Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Może zajrzyj na forum obi? Co prawda ja od samego początku założenia forum do teraz nie uzyskałam linka aktywującego, ale może Ciebie lubią :lol:
  2. Foootki. I to nie te same wszędzie, aż do porzygu :diabloti: O raaany, jaki ona ma długi ozor. Wcale, że Tysia nie rzuciła swoich czarów, to wynik zadawania się z sadystami. Zobaczyła jak wygląda stłamszony yoreczek (Tofik) i woli być grzeczna :diabloti: Ale ciocia Tysia puchnie z dumy z małej. Powiem Wam, że do tej pory nie zazdrościłam Wam spotkania się, teraz zaczynam. Weźcie spadajcie!
  3. [url]http://i57.tinypic.com/scffqs.jpg[/url] jaki szczery uśmiech :D Ależ Ci linieją, wyczesz je trochę ;p
  4. Ty$ka

    Bull Reaktywacja

    To ja mam dziwnego psa. Nigdy w to nie wątpiłam :diabloti: Nie należy do psów zabawowych, generalnie jak czasem podejmie się zabawy pluszakiem to jest cud, ale konga uwielbia. Trochę mnie to nie dziwi, bo on je wszystko, co jest jadalne albo na takie wygląda, więc zabawka, która chowa w sobie jedzenie... hmmm.... :loveu:
  5. Dobrze gada, polać jej :loveu:
  6. W takim razie kciukujemy by zaiskrzyło ;) A ja Wam powiem, że wcale to nie takie rzadkie, że ktoś chce dorosłego psa zamiast papisia. Właśnie obserwuję sią rodzinkę - faktycznie 2 szczeniaki poszły szybko, ale został trzeci i matka. No i matka znalazła już dom, a szczeniak od 6msc nie znalazł jeszcze domu... Zresztą sama adoptowałabym raczej dorosłego psa, nie mam nerwów do szczeniaczków, wolę ułożone, o pewnych charakterze psa, a nie takiego, co ma fiu-bździu w głowie :D
  7. Matko, dostałam cukrzycy :loveu: Cudowny mały Gandi :loveu:
  8. Cholercia, oby jedna totołajstwo okazało się stłuczeniem...
  9. Kazio jest piękny, ludzie kochają rude koty, więc mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Ma ogłoszenia? Mogę mu porobić, tylko na jaki wiek jest oceniany? Matko, ten piesek to faktycznie jeden wielki dramat. On nie jest duży? Ma w ogóle gdzie spać? Cholerka, trzeba byłoby go złapać...
  10. [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/75773258-2ed1-4262-96ed-d7f82c4df7a7_zpsde3c5d80.jpg?t=1399568597[/url] jaka radość :lol: [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/4143e909-2432-46b5-bc4f-01bb6f0b1e41_zps6bf1c68d.jpg?t=1399568933[/url] większej piłki sobie do pyska włożyć nie mogła ;D Życzę szybkiego i bezbolesnego przestawienia się na tryb "praca", powodzenia :)
  11. W takim razie trzymamy kciuki za wizytę u weta. Dobrze, że w tej kwestii u mnie nikt do gadania nie ma - po prostu biorę psa i idę na drugi koniec miasta. O proszę, będzie któryś sport "robiły" poważnie? (Cicho liczę na obi :D)
  12. A wyjdź, ja już je widziałam :p Ty się szykuj, że za dwa lata skorzystam z Twoich usług pettsiterowych :D
  13. Kurde, czemu ludzie go nie widzą? Cieszę się z wieści DS Toli :)
  14. Ja też kciukuję ;)
  15. A Ty zdjęć nie robiłaś? :p Ooo, to czekam na Wasz nowy nabytek :D
  16. Bardzo ładnie ostrzyżony :loveu:
