-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Jasne :) ja koło bloku też na smyczy tylko Na szczęście w ramach spaceru mogę wleźć na górę, która jest zaraz koło mojego bloku (stare wysypisko gruzu) i tam Nika ma szanse pobiegać (ale nie latem bo wtedy wszędzie piknikują studenci lub całe rodziny) -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
No tak, na głuchego nie krzykniesz... Tak mi się przypomniało...: Mam złe wspomnienia z głuchym dogiem-albinosem, z czasów gdy chodziłam z Niką do psiej szkoły. Tak się psisko uwzięło, aby dogonić moją psicę (a Nika była ze 3kg lżejsza niż teraz przez co szybka i zwinna) ale jej się nie udawało, że capnęła syna w nogę (jako opiekuna uciekinierki). Na kolejnych zajęciach pogryzła dwa razy innego psa i wtedy zagroziliśmy, że jeśli pani będzie dalej przychodzić na tę sama godzinę co my to my (orza właścicielka pogryzionego Miska) się wypisujemy. -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Na pewno jest to możliwe, ale wymaga dużo cierpliwości i systematycznej codziennej pracy, a na to nie mam siły... -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Witaj :) Teraz rożnie bywa, niektóre ignoruje, na inne szczeka .Ma swoje 'ulubione' typy do obszczekiwania z chęcią pożarcia: npw bloku są takie dwie suki większe, jedna z nich kiedyś rzuciła się nagle na Nikę i ja pogryzła(mimo iż Nika wtedy szła spokojnie), od tego czasu Nika chce się chyba odwdzięczyć ;) Wtedy wyrywa się bardzo ciągnąc smycz, ledwo mogę ją utrzymać. Próbuję ją odwoływać, mówię, że nie wolno, przyciągam do siebie... ale na niewiele się to zdaje. Bez smyczy chodzimy tylko w miejscach bezpiecznych , tam gdzie bardzo mało ludzi więc i psów niewiele. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145155-zako%C5%84czony-rozliczamy-ciuchy-buty-i-torebki-dla-ka%C5%BCdej-kobiety/ przesłałam 250zł dla Daizy -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Czy ma ktos na dt lub wie że jest w jakimś w schronisku suczkę podobna do takiej? Mari23 szuka identycznej do dobrego domu. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
NikaEla replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Czy macie w schronisku suczkę podobna do takiej? Mari23 szuka identycznej do dobrego domu. -
O to fajnie :) mój ojciec dał mi listę przodków od strony mojej babci do połowy XVII wieku. wspaniała sprawa :)
-
Loczka jest z interwencji, zostało tam więcej takich 'loczek'
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
niestety skończyły mi się już ferie... -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
już :) ii rozsyłam znajomym na FB :) -
Bardzo się cieszę :)
-
Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-koniec-ciuszki-dla-dzieci-do-4-latod-smyku/przelałam 195zł dla Lolka (50zl), Kropki (50zł) i innych (95zł) :)
-
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-koniec-ciuszki-dla-dzieci-do-4-latod-smyku/przelałam 195zł dla Lolka (50zl), Kropki (50zł) i innych (95zł) :) -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Mądrala :) szybko dała radę znaleźć smaczki ;) Ale nawet jak już zje to szuka dalej ;) -
Chomiś adoptowana :)
-
i jej córeczki http://pokochajzwierzaka.pl/chomis/
-
nie wahaj się , mój jest taki sobie, dopiero się uczę
-
Jaki masz śliczny banerek z Loczką:)
-
Niestety to wcale nie jest pewne, są ludzie, którzy otwierają drzwi mieszkania i puszczają psa, żeby się wybiegał. Miejmy nadzieje, że zojkowa pani taka nie będzie