Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Oby to był TEN domek
  2. Szukam opiekunki dla starszego pana od 3 stycznia na okres 1 - 2 tygodni! Podanie leków i posiłków (rano- południe-wieczór). Okolice Hallera/Powst Śl.
  3. zgodnie z regulaminem musi być watek na dogoamnii, na którym sa prowadzone rozliczenia bzarku
  4. Na pewno dadzą rade :) ja z Niką daję ;)
  5. oczywiście , że poratuję , skoro nie muszę wysyłać ;) ([email protected])
  6. Myślę, że z czasem to się unormuje... no może nie idealnie, ale będzie lepiej (tak jak z moją Niką było/jest)
  7. To dobrze, Mirulka jest obiektywnie ładniejsza ;) mniej typowa, to na pewno szybko ktoś ja pokocha i adoptuje
  8. A może kojec ma 10 arów , a buda 150 metrów kwadratowych? Skoro duże są ;) :)
  9. Z bazarków : 1, http://www.dogomania.com/forum/topic/143907-rozliczam-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-na-wiele-ps%C3%B3w/ 2. http://www.dogomania.com/forum/topic/143865-koniec-powolutku-rozliczam-drobiazgi-nie-tylko-%C5%9Bwi%C4%85teczne-dla-daisy-i-ps%C3%B3w-u-mari23/ 3.http://www.dogomania.com/forum/topic/143868-ko%C5%84c%C3%B3wka-rozlicze%C5%84ksi%C4%85%C5%BCki-muzyka-dla-daisy-tofika-i-innych/ wysłałam 202 zł na konto Mari23 dla psów z tego wątku
  10. Z bazarków : 1, http://www.dogomania.com/forum/topic/143907-rozliczam-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-na-wiele-ps%C3%B3w/ 2. http://www.dogomania.com/forum/topic/143865-koniec-powolutku-rozliczam-drobiazgi-nie-tylko-%C5%9Bwi%C4%85teczne-dla-daisy-i-ps%C3%B3w-u-mari23/ 3.http://www.dogomania.com/forum/topic/143868-ko%C5%84c%C3%B3wka-rozlicze%C5%84ksi%C4%85%C5%BCki-muzyka-dla-daisy-tofika-i-innych/ wysłałam 210 zł na konto SBM ( z czego dla Daizy jest zdecydowana większość , bo 200zł)
  11. Z bazarków : 1, http://www.dogomania.com/forum/topic/143907-rozliczam-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-na-wiele-ps%C3%B3w/ 2. http://www.dogomania.com/forum/topic/143865-koniec-powolutku-rozliczam-drobiazgi-nie-tylko-%C5%9Bwi%C4%85teczne-dla-daisy-i-ps%C3%B3w-u-mari23/ 3.http://www.dogomania.com/forum/topic/143868-ko%C5%84c%C3%B3wka-rozlicze%C5%84ksi%C4%85%C5%BCki-muzyka-dla-daisy-tofika-i-innych/ wysłałam 210 zł na konto SBM ( z czego dla Daizy jest zdecydowana większość , bo 200zł)
  12. Na początku pewnie nie, ale nauczy się... jak każdy miejski pies. Tylko zależy czy właściciele są przygotowani na te początki
  13. Czyli na koncie Stowarzyszenia: 79,13 było z wcześniejszych wpłat 50 NikaEla 7.11 20 Anna G.-R. ze Szczekocina 17.11 149,13 RAZEM
  14. tak, stale ten sam
  15. Cudne panienki (zwłaszcza ta druga) :) och....
  16. konto mam od dawna, ale wpłacałam tylko po 5zł do tej ppory
  17. zmieniłam moją deklarację na 10zł (nie wiem na jak długo, ale na razie....)
  18. :( nie wiem zupełnie jak bym jeszcze mogła pomóc :(
×
×
  • Create New...