[quote name='magdabroy']Nie jesteście nudni :mad:[/QUOTE]
Wcale :lol:
[quote name='understandme'][URL]http://images63.fotosik.pl/947/40300930ca63c10dmed.jpg[/URL] ej ale on mocno ofutrzony jest :evil_lol:[/QUOTE]
To wiatr daje to złudzenie :p
A tak poważnie: wiem. Przeraża mnie to, że z roku na rok tego futra jest coraz więcej, teraz niemal sięga do samej ziemi i jest tak gęste, że choć piesek intensywnie linieje od 2msc to tego w ogóle nie widać. :D