłaś nie pomyśleć o specjalnej serii rogalików dla dogociotek :(
  14. Uuuuu, to grubo :D
  15. Coś Ty z nim robiła przez 13h? :D
  16. Cudowna decyzja. Uważam, że dzieci najlepiej chowają się przy psach :) Życzymy szczęśliwego rozwiązania. A tak w ogóle się witamy. Muszę przyznać, że Rico faktycznie ma w sobie TO COŚ :loveu:
  17. Ty$ka

    dubel

    Co drugi dzień w ogóle mają spacery? Czy co drugi dzień mają spacer, a tak jakaś przebieżka? Ej, wyslij mi parę rogalików :D
  18. U nas dzisiaj było pięknie. Porządnie zgrzałam się w mundurze :p [url]https://lh6.googleusercontent.com/-x1eglnfzIxo/U2I2myC05iI/AAAAAAAAK2w/HFdl4TLYaI8/s640/2014.05.01%20%2815%29.JPG[/url] :loveu:
  19. Lusi prawie nie widać :lol: Ja bym zgubiła na tym torze tak małego psa :p Nana jak artystycznie pokonuje huśtawkę ;]
  20. Ty$ka

    dubel

    Ładna ta obroża ;) Mogę się Ciebie o coś zapytać... te 5km Twoim psom zupełnie wystarcza? Pytam się, bo mój średnio (by nie powiedzieć: mało) aktywny pies spokojnie pokonuje taki dystans. ;)
  21. [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/5cba96ee-8114-48f0-8c5b-0cb35a489508_zps10cef05a.jpg?t=1399051421[/url] język :lol:
  22. Ty$ka

    Gru&Tofik

    :multi::multi::multi: Yupi :multi::multi::multi:
  23. Ty$ka

    dubel

    Łeee, to mało. Liczyłam na 40 :lol: Ale lepszy rydz niż nic. Potem zdaj relację :)
×
×
  • Create New...