-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
oooo , fajnie by było :)
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
NikaEla replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Wierzymy bez paragonu :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
NikaEla replied to mari23's topic in Psy do adopcji
tu są oferty z Wrocławia do Jeleniej http://www.blablacar.pl/znajdz-wspolne-przejazdy/wroclaw/jelenia-gora/#?fn=Wroc%C5%82aw&fc=51.107885%7C17.038538&fcc=PL&tn=Jelenia+G%C3%B3ra&tc=50.9044171%7C15.7193616&tcc=PL&sort=trip_date&order=asc&limit=10&page=1 -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
NikaEla replied to mari23's topic in Psy do adopcji
napisałam na wątkach transportowych na FB i na dogo -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Koło biurka stoi Gosi tapczan. A czekolada była (według zeznań właścicielki pokoju) na półce nad biurkiem :siara: Togusiu Nika :sweetCyb: chyba będzie czatować na listonosza i sama mu otworzy :sabber: oj na początku rzeczywiście tak... mój mąż przez tydzień się do mnie nie odzywał A i teraz gdy przypominam młodzieży o konieczności wyjścia z psem, a oni się wykłócają (nie moja kolej... ja zawsze wychodzę... teraz on niech idzie...) to mówi "i na co był wam ten pies" :( -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
dziękujemy :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
NikaEla replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Czy Rubik nie jest z Jeleniej Góry? http://www.dogomania.com/forum/user/70409-rubik/ no i pojawiają się na dogo wpisy: Fundacji Mondo Cane inspektorat Jelenia Góra. np tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/143296-teku%C5%9B-ca%C5%82e-%C5%BCycie-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-kom%C3%B3rce/ -
To cierpliwie czekamy na wieści. Ech ludziska....
-
Cioteczka Poker zaprasza po bardzo duże kąpielowe ręczniki dla zagłodzonego tymczasowicza mari23 http://www.dogomania.com/forum/topic/144583-duuuuu%C5%BCe-r%C4%99czniki-na-zag%C5%82odzongo-psa-do-1912g130/
-
tez pytam.... :)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
NikaEla replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
klikasz cytuj i Enter (czasem trzeba 2x enter kliknąć), bo inaczej kursor ci wskoczy w cytowany tekst, no i kasujesz to czego nie chcesz a jeśli chcesz mieć idealnie to robisz to wszystko 'na podglądzie ' tzn w ramce nad postem klikasz lewą górna ikonkę i wtedy działasz widząc co robisz :) -
Rudolf - w nowym domku. Powodzenia dla niego i jego nowej rodziny :)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
wiem, wiem o co Ci chodziło... ale i tak by zrezygnowała z tego zdania. Bo kolejne twoje zdanie wyklucza budę i psa-alarm. Szukamy dla niego domu, gdzie będzie miał kontakt z człowiekiem, będzie jego przyjacielem. A gdy piszesz, ze nie może byc stróżującym to tak jakby był ciapą jakąś ;) i nie dopilnuje swoich ludzi.... ja tak przynajmniej odbieram... ale oczywiście nie będę sie upierać. -
Rudolf - w nowym domku. Powodzenia dla niego i jego nowej rodziny :)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Nie nadaje się na psa stróżującego tak bym nie napisała, bo się nadaje na stróża niekochających go ludzi -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
NikaEla replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
tak dokładnie robię :) -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy :) dziś Nika sama sobie wzięła 'prezent' :lmaa: wróciłam od lekarza a na podłodze były papierki po czekoladzie, które zwinęła chyba z Gosi biurka :nono: mam tylko nadzieję, że niewiele tam było do wylizywania -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
NikaEla replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Czytałam kiedyś, że alergicy z alergią np na róże potrafią dostać ostrego ataku na widok sztucznych róż... Czyli wszystko siedzi w naszej głowie.... ( a mnie czoło na prawdę od ponad miesiąca swędzi... ;) i nie wiem dlaczego ?? )