Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. ]Zapraszam na bazarek ciuszkowy: na psie staruszki z okolic Wrocławia w bdt u mari23 i u kikou http://www.dogomania.com/forum/topic/144960-kurtka-biała-trencz-srebrny-spodnie-męskie-czarne-i-inne-ciuchy-20i-na-staruszki/?p=16009373
  2. Bazarek ciuszkowy: na psie staruszki w bdt u mari23 i u kikou do 20stycznia http://www.dogomania.com/forum/topic/144960-kurtka-bia%C5%82a-trencz-srebrny-spodnie-m%C4%99skie-czarne-i-inne-ciuchy-20i-na-staruszki/?p=16009373 .
  3. Zapraszam na bazarek ciuszkowy: na psie staruszki w bdt u mari23 i u kikou http://www.dogomania.com/forum/topic/144960-kurtka-bia%C5%82a-trencz-srebrny-spodnie-m%C4%99skie-czarne-i-inne-ciuchy-20i-na-staruszki/?p=16009373
  4. Bazarek ciuszkowy: 50% na psy z tego wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144960-kurtka-bia%C5%82a-trencz-srebrny-spodnie-m%C4%99skie-czarne-i-inne-ciuchy-20i-na-staruszki/?p=16009373
  5. Danusiu do Wrocławia na kawkę albo na obiadek się nie wybierasz ? np w 2 połowie stycznia (mam ferie to cały dzień jestem )
  6. To proponuję podzielić pieniądze na pół :)
  7. Też czytałam ten wpis na FB i się zgadzam
  8. a sunia, która jest u Sylwiji na dt (nie pamiętam jak się wabi) ma zapewniony byt? jeśli nie to może po połowie podzielić
  9. kopiuję z bazarkowego na czerwono wpisałam uwagi ;)
  10. Czyli Lolcio jako pies do dziecka całkiem nieźle się spisuje :) Może poczuł wspólnotę pieluchową ;)
  11. Przewertowałam wątek od początku i znalazłam wpisy (po ok półtora miesiaca u Figuni)
  12. No to rzeczywiście ciężki sen miałaś, koszmar po prostu. To na pewno od tego zamartwiania się. Ale teraz to już tylko dobre będzie
  13. Czyli można uznać rachunek Rudolfa w Stowarzyszeniu za zamknięty :)
  14. ślij po niedzieli proszę :)
  15. Padłam ze śmiechu czytając 'charcikowe opowieści'
  16. Rzeczywiście maciupstwa :) powinny szybko znaleźć domki (na pewno łatwiej niż duże psy)
  17. Wspaniała wiadomość!!! lepszej nie mogłam usłyszeć:)
  18. Wspominamy lata 70-te i wspieramy bezpłatne domy tymczasowe bazar dla Baloniarek i tymczasów mari23 http://www.dogomania.com/forum/topic/144869-wspominamy-lata-70-te-samowar-p%C5%82yty-winylowe-gramofondo-1401/ . i dużo płyt
  19. Bazarek od mari23 dla Baloniarek http://www.dogomania.com/forum/topic/144869-wspominamy-lata-70-te-samowar-p%C5%82yty-winylowe-gramofondo-1401/?p=15998755
  20. Bazarek z fantów Marysi http://www.dogomania.com/forum/topic/144869-wspominamy-lata-70-te-samowar-p%C5%82yty-winylowe-gramofondo-1401/?p=15998755
  21. No ale chyba nie taka zołzowatą jak moja, co to nawet przyjaznego Emira terierfanki w jego własnym domu potrafi pogonić, gdy on za blisko do mnie podejdzie. Niestety
  22. Zosiu może o jego charakterze trochę napiszcie, jeśli jest łagodny i zgodny, to może się ktoś łatwiej znajdzie...
  23. Duszku co ty??? tak masz dobrze, a ci smutki w głowie????
×
×
  • Create New...