  17. Myślę Majka, że całą rozmowę za bardzo bierzesz do siebie. Ja nadal zgadzam się z Martą, pewnie z Tobą też, ale zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu, zwłaszcza że nie zauważyłam w żadnym poście Marty czegoś, co mogłoby to dotyczyć Waldka. To, że jest tej samej rasy, do której nawiązała się nie liczy :p [quote name='Ada i Fanta'][URL]http://images50.fotosik.pl/1635/e4ddc65c40c5bb33.jpg[/URL] o fuj jak to można na ręce trzymać :crazyeye: ja bym się bała że mnie udziabie :evil_lol:[/QUOTE] Dzisiaj trzymałam kolejne 3 :loveu: Kurde, zima słaba i piesek łapie jak diabli. W ciągu tych 3dni wyjęłam mu więcej kleszczy niż miał w ciągu swoich 5lat życia... A jeszcze czesząc kundla, widziałam zgniecionego robala - pewnie sobie Morus sam chciał wyjąć. Wie ktoś może jak się tego czegoś z futra pozbyć bez narażenia pieska na wyplucie jadu przez kleszcza? I zna ktoś skuteczne środki zabezpieczania? Do tej pory Expot z Fripexem i Advocate na zmianę zdawał egzamin, teraz musze szukać jeszcze czegoś. Przecież moja okolica jest najbardziej zakleszczona + to, że te kleszcze roznoszą u nas cudowne choroby... w tym roku zwłaszcza... zapalenie opon mózgowych na czele - w tym roku słyszałam już o kilku(nastu?) przypadkach wśród mych znajomych. [quote name='rashelek']Boniu Tyśka ale tu fot u Ciebie ostatnio :loveu: Te pracujące najbardziej mi się podobają, a to moje ulubione zdecydowanie: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-lrhwK0zN16k/U2qLSqvJ3SI/AAAAAAAAB7w/3f6dnQ76gg4/w428-h321-no/P1150456.JPG[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] Rozpieszczam Was swoimi tosterowymi fotkami :D Byłam tu na skraju załamania ;p [quote name='magdabroy']Jak ja poszłam spać, to tu tyle zdjęć :eviltong:[/QUOTE] Nie spać, oglądać! Albo wyspać się i oglądać. Nacieszyć oczy póki można :lol: [quote name='agutka']trochę nie rozumiem co niektórych wpisów , [B]czy każdy ma psa (rasę użytkową) tylko do celu przeznaczonego w danej rasie?[/B] Nie, czy jest to pointer, wyżeł czy nawet york za uciekającym celem poleci- wiadomo jeden da się opanować drugie nie a trzeci nie zawsze ;) Przecież w[B]ielu hodowców ma psa który po prostu ma pięknie wyglądać na ringu i ma być zdrowym przedstawicielem [/B],to jest tak jakbym moją bulkę miała wystawiać do walk bo była do tego celu stworzona ;)[/QUOTE] Właśnie, i to mnie boli. Bo niewiele osób ma psy ras stricte pracujących i robi z nim albo to, do czgeo został stworzony, albo jakieś zamienniki. Jeśli ktoś od razu nastawia się, że piesek ma być domowy, to niech weźmie sobie spokojnego kundla ze schrona, który kocha kanapy albo psy z IX gr. A hodowca, który bierze się za hodowanie psów tylko do wystaw to wybaczcie, jest dla mnie takim samym hodowcą, jak pseudo. Spełnia własne zachcianki, podwyższa swoje ego kosztem psa. Nikt mi nie wmówi, że piesek rasy pracującej będzie wolał wystawy zamiast pracy, może się z tym pogodzić, ale nie będzie szczęśliwy. Taki człowiek robi psu krzywdę, czyli nie różni się niczym innym niż pseudo, sorry bardzo. Nie znam żadnej hodowli, która hoduje psy wystawowe i to zdrowe w dodatku, no nie znam. Bo może miec przepadane psy (jednak nadal upieram się, że nie znam żadnej hodowli nastawionej na śliczny wygląd, która posiada linię odciążoną od wad i chorób genetycznych, nie znam), ale zdrowie psychiczne będzie wysiadać. Ot co, koniec kropka. Nikt mi inaczej nie wmówi. Sama sobie kiedyś to wmawiałam, potem otworzyłam oczy. Jeśli ktoś hoduje pieska tylko do wystaw i potem zero pracy, wyrządza psu krzywdę, a jak ktoś chce idealnego psa to niech sobie pluszaka i się nim chwali przed kolegami. Tu nie chodzi o to, by bulle puścić do siebie i niech