Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Ja od zawsze wychodzę z założenia, że wolne spędzone w dzikim miejscu, a przynajmniej w zgodzie z naturą to najlepiej spędzony czas :siara: Ciesz się, że zasięg był :p Ej, wcale nie jest stara! 6lat to jeszcze nawet połowy swego życia nie ma za sobą :D
  2. Szalejecie :D Gratulacje.
  3. Pewnie za szybko fejsa wyłączyłam :D Tylko się zapytałam, bo widzę, że jeszcze sporo tego futra ma, a przecież ciepło jest :D
  4. Ty$ka

    Miastowy Lis

    Dawaj wszystkie 8)
  5. I słusznie, ja szczeniaka nagradzałabym za wszystko, co dobre :lol: Jak tam chodzenie Lilo, dalej takie krzywe?
  6. Dwa psy bojące się burzy :mdleje: Nie wyobrażam sobie tego. Wiem na czym polega dog trekking tylko bardziej chodzi o to czy mi się tak naprawdę chce tłuc tyle km po to, by pójść na długą trasę, czyli to, co sami możemy robić u siebie? Pewnie, że to, co innego, bo i ludzie (a znam ludzi z DT, w końcu bym ich zobaczyła :) ) i inne miejsce, ale nie mam blisko siebie DT. I tylko to mnie hamuje, by kiedyś nie pojechać i zobaczyć ;)
  7. O, te paski mięsa z Calibri to mój też lubi. Mogłabyś podać skład pozostałych smaków? Może mój też się skusi na takie? ;) [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/f8c4070f-bb17-4852-9ba1-5a3d4bfe0255_zpsd249b3db.jpg?t=1398887581[/url] dobrze, że ma uszy, bo uśmiech miałaby dookoła głowy :lol: :loveu:
  8. Jaki czyściutki :loveu:
  9. Cześć Magda :loveu: Jak minęła Wam podróż?
  10. Zabierz mnie kiedyś ze sobą do tej Koleżanki :lol: I bardzo, bardzo gratuluję Tobie i Dexowi za zdany test socjalkowy :D Mój okropnie boi się koni, ale to moja wina, że go nie zabierałam na stadninę oddaloną od naszego domu tylko 12km... Natomiast sarny nie robią na nim wrażenia. ;) Tak czy inaczej pies do pozazdroszczenia :loveu:
  11. Buhahahaha :lol: Już sobie to wyobraziłam :D A tak swoją drogą, czemu w sumie Waldek to Waldek? Nie mogliście dać mu normalnego imienia? ;p
  12. Pewnie już odliczasz dni do przyjazdu malucha? ;)
  13. Witamy ciepło DT na wątku :loveu: Może właśnie czas założyć Daisy osobny wątek?
  14. Dalej trzymamy kciuki za zdrówko Żabci. Mój nick pochodzi z imienia - Justyna ;). Buhaha, tak a propo psów lubiących samochody. Swego czasu za każdym razem jak gdzieś jechaliśmy, musieliśmy patrzeć, czy kundel czasem nie wsiadł z nami, bo raz nam się zdarzyło, że przez przypadek pojechał z nami :D
  15. To cieszę się, że łapa coraz lepiej ;) Jak ja zazdroszczę frisbowego psa, naprawdę. Mój pies podobnie jak Drago widzę :lol:
  16. Właśnie - co u niego. Są zapytania?
  17. Świetne zdjęcia i te kolorki :loveu: Gdzie dzisiaj się poszwędaliście? ;]
  18. Szybkiego powrotu do formy, niech te 14(? ;) ) dni ze szwami minie Wam jak najszybciej :)
  19. Masz zdjęcia z wycieczki? ;) Mafia jest genialna, zawsze w nią łupimy. Albo przynajmniej w Psychiatrę :loveu: 6lat :loveu: Piękny wiek.
  20. :loveu: Tych na fejsie nie widziałam :p Cudowne. Tośka Ci linieje? ;)
  21. [quote name='betty_labrador']czesc Tysiunia :) odwiedzam Wasza cudowna galerie :) piekne foty! a psiak ...omg -jak ktoś mógł mu to zrobic :( a poza tym nie zasługiwał na tak pieknego psa! a Ty nie mozesz go mieć?[/QUOTE] Hej Beata :loveu: A dziękujemy za odwiedzinki i zostawienie śladu po sobie ;) No cóż, piesek cudowny, ale trafił źle... dobrze, że jest w DT. A jak mnie widzisz na studiach z dwoma psami? Wiesz, że ja chętnie, ale realia są, jakie są. Muszę myśleć w przód. Boję się czy znajdę coś dla siebie i Morusa w Warszawie, a co dopiero mówić o dwóch psach... [quote name='maryg22']Ale super filmik :D No i leśna historia też niczego sobie :) I dalej chyba nie rozumiem, czemu Ty tam chodzisz :lol:[/QUOTE] Dziękujemy :D Szczerze? Sama też tego nie wiem. Chociaż może dlatego, że tam jest przewaga iglastych drzewa, a nie - jak w przypadku pozostałych lasów - liściastych? A może za bardzo przyzwyczaiłam się do pakowania się w tarapaty? :p
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/933/816cac7b819d3e0emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/933/cd9818d43eb85347med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/931/57efbd5374b38a1amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/933/495f0b6bfccb7af2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/933/636544a5fe4ad211med.jpg[/IMG][/URL] KONIEC.
  23. "Mamo, możemy tu zostać na zawsze!" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/933/dcaf4e2301544a8amed.jpg[/IMG][/URL] "Które źdźbło wybrać?" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/933/ac87ae06d96c2523med.jpg[/IMG][/URL] Źle wybrał :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/933/d88373554008da5cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/933/efa906a5f8a3fb4amed.jpg[/IMG][/URL] Już w domu :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/933/39667d1f936cd73amed.jpg[/IMG][/URL]
  24. Spóźniłam się z mleczykowymi fotami :( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/931/41118ed771aa2b22med.jpg[/IMG][/URL] I sesja pt. "Moja mała krowa. Pasł się przez 10min. Sielankę przerwał nam onek, zeszliśmy mu z drogi i potem na trawkę nie wróciliśmy. Biedny Morusek, nie najadł się :( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/933/ed75b6e119644299med.jpg[/IMG][/URL] Raj dla kundla :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/933/cd3fa033423def8dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/931/b3d9b70ed3d49f54med.jpg[/IMG][/URL] Ciągle jak nie żarł to wtykał mi łeb do głaskania... i oto efekt... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/931/1bbd276bf9edd605med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...