Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Łaaał, Marika podryw na piłkę :loveu: Szykować już na ślub? :evil_lol:
  2. Yuki, mieszańce się nie liczą. Mieszaniec zawsze zostanie mieszańcem :evil_lol: Cześć Aguś :loveu:
  3. Ty$ka

    Gru&Tofik

    Jak będzie trzeba to miszcz painta się zgłasza na ślub :diabloti:
  4. Tyle fociszów, że nie wiem, które skomentować, wszystkie mi się podobają :D [url]https://lh5.googleusercontent.com/-6j5CqhVGRbw/U2fnJWq-PaI/AAAAAAAAMDM/2_nFUc6M1RE/w640-h427-no/IMG_7419.jpg[/url] zgapnął od Joy? 8)
  5. W sumie ja też. Rejestrowałam się jakieś 2lata temu i nie mam do tej pory linku :siara:
  6. Moje życzenie jest najlepsze :loveu:
  7. Ty$ka

    dubel

    Psy nie są wredne, więc jak gryzie to jest tego przyczyna ;) Tereny ładne na DT, aż chce się iść :p Ty BARFujesz swoje psy? Moje kotełki kochają muchy :loveu: I piesełek też.
  8. A ja zamiast komplementu, chcę fotki :D
  9. Na linienie jest fajny pomysł: wsadza się psa w wannę i czesze, czesze, czeeesze, podcza kąpieli dużo sierści schodzi. Resztę albo furminatorem, albo sprawdzoną szczotką (u nas zgrzebło) i gotowe :p Linienie przebiega łagodniej. Sposób ten wykorzystują i sobie chwalą hodowcy malmanów i leośków :D
  10. Bordery są fuj :p Lubię je oglądać, ale nie wyobrażam sobie je mieć w domu. ONy użytki są całkiem-całkiem. Holendry też :) Szłabym więc w tym kierunku ;D
  11. Trudno, zawsze lubiłam się wyróżniać :siara:
  12. Benku, nie za dobrze Ci u Sylwii? ;) Czas znaleźć swój dom!
  13. Jeśli musi być obroża, to na pewno z tych szerszych, takie bardziej dla bulli, bo bulwy są okropnie chrypiaste, lubią mieć problemy z tchawicą. Jednak tak czy inaczej obstawiałabym szelki, jest tyle modeli, że każdy znajdzie coś dla siebie ;)
  14. Tak, ja zawsze też to powtarzam. Zresztą widzę po sobie, że wchodzę częściej na ogłoszenia z ciekawym tytułem i ładnym zdjęciem.
  15. No nie, no :< Masz możliwość ich oglądania pewnie z wolfowego forum? ;)
  16. Mogę jedynie podnieść sunię, bo jestem zbyt daleko, by pomóc w inny sposób, np. focąc Milę.
  17. BUhahaha. Faktycznie jesteście walnięte :lol:
  18. Może to wynik złych zdjęć? W ogłoszeniu są mało zachęcające. Choć sama nie wiem w czym leży błąd małe zainteresowanie... hmm...
  19. Świetna fotorelacja :loveu: Jaki extra fryz ma. CO jak co, ale dobrze mu z Wami :loveu:
  20. [quote name='understandme']Cesar linieje od połowy marca do końca czerwca, zazwyczaj :mad: Łączę się w bólu :lol:[/QUOTE] To pocieszające, że nie tylko mój tak długo linieje :D [quote name='marta1624']Hejka z poranka ;) Moje też linieją nieszczęście, chociaż względnie mało.[/QUOTE] Hej :). Zazdroszczę małego linienia, naprawdę ;p Ja zawsze muszę wybierać psy długo i intensywnie liniejące, jak pech to pech. [quote name='Yuki_']Dzień doberek ;) U mnie hasiory gubią, najwięcej Juna. :roll:[/QUOTE] Hejka :D Kocham linienie psów północy :loveu:
  21. I tej wersji się trzymajmy :loveu: Będę kibicować.
  22. Ty$ka

    dubel

    Dobranoc :D
  23. Jak ma przymknięte oczy to taki ładny :loveu: [I]:diabloti:[/I] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-_pPF_lrHi7Y/U2fm54KXmII/AAAAAAAAMDM/0pr9zRU8WD8/w640-h428-no/IMG_7320.jpg[/url] tititititittiitititi :loveu:
  24. Mnie też się podobają :loveu: Za parę lat, za parę lat, ale zawsze.
×
×
  • Create New...