sobie walczą. Są [U]zamienniki, [/U]na bullach się nie znam ale są przecież typowo siłowo-szarpakowe sporty dla nich. I to jest praca przeznaczona dla tej rasy. A teraz wyobraź sobie, że Twój bull miałby teraz biegać tylko w agi (i to szybko!) i wytrzymywać spacerki koło bloku czy do lasu, nic nie robiąc. Nie uwierzę jak mi powiesz, że byłby psem spełnionym. [quote name='betty_labrador']Ojej! wchodze i własnym oczom nie wierze! :D tyle fot :-o a mialo byc koniec bloga na dogo :> ale super :) Życze szczescia na chemii i innych :diabloti:[/QUOTE] Miało być, ale to lepsze niż nauka :p Dogo pomaga mi w odliczaniu do wakacje ;D Chemia się udała, życzenie dotarło. Jednak historia, o raaany ja nad nią tyle siedziałam, ale mój profesorek dał nam sprawdzian z zadaniami innych wydawnictw. Na nasze uwagi, że te tematy były już 2 działy wstecz albo czegoś nie było to się oburzył, bo powiedział, że przecież do sprawdzianu człowiek nie przygotowuje się z podręcznika i z zeszytu, ale sięga po [U]wszystkie [/U]możliwe źródła: książki historyczne, dokumenty, internet, podręczniki innych wydawnictw. :mdleje: A to, że czegoś w naszje książce nie było to go nie obchodzi, bo obowiązuje nas program, jego zakres, a nie to co jest napisane w naszym podręczniku... Serio, ja naprawdę mam czas i ochotę siadać do tysiąca książek i je wertować, zwłaszcza jak dotyczą innego działu i innego przedziału wiekowego niż w moim podręczniku :mdleje: Aż za tak nawiedzonego go nie uważałam, do tej pory był świetnym nauczycielem, a przede wszystkim miłośnikiem przedmiotu, który wykłada i zawsze trzymał się naszego podręcznika. Teraz to pojechał po całości... [quote name='marta1624']Hejka z poranka ;) Ile fot :loveu: Ale odważny psiak na dachu ;)[/QUOTE] Heej :D Kropka pierwsza do takich rzeczy ;p. Szkoda, że Morus taki boidupiec :D
  18. Zostawić Was na jeden dzień! Na jeden! Ale wybaczcie... poczytam jutro, padam na pysk. A jeszcze przede mną chemia czeka :loveu: Kocham swoją szkołę :loveu: Nie dość, że człowiek wraca po 17, to jeszcze ma 3sprawdziany w ciągu jednego dnia, i to ze swoich "ukochanych" przedmiotów :loveu: . A to tylko dlatego, że jeden, z chemii się nie odbył, bo nauczycielce się nie chciało przygotować (tak było też z ub. - miał być w jednym terminie, nauczyłam się, nie odbył się bo coś tam, drugi termin - trochę się uczyłam, nie odbył się, bo jej się nie chciało przygotować, a w trzecim terminie miałam już w dupie i się nie uczyłam, efekt? zła ocena, ale mam gdzieś i to nie poprawiam). Drugi jutrzejszy sprawdzian (matma ;/) to w sumie nie wiem czy będzie, bo profesorek taki ogarnięty, że zawsze albo zapomni, albo jak już to powie "Się okaże kiedy będzie sprawdzian, chyba na najbliższej lekcji" (i z drugim przypadkiem mamy dziś do czynienia) :mdleje: A trzeci... sama zawaliłam. Najgorsze w tym wszystkim, że od 2msc planowałam dzisiaj wyjazd do Lublina, na Luxtorpedę mą kochaną. I co? I kurde nie, bo profesorowie mają na Ciebie lepszy plan :loveu: Dbają o uczniów :loveu:
  19. I piesek wskakuje :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iC44L1Lxo3o/U2qLrwj-fLI/AAAAAAAAB8Y/8G9VecxOfqY/w428-h321-no/P1150465.JPG[/IMG] Bo między nami chemia jest 8) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QccetMvM_6w/U2qLw_B81VI/AAAAAAAAB8g/sn7UDra5y30/w428-h321-no/P1150466.JPG[/IMG] Kuniec.
