Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144130-roliczam-szybkowielki-bazar-mix-dla-gai-rudolfa-ps%C3%B3w-mestudio-i-baloniarek/ posłałam 145zł, myślę żeby podzielić 100zł dla Rudolfa a 45zł dla Gai (jeśli prowadziłaś osobno jej wydatki) lub długu po Toli i szczeniakach (czyli też Gai ;) )