Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. I dobrze powiedział :D Ale naprawdę... nie wiedziałam, że takie rzeczy się dzieją w ogóle :O
  2. Ty$ka

    Gru&Tofik

    [quote name='maryg22']I jak zawsze zdjęć Tofika nie ma :-([/QUOTE] Pewnie Gruby Toffika zjadł na kolację :p
  3. Witamy :loveu: Podziwiam Cię za decyzję o adopcji. I to jeszcze adhd. :D
  4. Buhahaha, jaki miała tupet :lol: Pewnie bym tam ze śmiechu padła :D
  5. Ty$ka

    Gru&Tofik

    Genialne foty! :loveu: [url]http://i1372.photobucket.com/albums/ag355/martyyna/185bc_zpscc9a3699.jpg[/url] nie mam pytań :lol:
  6. U mnie było podobnie. Ideał psa: wysportowany, umięśniony długołapny szczurek husky. Koniecznie z hodowli typowo użytkowej. A wyszło co wyszło :p. I wcale nie żałuję :p Właśnie - może czas na nowe fotki? Dzieciaki tak szybko rosną :siara:
  7. :mdleje: Od razu i mi zrób taką kawę :p
  8. [quote name='rashelek']Ja Miczkensowi teraz przerzedziłam sierść, a na krótko ją zetnę w przyszłym miesiącu ;)[/QUOTE] Ja myślałam, by ciachnąć w połowie maja. Myślę, że nie zaskoczą nas mrozy i zdąży zarosnąć do zimy. Dostałam nowe info o tym cudownym papisu potrąconym: [QUOTE]Z każdym dniem bardziej się przyzwyczaja. Jest zrównoważony, spokojny, grzeczny ogólnie, taki przyjemny sierściuch, lubi się przytulić ale nie jest nachalny jak to rude pokraczne na zdjęciach. Jak to wzięli to się tylko czołgało, takie zastraszone, urodziło się to w szopie gdzieś tam w Polsce i musieli jedno zabrać. Teraz rudy głąbek skacze do dzieci i chce po twarzy z wyskoku polizać, nas też tych większych. A Brązek to piesek chyba idealny, wad u niego nie widzę, muszę nauczyć go chodzić na smyczy. Wygląda zdrowo, zębiska zmienił, lubi podgryzać dzieci w zabawie - bierze rękę do pyska i trzyma z takim roznielonym wyrazem pyska, delikatny jest. Położy się i śpi na podwórku, nawet jak ktoś chodzi, to nie biega jak rude szaleństwo, nie zwraca uwagi. Ma charakter dojrzałego psa. Zapytania, jakby to delikatnie ując, hmmm skromnie albo bardzo skromnie.[/QUOTE] Nawet nie wiecie jak to boli... Z jednej strony świetnie, że ma taki charakter. A z drugiej, kurcze na stałe w DT zostać nie może, a zainteresowanie znikome :(
  9. To ideał w takim razie. Cholerka, marzy mi się taki pies. Od zawsze. Z wyglądu, bo z charakteru mam takiego aniołka. Jednak nie wiem czy na stancję na studiach mnie przyjmą z dwoma psami, co prawda i na nie nie wybieram się w tym roku, no ale tak czy inaczej na psa drugiego pozwolić sobie nie mogę. Eh... On mieszka na podwórku czy w domu? Już nie kuśtyka?
  10. Nic nie sugerowałam :p. Po prostu ludzie moją swoje gusta i guściki. Ooo, to gratulujemy :loveu:
  11. O, pomarańczowe :D W takim razie czekam na Twój nowy nabytek :) A on z tych niewodnych? ;p Biedna Mika, nie mogła się najeść. Komu może przeszkadzać jedzenie trawki... :(
  12. O jakich szelkach myślisz? :D Łał, to dzień do udanych pewnie się zalicza. :) Bajerancko :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-PQuBqQEuuZg/U2I2fHgv9RI/AAAAAAAAK1Q/sqzuwQYBhWY/s640/2014.05.01%20%283%29.JPG[/url] coś Ty jej zrobiła? ;p
  13. [quote name='rashelek']Ile fotasów :loveu: Obetnij w końcu Morusowi futro, bo się w końcu biedny ugotuje :P Mam do Ciebie mega prośbę - zmierz w tych czerwonych szelkach długość tego przedniego (odblaskowego) paska, dobrzeeee? :oops:[/QUOTE] No rozpieszczam, nie wiem co się ze mną dzieje :lol: A nie za wcześnie? Ok, zmierzę. Przypomnij mi jak tego dzisiaj nie zrobię.
  14. Jeżeli małżowina jest ciężka to małe prawdopodobieństwa, że staną. Jeśli chcesz by stanęły to podawaj jej dużo chrząstek i kurzych łapek. No i podklejaj :p
  15. Ty$ka

    Miastowy Lis

    Buhahaha, jakie mają miny :lol: Co Wyście zrobiły z psami? ;]
  16. OK, dziękuję za informacje :)
  17. A może złapała ją krzywizna młodzieńcza? Tak czy inaczej suplementacja w kontakcie z wetem nie zaszkodzi :)
  18. Współczuję Twoim sąsiadom straty. Ach ten Theoś, nie pozwalał Wam zasnąć za kołem :diabloti:
  19. :mdleje: Ależ się zapsiłaś. No tak, zawsze moi znajomi powtarzali, że nie lubią mieć na tymczasie papisia, bo wtedy dzwonią najwięksi idioci. Mimo to, trzymam kciuki, by się mała nie zasiedziała ;)
  20. Ja też życzę Wam powodzenia. I podziwiam Wasze lajtowe podejście do tego :lol: Widzę, że matura nie jest Wam do niczego potrzeba ;p [quote name='maryg22']I zazdroszczę że Wy jeszcze macie możliwość przygotowania se prezentacji na ustny polski :lol:[/QUOTE] Ja też im tego mocno zazdroszczę ;p
  21. [quote name='maryg22']To weź się tylko nigdy w porządne tarapaty nie wpakuj ;)[/QUOTE] Złego diabli nie biorą :diabloti:
  22. Udanej majówki :) Jaka fajna koleżanka Molly ;)
  23. Hej. Pewnie, porządkuj sobie w życiu. Dogo to nie wszystko ;) Uwielbiam uśmiechy bullów :D
  24. Najlepsze zdjęcie to to od d. strony :diabloti: Żartuję, Dora lubi tak samo pozować jak Morus :D
×
×
  • Create New...