Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Zdążyłam zauważyć. :D
  2. Chodziło mi o Magdę i Martę :p
  3. Tak nawiązując do innego tematu na dogo :diabloti: Under, bierz holendra, fajne psy :siara:
  4. Ty$ka

    dubel

    Pomysłowe :p
  5. Obie idziecie spać o tej samej porze? :p Branoc. :D
  6. Ty$ka

    dubel

    [url]https://lh6.googleusercontent.com/-oWJAklfoZqA/U2fk_l9sQKI/AAAAAAAADC8/f-NrSQIww7w/w479-h638-no/2014-05-05+20.41.24.jpg[/url] fajne te szelki :D
  7. O matko... to faktycznie. W takim razie nie narzekam na swoje położenie :p. A jaki ma charakter? Taki, jaki sobie wymarzyłaś? Potop chyba był jednak lepszy :p.
  8. [quote name='magdabroy']Nie jesteście nudni :mad:[/QUOTE] Wcale :lol: [quote name='understandme'][URL]http://images63.fotosik.pl/947/40300930ca63c10dmed.jpg[/URL] ej ale on mocno ofutrzony jest :evil_lol:[/QUOTE] To wiatr daje to złudzenie :p A tak poważnie: wiem. Przeraża mnie to, że z roku na rok tego futra jest coraz więcej, teraz niemal sięga do samej ziemi i jest tak gęste, że choć piesek intensywnie linieje od 2msc to tego w ogóle nie widać. :D
  9. Skusił mnie banerek, a dokładniej mówiąc Milowe podobieństwo do mojego kundla. Cudowna jest :loveu:
  10. Bądźmy dobrej myśli, pani konkretnie wygląda ;)
  11. To masz naprawdę przerąbane. A nie masz weta gdzieś bliżej? Buhahaha, no L. ma wzrok tęskniący za rozumem [I]:diabloti: [/I]Będzie dobrze, kciukujemy. Jak Ci dziś poszło?
  12. Rozumiem. Widocznie jesteśmy zbyt nudni, bo... bo w sumie jesteśmy :diabloti: Piesek linieje, naprawdę :siara: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/947/40300930ca63c10dmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. E tam, już mi się podoba - jesteście skazane na moją obecność :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. W mojej okolicy jest mało normalnych psów :p
  15. Tak, tak tłumacz się teraz. To co z tą galerią jest nie tak, że błąd popełniłam? :p
  16. U nas jest zatrzęsienie ONów, ale spotkać normalnego, niezafiskowanego to dopiero jest jak szukanie igły w stoku siana... :shake:
  17. [quote name='magdabroy']Błąd zrobiłaś, że tu przyszłaś :diabloti:[/QUOTE] Wiem, że mnie tu nie chcesz, ale od razu tak... chamsko :diabloti::eviltong:
  18. Fajnie wygląda. Pokaż go w całej okazałości :p
  19. Zapisuję wątek.
  20. Cześć. Tak mijamy się w kilku galeriach, pomyślałam więc że wpadnę :D
  21. Kciukujemy, dasz radę.
  22. Co u Was? Jak rośnie Wasze nowe małe? :D
  23. :crazyeye: Mnie tak naprawdę długo nie było?
×
×
  • Create New...