Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Jasne :) ja koło bloku też na smyczy tylko Na szczęście w ramach spaceru mogę wleźć na górę, która jest zaraz koło mojego bloku (stare wysypisko gruzu) i tam Nika ma szanse pobiegać (ale nie latem bo wtedy wszędzie piknikują studenci lub całe rodziny)
  2. No tak, na głuchego nie krzykniesz... Tak mi się przypomniało...: Mam złe wspomnienia z głuchym dogiem-albinosem, z czasów gdy chodziłam z Niką do psiej szkoły. Tak się psisko uwzięło, aby dogonić moją psicę (a Nika była ze 3kg lżejsza niż teraz przez co szybka i zwinna) ale jej się nie udawało, że capnęła syna w nogę (jako opiekuna uciekinierki). Na kolejnych zajęciach pogryzła dwa razy innego psa i wtedy zagroziliśmy, że jeśli pani będzie dalej przychodzić na tę sama godzinę co my to my (orza właścicielka pogryzionego Miska) się wypisujemy.
  3. Na pewno jest to możliwe, ale wymaga dużo cierpliwości i systematycznej codziennej pracy, a na to nie mam siły...
  4. Witaj :) Teraz rożnie bywa, niektóre ignoruje, na inne szczeka .Ma swoje 'ulubione' typy do obszczekiwania z chęcią pożarcia: npw bloku są takie dwie suki większe, jedna z nich kiedyś rzuciła się nagle na Nikę i ja pogryzła(mimo iż Nika wtedy szła spokojnie), od tego czasu Nika chce się chyba odwdzięczyć ;) Wtedy wyrywa się bardzo ciągnąc smycz, ledwo mogę ją utrzymać. Próbuję ją odwoływać, mówię, że nie wolno, przyciągam do siebie... ale na niewiele się to zdaje. Bez smyczy chodzimy tylko w miejscach bezpiecznych , tam gdzie bardzo mało ludzi więc i psów niewiele.
  5. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145155-zako%C5%84czony-rozliczamy-ciuchy-buty-i-torebki-dla-ka%C5%BCdej-kobiety/ przesłałam 250zł dla Daizy
  6. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145155-zako%C5%84czony-rozliczamy-ciuchy-buty-i-torebki-dla-ka%C5%BCdej-kobiety/ przesłałam 295zł : 250zł dla Daizy, 45zł na pozostałe psy
  7. Czy ma ktos na dt lub wie że jest w jakimś w schronisku suczkę podobna do takiej? Mari23 szuka identycznej do dobrego domu.
  8. to juz mari23 musi się wypowiedzieć (spytać zainteresowana rodzinę)
  9. Czy ktoś mam może na tymczsie (lub wie, ze jest w jakimś schronisku)suczkę podobna do takiej? Mari23 szuka identycznej do dobrego domu.
  10. Czy macie w schronisku suczkę podobna do takiej? Mari23 szuka identycznej do dobrego domu.
  11. Czy macie w schronisku suczkę podobna do takiej? Mari23 szuka identycznej do dobrego domu.
  12. O to fajnie :) mój ojciec dał mi listę przodków od strony mojej babci do połowy XVII wieku. wspaniała sprawa :)
  13. Loczka jest z interwencji, zostało tam więcej takich 'loczek'
  14. niestety skończyły mi się już ferie...
  15. już :) ii rozsyłam znajomym na FB :)
  16. Bardzo się cieszę :)
  17. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-koniec-ciuszki-dla-dzieci-do-4-latod-smyku/przelałam 195zł dla Lolka (50zl), Kropki (50zł) i innych (95zł) :)
  18. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-koniec-ciuszki-dla-dzieci-do-4-latod-smyku/przelałam 195zł dla Lolka (50zl), Kropki (50zł) i innych (95zł) :)
  19. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-koniec-ciuszki-dla-dzieci-do-4-latod-smyku/przelałam 195zł dla Lolka (50zl), Kropki (50zł) i innych (95zł) :)
  20. Mądrala :) szybko dała radę znaleźć smaczki ;) Ale nawet jak już zje to szuka dalej ;)
  21. Chomiś adoptowana :)
  22. i jej córeczki http://pokochajzwierzaka.pl/chomis/
  23. nie wahaj się , mój jest taki sobie, dopiero się uczę
  24. Jaki masz śliczny banerek z Loczką:)
  25. Niestety to wcale nie jest pewne, są ludzie, którzy otwierają drzwi mieszkania i puszczają psa, żeby się wybiegał. Miejmy nadzieje, że zojkowa pani taka nie będzie
×
×
  • Create New...