  20. Taki dziwny nam "miś" wyszedł - miał być z piątką, ale piesek miał inne zdanie :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hZ3OIGQkgE4/U2qLNzJn36I/AAAAAAAAB7k/UJ8N1dKxURg/w428-h321-no/P1150454.JPG[/IMG] Tysia załamana :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lrhwK0zN16k/U2qLSqvJ3SI/AAAAAAAAB7w/3f6dnQ76gg4/w428-h321-no/P1150456.JPG[/IMG] Porzuciłam więc psa na rzecz jamnika [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tZsWYObzohQ/U2qLcwDpqdI/AAAAAAAAB8A/pVDl6f3HgTk/w428-h321-no/P1150461.JPG[/IMG] Nie wnikajcie :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cy-siEA_CGk/U2qLijIFVTI/AAAAAAAAB8I/77wmH1hQw2w/w428-h321-no/P1150463.JPG[/IMG] Zaklinacz psów :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IZDt2MoW-uM/U2qLmgpthqI/AAAAAAAAB8Q/OQEeiSyM-Vo/w428-h321-no/P1150464.JPG[/IMG]
  21. [quote name='agutka']o fujjjj ty to masz na ręku:crazyeye:[URL]http://images50.fotosik.pl/1635/e4ddc65c40c5bb33.jpg[/URL] a jak fajnie towarzystwo dobrane :)[/QUOTE] Przecież kleszcze są takie słodkie. A nikt ich nie kocha :( Oj bardzo. Lubią się zarazy dwa. Stłamszona Kropka, cd. ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xj6G-suZK3M/U2qK1dA4-AI/AAAAAAAAB68/jyFiJTGLV5M/w428-h321-no/P1150439.JPG[/IMG] I kilka moich z psem. ;p "Nie gap się na Kropę, ku.wa siadaj w końcu!" [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kuzA1K5wIT0/U2qK6AwiR1I/AAAAAAAAB7E/VusN3QuzEPM/w428-h321-no/P1150444.JPG[/IMG] Taaa, wiem, chodzenie tragiczne. Zganiam na krzywą, błotnistą powierzchnię - a piesek to z tych co nie brudzi łapek :p [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iEAVvzZ1h-w/U2qK-0-XSsI/AAAAAAAAB7M/OsMR3IoMmUs/w428-h321-no/P1150445.JPG[/IMG] Rzucanie psem :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GlAvp_ugq3c/U2qLEHsMndI/AAAAAAAAB7U/SCMZd79Ygrs/w428-h321-no/P1150449.JPG[/IMG] :loveu: Kropa się gapi w K. :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Sme3HGMf41E/U2qLIh-7K5I/AAAAAAAAB7c/oKjpEHH0KwU/w428-h321-no/P1150450.JPG[/IMG]
  22. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QHjxZSDBpks/U2qKVD69hoI/AAAAAAAAB6E/q05Rzsv4okk/w428-h321-no/P1150419.JPG[/IMG] Piesek adżilitowy :loveu: No prawie, one są na dachu :P Ja też byłam, ale piesio mi jojczał, że upadnę i mam natychmiast schodzić - bo on nie wejdzie! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sXZVAg5S3AM/U2qKZu7f8gI/AAAAAAAAB6M/4sDN4vljfuk/w428-h321-no/P1150428.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gUW5dPvbCMw/U2qKh_Y5DpI/AAAAAAAAB6c/fib-xwjLPrI/w428-h321-no/P1150435.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PBa4Pt8k8-U/U2qKq1SHrqI/AAAAAAAAB6s/P35zF4QRKiQ/w428-h321-no/P1150437.JPG[/IMG] Tak wygląda Kropa tuż po opierniczu K. :p [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3X7Es450zdI/U2qKu1nTyxI/AAAAAAAAB60/jB9y6n07EVE/w428-h321-no/P1150438.JPG[/IMG]
  23. Ekwipunek każdego właściciela jamnika :lol: K. paradowała z tym przez całe miasto aż do lasu, miny ludzi były bezcenne :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gIAlnLSX7gI/U2qJ_txai7I/AAAAAAAAB5c/G8SbJ9Hs8P8/w241-h321-no/P1150409.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2mPv2SH290M/U2qKIaPVBhI/AAAAAAAAB5s/h7rTfVcgyjc/w428-h321-no/P1150412.JPG[/IMG] I trochę szkoleniowych. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AyscSMVOdD8/U2qKDwxNaGI/AAAAAAAAB5k/kRf-lE-XHwk/w428-h321-no/P1150411.JPG[/IMG] Tak ładnie idę przy nodze, to nic że się gapię na patyk, ale idęęęę. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XzA4MvAPoKo/U2qKMVGR_dI/AAAAAAAAB50/-SoZ1Utdrd4/w428-h321-no/P1150413.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zknWLO19lKQ/U2qKQ7sC5jI/AAAAAAAAB58/BQwj1DiMYuI/w428-h321-no/P1150416.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...