Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Mam nadzieję, że wspólny spacer się odbędzie naszych czarnuchów :)
  2. Wątpię, by ktoś ją szukał. Dostałam dzisiaj informacje i to od różnych ludzi, że była widywana wcześniej. Zero info gdziekolwiek, że mogła komuś zaginąć. Nasze miasto jest niewielkie, takie rzeczy szybko się rozchodzą, zwłaszcza że ja non stop śledzę sytuacją psią tutaj. Jednak jak ktoś się zgłosi, że to jego pies - wtedy podejmiemy odpowiednie kroki. Morus cholernie tęskni. Chodzi w miejsca, gdzie spała mała. Wyje mi właśnie za nią. A jeszcze wczoraj było "mamo, zabierz ją ode mnie" - dzisiaj pakował się z nią do samochodu, musiałam go porządnie przytrzymać. Dziwne jakm szybko się przywiązał. Wiem, że husky kocha obłędną miłością od zawsze (hura! ma coś po mnie :p), ale żeby aż tak się przywiązał? Mnie też jest ciężko. Naprawdę. Byłam pewna, że się tak nie przywiążę. Wszystkim łezka w oku się zakręciła z mojej familii przy oddawaniu, a mi właśnie nie. Powtarzałam sobie, że tak ma być. A teraz nie umiem nic ze sobą począć, snuję się od kąta w kąt. W domu ciągle toczy się rozmowa na temat psa. Każdy mówi, że dobrze, że ma nowy dom, ale jest to takim tonem mało przkeonującym... jakbyśmy sobie chcieli wmówić. Aleee... będzie dobrze. Teraz czekam na telefon od DS. Jeśli za 3miesiące nie będzie "weźcie z powrotem tego psa" to dobry znak. ;)
  3. Jak ja się cieszę, że mój pies ma mocny pęcherz i jeszcze ogródek mamy :p
  4. Ogólnie bullowate. Znam lekkie asty, które rzecz jasna tak wyglądać nie powinny, ale cóż zrobić... ;)
  5. [quote name='furciaczek']"Ten pies ma taka sama mordę jak Pani " :lol: ... po chwili sie poprawiła ze chodziło jej o twarz, ale ubaw miałam po pachy hihi[/QUOTE] Buhahahahahahahha, leżę :D :lol:
  6. Też chciałabym wskoczyć do wody :p
  7. Nie chcę już takiej pogody :p Duszno, oddychac się nie da. Jakie świetne fotki. Szczególnie fotorelacja z juwenaliów :)
  8. Nie boisz się brać tak młodego psa na rower? Matko, jaki on śmieszny teraz :lol:
  9. Mieliście wesoło. Ja nie przepadam wychodzić w miejsca z psem, gdzie mogę spotkać tłum ludzi - przede wszystkim ze względu na komentarze, bo pies zachowuje się spoko ;).
  10. Witamy się. Gratulujemy nocnikowania.
  11. O raaany, ale macie rzekę... Współczuję. Jak dobrze, że ja nigdy nie doświadczyłam podtopień.
  12. Mały jest CU DO WNY. Szkoda, że mam uraz do tej rasy :p Moi rodzice mają takie samo podejście jak Mariki. Tylko jeden pies. Nie wiem czemu, dla nich niepojęte jest trzymać więcej kudłaczy, choć z kotami nie ma tego problemu: czy nasze stado liczyło 2 koty, jednego czy te 8 kotów to było to dla nich normalne. Nie pojmuję :lol:
  13. Psy mają czulsze zmysły niż my i to stokrotnie, więc co się tu dziwić. Fotałki świetne. Co do wstawania rano - ja codziennie wstaę o 5:30 do szkoły, bo mam busa o 6 ;). Na krótkim wolnym, więc odsypiam, na dłuższym raczej wstaję wcześniej, bo szkoda mi marnować dnia.
  14. U nas parno, duszno i w ogóle do duuupy :(
  15. Jestem ciekawa jak się komplecik prezenuje na Dexiku! :D
  16. Bajernackie foty. Zabawki dobitnie Ci maltretują, przynajmniej jesteś chyba już ekspertem w dziedzinie zabawek :lol: Będę do Ciebie uderzać, gdy drugi pies będzie szajbusem zabawkowym :D
  17. Właśnie, zdjęcia z drogi coś mignęły mi na fejsie, ilość km też, ale czekam na pełną relację :D
  18. To mój w kwestii z wodą może sobie z młodym łapkę podać - identyczne podejście :D E, 3kleszcze to całkiem dobry wynik. U nas Frontline nigdy nie działał jak należy.
  19. Domyśliłam się. A edycja coś szwankuje.
  20. Mój też ledwo dycha. Duszno. A co to będzie latem? [url]http://oi61.tinypic.com/259lafc.jpg[/url] te uszy połączone z tym uśmiechem :loveu:
  21. Ty$ka

    Bull Reaktywacja

    Jakże wącha maczek :loveu:
  22. Jak fajnie się bawi :D Chyba sporo mu frajdy to sprawia?
  23. Jak fajnie pilnuje dzieciaczka :loveu:
×
×
  • Create New...