Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Wyciągaj aparat, koniecznie ;) To mój należy też do tych "nienormalnych". U nas linienie zaczęło się też gdzieś w marcu i dalej końca nie widać :/ Od jakiś 2tyg. linienie przebiega intensywniej. No tak, w tym roku zima była spokojna ;p
  2. Taki mały piesek to na kolankach akrobacje może robić :lol: Moje koty tak spały zawsze. Morusowi jakby dupsko zwisało, to by spadł z nóg :D
  3. [quote name='Pani Profesor']no to, moja droga, czas mu załatwić więcej koleżanek i kolegów - u niego pewnie są jakieś braki w socjalce, może jeszcze masz szansę to nadrobić, bo u mnie - średniawka ;)[/QUOTE] Mądrze gada :D Ja miałam pewien etap w życiu psa, że właśnie zachowywał się podobnie, ale praca nad tym zachowaniem i teraz jest luuuzik ;) Jestem za leniwa na klikanie na zdjęcia :D
  4. O, fajny pomysł z tym zrobieniem dwóch zabawek. Co Ty narzekasz na psa, słodki mały :loveu:
  5. Mnie kiedyś ktoś ostrzegał, by z psem nie bawić się laserkiem, jakiś behawiorysta, ale nie pamiętam konkretów ;D
  6. Ty$ka

    Bull Reaktywacja

    A u nas tak :(
  7. Cztery miesiące, nono, duuzia już jest :loveu:
  8. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-_pDD4oHEklo/U4mNjsL-ZfI/AAAAAAAAMIk/lXb0mhut_po/w640-h427-no/10376349_226808967530218_2042917431_o.jpg[/url] tu widać jego prawdziwy stan (bez)mózgu :lol: SUodki jest, a zdjęcia rewelka :loveu:
  9. Ty$ka

    Diabły dwa.

    Ja jestem, ale nie zawsze się odzywam :lol: Poza tym jak nie ma właścicielki to o czym tu rozmawiać ;p
  10. [quote name='marta1624']Śliczny kociak ;)[/QUOTE] Tylko cały w strupach, nie wiem od czego. Może się tłukł z innym kotem. I coś mu z uchem nie tak, w lecie muszę smarować mu kremem chroniącym przed UV, bo skóra mu złazi, ale teraz też coś z nim ma... ciągle nim trzepie i go swędzi. Patrzyłam - nic nie widać, akurat na zapalenia ucha jestem uczulona i nie widac, by coś się rozwijało...
  11. Cieszę się z powodu ogoniastej :) Leda jest taka pocieszna, buhahaha, rozbraja mnie :lol: Sagat :loveu: Uwielbiam go.
  12. Ależ u Was piękna pogoda :loveu: Mój zawsze też się pcha do samochodu. I to żeby tylko do własnego! Kilka razy omal nie pojechał z kimś, ze znajomymi, z rodziną czy z kimś obcym, bo przecież były otwarte! :lol:
  13. Ja lubię długie włosy... na zdjęciach. Sama się zastanawiałam jak to mogłam mieć tak długie włosy, bo generalnie jestem z tych leniwych, jeśli chodzi o pielęgnację. :p Teraz mam takie w sam raz, choć mam zamiar je przyciąć jeszcze troszkę na lato.
  14. Jakie psy padnięte :D Filmik fantastyczny, wspaniale się ze sobą bawią. Zresztą zauważyłam, że mój też najlepiej bawi się z haszczakami, najgorzej z pastuchami różnego typu ;p
  15. Ależ się tu nałogowo zrobiło. Szczerze mówiąc nie rozumiem akurat palaczy, ale nie bierzcie tego do siebie. Bo jeszcze zrozumiem nałóg picia czy jarania, bo jest to pewnego rodzaju przyjemność, ale palenie?? Jestem sceptycznie nastawiona, może dlatego, że po prostu widziałam powolną śmierć mojego dziadka właśnie przez palenie... Tak czy inaczej spoko, jak ktoś pali jego sprawa, byleby mi tego nie robił przy mnie i w miejscach publicznych. Co u Kosmity?
  16. Cześć :) Dobry pretekst nie jest zły :lol:
  17. Zachwycam się :loveu: Mirka jest piękna. Mały ma świetne uchole :lol: Trzymamy kciuki za DT.
  18. Witamy się po przerwie :loveu: Co słychać? [url]http://i61.tinypic.com/4pyzpk.jpg[/url] pan i władca... w końcu ma pilota :D [url]http://i62.tinypic.com/1z4h7iq.jpg[/url] nie rozumiem jak możesz takiego agresora w domu trzymać 8) :lol:
  19. :-o Ile kociastych! :-o:-o:-o
  20. To korzystaj ze złej pogody i dopracowujcie szczegóły :p
  21. Witamy się :) Jak Bobik słodko leniuchuje z Kissaczkiem :loveu:
  22. Buhahaha, nie tylko Ty :D Witaj siositro-sieroto :loveu:
  23. Ty$ka

    PatBull

    Dzieje się u Was, oj dzieje. Życzę udanej imprezki.
  24. Ty$ka

    dubel

    ŚWIETNE fotki :loveu: Wyślij mi swój link na fejsa, miałabym co oglądać :p Mocniej w kagańcu wygląda :D Rodzice już wiedzą o nim?
×
×
  • Create New...