[quote name='understandme']Cesar linieje od połowy marca do końca czerwca, zazwyczaj :mad: Łączę się w bólu :lol:[/QUOTE]
To pocieszające, że nie tylko mój tak długo linieje :D
[quote name='marta1624']Hejka z poranka ;) Moje też linieją nieszczęście, chociaż względnie mało.[/QUOTE]
Hej :). Zazdroszczę małego linienia, naprawdę ;p Ja zawsze muszę wybierać psy długo i intensywnie liniejące, jak pech to pech.
[quote name='Yuki_']Dzień doberek ;)
U mnie hasiory gubią, najwięcej Juna. :roll:[/QUOTE]
Hejka :D
Kocham linienie psów północy :loveu: