-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
Ty$ka replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
Ojojojojojoj :loveu: Fajna klateczka. -
Ależ Kropka błyskawicznie wykonuje sztuczki, jest super :loveu: A lizawka mega, moje koty nigdy nie były aż w takich relacjach z psem.
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Nie przejmuj się, że dużo pracy przed Wami. Dobrze, że ufasz szkoleniowcowi ;) O proszę, bawisz się w strzyżenie. ;p Dobrze wiedzieć :siara: -
Ojojojoj, dzieje się. Gratuluję :loveu:
-
Vega jest cudowna, ja też uwielbiam czarne, o sportowej sylwetce :loveu:
-
Nadal nie rozumiem braku zainteresowania...
-
Współczuję linienia :siara: Długo u Was trwa?
-
Amortyzatory są fajne :D Dla Morusa mały kong jest nudny, muszę mu kupić większy :p
-
Przypominajka jak Endy wygląda. Tak btw. nawet nie wiecie jak się zmienił, odkąd znowu jest samotnikiem! Całkiem inny kot! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/1028/9bf54132b7286c8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/1029/176d78b45df000c3med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Izabela124.']Przyszłam się przywitać :)[/QUOTE] Witamy ciepło :loveu:
-
Nie narzekaj :p U nas w szkole jest tak, że jeden tydzień jest względnie luźny (jeśli można tak nazwać tydzień samego odpytywania z przedmiotów i ewentualne poprawy), a potem 2-3tyg. samych sprawdzianów! Dla urozmaicenia też są kartkówki i pytanie :lol: Diagnoz z matmy i polaka mieliśmy już dwie, z języka jedną, z rozszerzeń to bio jedną będziemy mieć, a z wosu mieliśmy dwie... wszystkie na oceny i masakrycznie durne :p. Wystawienie ocen co prawda mamy 15ego, ale rada dopiero 24ego, więc już nam zapowiedzieli, że do 24 mogą stawiać nam oceny i pytać... hmmm.... To faktycznie lizawka lepsza od ujadacza :D
-
Na razie ta wersja jest całkiem możliwa. Leje strasznie, mała była słodka. Mam nadzieję, że dobrze trafiła i zlitują się, widząc ogłoszenia, zadzwonią, poinformują... Choć u nas często jest tak, że jak nikt nie interesuje się psem bezdomnym to faktycznie nikt. A jak ktoś zaczyna mu pomagać, ogłaszać, znajdzie mu DT i prosi mieszkańców o pomoc w łapaniu psiaka, to nagle pies znika bez wieści... tak zaginął 4msc szczyl pekina, haszczak, owczarki i kundle różnej maści... dziwne to jest. I potencjalny DS się wycofał. Nie oceniam, sama radziłam im psa bardziej w typie ONka, bo takiego psa szukali - powiedziałam, że nie daję gwarancji, że ze Stefy wyrośnie pies rasopodobny, a im zależało, by był ONem: ostatnio mieli też psa przygarniętego, 7letniego ona, ale był ciężko chory i przegrał z chorobą. I tak z sentymentu obiecali, że kolejny pies to ON z adopcji. Tak czy inaczej, mała ma DT. Nawet mój Tata wymiękł i szuka psa razem ze mną, mama tylko podchodzi sceptycznie do tego wszystkiego ;p
-
Ogłoszenia już są. Ludzie nie mogą nie widzieć, że ktoś jej szuka. Przejdę się dzisiaj jeszcze do przytuliska, może policja ją tam zawiozła, co jest częste jak jeżdżą po okolicy i widzą błąkającego się psa.
-
Jak poszły. LIPA. Leje, mokro, zimno, wietrznie. A ja jak dureń latam po całym mieście i wołam "Stefan"., podbiegam do nielicznych ludzi i się pytam. Nikt nie widział. Jak kamień w wodę. Frustracja tym większa, że mam wrażenie, że historia kołem się toczy. Shiro kiedy miał DT też zaginął. I też lało, też było zimno... Koniec tej historii znacie. To dlatego wypaliłam się z pomagania i to dlatego od 2lat moja "pomoc" polega na udostępnianiu, ogłaszaniu i dopytywaniu znajomych, koniec. Miałam się kurde już nie angażować... :( A historia się powtarza.... oby nie do końca.
-
Mój nie ma problemów z oddawaniem czegokolwiek. Od początku wie, że nie może burczeć i już, oddaje choć czasem mało chętnie i mi trochę kombinuje byleby nie oddać. Jednak moje "oddaj" głosem niższym i oddaje skruszony ^^ Bo faceci to doopy jeśli chodzi o szczeniaki. Mój też pozwala Stefie na wszystko, innym szczylom też :lol:
-
Piszę na szybko, potem dokładnie poodpisuję. U mnie tymczasowanie kotó jest spoko. Nie ma ani słowa nt kolejnego kota, ani nt naszej stołówki dla bezdomnych mruczastych. Ot, kotów zawsze mogło być dużo i większość kotów u nas na DT zostawało na stałe :lol: Pies to co innego... nie ogarniam polityki moich rodziców, ale nie i koniec. Do tej pory myślałam, że to przez babcię, że to ona... bo rodzice na nią zganiali. No, ale okazało się, że babcia jeszcze się da udobruchać. To rodzice mają jakieś bariery przed tymczasowaniem psów. Nie i koniec. Jestem w stanie jeszcze to zrozumieć w przypadku dorosłych psów - no ok, mam kota i nie mogę go narażać. Po drugie: niski płot i drugi pies, mogą się nie dogadać. Jednak nei ogarniam czemu szczyle nie mogę. Sprawa z haszczanką była podbramkowa i pierwszy raz rodzice powiedzieli "Okej", ale tylko do poniedziałku. Złamali swoje zasady cudem, jednak nadal nie chcę tego tematu poruszać, powiedzmy że afera w domu była spora zanim się przełamali... Wolę do tego tematu nie wracać, ale muszę. Bo słuchajcie, Fundacja Głodny Pies udostępniła małą na fb i obiecała pomóc w adopcji! Poza tym zadzwoniła do mnie Kasia, która może ją tymczasować. Obiecała sprawdzić kobietę, z którą utrzymuję kontakt i jest tym potencjalnym DS, a jak nie wyjdzie to całkiem możliwe, że mała zostanie u niej! Nie znam tego tymczasu, ale już go kocham. :loveu: Mieszka w Warszawie, ale powiedziała, że skołuję transport i mała musiałaby być przechowana u mnie do niedzieli. I tu już jest problem, bo rodzice boją się, że młoda zostanie. Yyyyh, nie rozumieją, że na Stefę czeka DT i potencjalny DS! I że Stef do nas tylko do niedzieli! Tylko! Tak cyz inaczej idę ją szukać. Życzcie mi powodzenia.
-
[quote name='betty_labrador']oo jakie super zdjęcia, super psiaczków :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-TK2R9Q0by9Q/U4YpL9V255I/AAAAAAAACFU/3owTgkGiktI/w441-h331-no/Zdj_cie0348.jpg[/URL] sama słodycz! :loveu: :)[/QUOTE] [quote name='Collie']Dla mnie nadal jest Stefanem :D Cudo z niej, mooocno trzymam kciuki :kciuki:[/QUOTE] [quote name='Panna Cotta'][URL="http://www.psygarnij.pl"]www.psygarnij.pl[/URL] moze oni pomooga? na FB mają duzy dość rozgłos i widzialam, że czesto takie szczeniaki znajdują dom jak udostępniają :) Trzymam kciuki![/QUOTE] Dziękuję, Dziewczyny. Na pewno podrzucę, bo już debile do mnie dzwonią, ale. Zadzwoniła też do mnie sensownie brzmiąca osoba. Pomijając kwestię, że jest w gorącej wodzie kąpana, dzowniła do mnie z 10razy w ciągu trwania lekcji i zapytała się całkiem naiwnie czy obędzie się bez umowy, ale na moje stanowcze NIE - powiedziała, że podpisze. Także myślę, że z niej może być DS, na razie podrzuciłam umowę, zdjęcia i ma rozmawiać z mężem. Ma dwa już psy, zresztą adoptowane. Mówi, że nie ma problemu z wizytą przed i po adopcyjną, akurat propozycje obu wizyt sama rzuciła, w rozmowie o tym nie zdążyłam wspomnieć. Jutro będzie dzwonić, pewnie znów zejdzie się z godzinę :p Nawet jeśli się uda, problem z transportem na razie, bo mieszka aż pod Warszawą. Jednak jak faktycznie to będzie to to, to się załatwi. ;) Na razie kwestia DT. I tu może być problem. [quote name='rashelek']Ale ta mała jest słodka :loveu: Dexowej ją podrzuć, ona poluje na taką czarnuszkę :evil_lol: No to poszukaj fryzjera może faktycznie gdzieś dalej, bo jak potem Morus ma mieć jakiś uraz, to szkoda czasu i nerwów. A ile Ci powiedzieli w Zamościu?[/QUOTE] Więc nie wiem czemu się czai. Młoda jest rewelacyjna :loveu: Od 100zł + dojazd rzecz jasna. No i są dłuuugie kolejki. Naprawdę nie wiem czy coś ogarnę, ale muszę, bo kłaki Morusa mnie już wkurzają.
-
Proszę, udostępnijcie ją... [url]https://www.facebook.com/pages/Gamonius-pospolitus/449061291893009[/url]
-
[quote name='dOgLoV']śliczna jest :loveu:[/QUOTE] Wiem :loveu: [quote name='chounapa']Cudo. Również moje marzenie, ale jak pokazywałam dla m. czarnego psa to od razu mówił, że brzydki ... :roll: ... zgodził się na adopcje, byle nie całe czarne :roll: To tak samo jak z Lilo, nie rozumiem jak je można wywalić ot tak ;( ... przecież odrobina cierpliwości, ładnie sklecone ogłoszenie i takie cuda domy zawsze znajdują![/QUOTE] Nie zna się i tyle ;p Czarne jest najpiękniejsze i nie mówię to jako osoba ubierająca się z reguły na czarno :D I ogłoszenie już skleciłam, oby ktoś zadzwonił w sprawie jej adopcji, bo nie mam co z nią zrobić, naprawdę. A siedzi w mojej głowie od samego początku jak tylko ją pierwszym razem zobaczyłam :( [quote name='marta1624']Wakacje, będzie gorzej :shake: A Stefka śliczna jest :loveu: Wiem gdzie powinna zostać :lol:[/QUOTE] Weź nie strasz... ubiegłe przebiegły spokojnie w naszym regionie, wiele psów nie zostało wywalonych... Aj, ja też. I mój brat, który z nami był na spacerze też. Obydwoje się zachwycaliśmy. Jednak nikt nie podziela naszego zdania w domu :<
-
Dobranoc, gaduło :lol:
-
kalyna, widzę, że nie jestem osamotniona z zakupywaniem czegokolwiek. Szykuję się z tym jak sójka za morze i w ostatecznym rozrachunku nic nie kupuję :lol:
-
Plucie jest spoko, ale ja Ci powiem, że najbardziej pomaga wzmocnienie zaufania psa do Ciebie. U mnie problemów z kontaktem nie ma odkąd... no właśnie nie wiem. Kiedy zaczęłam pracować nad zwiększeniem psiej pewności siebie, kiedy robiłam z nim durne sztuczki i dawałam nagrody "za nic" (bo M. lubi jak coś mi sprawia radość, a durne sztuczki właśnie wywołują u mnie uśmiech na twarzy), kiedy po prostu ogólnie lepiej się zrozumieliśmy i więcej pracowaliśmy... zauważyłam, że pies chętniej na mnie patrzy, więc wyłapywałam klikerem i samo tak wyszło :lol:
-
[quote name='Majkowska']ale się dzieje u was... Mała jest piękna. Sama bym ją porwała ;)[/QUOTE] No tragedia, a był czas, jakiś rok czy dwa, że nie widziałam błąkających się psów. Zbliżają się wakacje... eh... :(
-
[quote name='marta1624']Ja na zaocznych ale pracę tylko u siebie na budowie ;) Czyli psy cały dzień ze mną ;) Ale niebawem mam nadzieję coś załapać ;)[/QUOTE] Trzymam kciuki za pracę. Tylko nie daj się wykorzystać ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-klss1tKscBU/U4Yktz7PbQI/AAAAAAAACEs/lVc2c_JCIsA/w441-h331-no/P1160306.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0MOOCc_4sTc/U4YlIsy5X9I/AAAAAAAACE8/TILFxPpJick/w441-h331-no/P1160310.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nFhhyr7osMM/U4YlVbRu-MI/AAAAAAAACFE/wa8syzzCSiY/w441-h331-no/P1160311.JPG[/IMG] KONIEC.