-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
[quote name='Yuki_']Siemka :lol:[/QUOTE] Cześć :lol: Dawno Cię nie było :p
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Ty$ka replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Madziu, to możesz i mojego przy okazji - po co się rozdrabniać :lol: -
Muffina śledzimy na fejsie, więc cieszę się, że znalazłam Was też na dogo :D
-
Myślę, że na te pytania odpowiedzą hodowcy. Znam zaledwie jedną dogomaniaczkę posiadające mundka, a i to - teraz nie zagląda na forum. ;)
-
Morus za pierwszym razem faktycznie zajmował się wszystkim tylko nie bieganiem. Jednak dzisiaj włączyło mu się "praca" i biegł przed siebie, bardzo ładnie i widać, że sprawiało mu to frajdę ;) Generalnie wiecie, że nie przepadam za trzymaniem psa na smyczy, więc ograniczamy to do minimum. Gdybym musiała zalinkować kundla podczas rowerowania to bym pewnie sobie je w ogóle odpuściła :lol:
-
Cześć. :) My tu po raz pierwszy, ale na pewno nie po raz ostatni.
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Ty$ka replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Wieki mnie tu nie było :mdleje: Jeszcze pamiętam, że dopiero co nabyłaś Shiro. A on juz taki duży :D -
Super, że się wkręciłaś :) Wynik nie jest ważny, choć uważam, że nie jest zły :p
-
Cieszę się. :D No nie powiem, rower zaczyna mi się podobać. Przypinania nie ogarnęłabym, pies biega luzem. Obok lub przede mną, ale głównie obok mnie, blisko trzyma się roweru :)
-
Nigdy nie miałam okazji widzieć jak rośnie mały tybet i powiem jedno: rosną śmiechowo :lol: Ale ma to w sobie urok ;)
-
Mogę sobie jedynie wyobrazić syf i łączyć się z Tobą w bólu :lol: Przynajmniej jest teraz czysta i pachnąca :loveu:
-
Widzę, że miłość pomiędzy Joy a Toffikiem kwitnie :diabloti: A tak w ogóle to Was nie lubię, macie dogomaniackie spacerki... :placz:
-
[url]http://i1372.photobucket.com/albums/ag334/Blue_Meatloaf/DSC_0035_zps22a1f17f.jpg[/url] jakie pożądanie w oczach :lol:
-
Joy nie rozruszała maltretowanego (:diabloti:) Tofika? Biedna, pańcia chce ją rozdeptać... :( A tak w ogóle to wychodzę stąd. U mnie nie ma kto robić takie fajne zdjęcia :<
-
[quote name='leónowa']Hahaha, co chwię się ktoś pyta o te obroże:evil_lol:[/QUOTE] Chyba trzeba wymyślić krótką odpowiedź i przyklejać ją za każdym razem, ilekroć są zdjęcia :lol:
-
[quote name='Sonka95']Jakie wy macie genialne te tereny spacerowe :)[/QUOTE] Te odkryte wczoraj, ale nieraz będziemy tam zaglądać. Choć mam zakaz od Taty, żebym sama po nich nie łaziła. Chyba nie wie, że po podobnych się chodzi :lol: Zaczęłam więc mu mówić, że jakby Morus był większy albo chodziłabym z dwoma psami to czułabym się bezpieczniej. A On na to, że lepiej jest znaleźć kogoś na spacery, najlepiej jakiegoś chłopaka - czyżby coś sugerował? :siara: :lol: Marta, szelki czerwone zmierzone, zapomniałam Ci napisać! Pasek ma 50cm, sam odblask - 45cm ;). Rower mojego braciszka został dziś odkurzony. Morus na widok czerwonych szelek i roweru dostał szału. Podczas przygotowania roweru do drogi, jęczył, piszczał, marudził - jego śpiew przypominał zapzęgowców na skateout'cie tuż przed startem, osoby które choć raz były na zaowdach psich zaprzęgów mogą sobie wyobrazić co to był za dźwięk :lol: Nie powiem - dźwięk ten przyciągał ludzką uwagę, wszyscy się gapili jak szykuję się na wyprawę. Tak czy inaczej - zaraz ruszyliśmy. I powiem Wam jedno, choć nie odkryję Ameryki: mam genialnego psa. Wspaniale trzymał ciągle rytm, nie zwalniał, nie wąchał siuśków, biegł jakby w transie. Czasem tylko przystawał na sik, ale to wtedy gdy hamowałam, bo... w lesie chwilami było bagniście, a że pojechaliśmy w tereny piaszczyste to było dość ciekawie. Nasza wiosenne przebieżka jest całkiem całkiem - byliśmy godzinę, w tym 35min piesek biegł, a nie truchtał. Pozostałe 25min to rozgrzewka, momenty schodzenia z roweru w celu ominięcia piachu i powrót do domu, choć jak tylko Morus mógł to nawet wtedy biegł. Musiałam go hamować podczas rozgrzewki i po rowerowaniu! :loveu: Było cudownie. Jak na osobę nielubiącą rowerów i jak na psa nielubiącego za bardzo biegać to było MEGA. Morus nawet nie wygląda na zmęczonego, tylko szynka na wierzchu go zdradza, że coś robił. Poza tym dzisiaj dokładnie go obmacałam (buhahaha jak to brzmi :lol:) w celu szukania kleszcza, ale zaskoczyło mnie coś: pod tą kupą futra nie jest już wyczuwalny tłuszcz (to już od jakiegoś czasu), ale dzisiaj wyczułam coś twardego, piesek nabiera mięśni :loveu: Już nie mogę doczekać się połowy maja, by go ostrzyc i zobaczyć co kryje się pod tym fikuśnie zakręconym futrem :p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Będzie dobrze, Theoś szybko pojmie - jestem tego pewna :D I takiego łona mogłabym mieć :D Buhahaha, tybki są genialne :lol: -
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Trzymamy ciągle kciuki ;) -
Genialne foty :loveu: Jak zawsze można się uśmiać :D
-
Skąd ja to znam :siara: Ale jak się z sentymentem wspomina latanie ze szmatą za psem :D
-
Szalejecie na wystawach :D Gratki.
-
O proszę... a moi bracia zadowoleni właśnie, choć oni z polskiego jak ja z matmą, kuleją kompletnie :D Jednak oby było lepiej jutro i w najbliższych dniach ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Trzymamy kciuki za akcję pozbywania się pieluch. Wreszcie fotki wystawowe :) Normalne ONki widzę :loveu: Qwendi :loveu: Widzę, że i Iza na fotki się załapała :D -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Matko, historia jak z kryminału. Kompletnie Wam nie pomogę. Dziewczyny dobrze gadają, mnie pozostaje jedynie po cichu kibicować całej sprawie.