Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Jestem oczywiście za :)
  2. No to bym i tak nie dała rady pomóc, bo jesteśmy ostatnio bez samochodu.
  3. U Lolka też zaproszę na mini bazar dla Kropeczki
  4. Zapraszam, po kilka drobiazgów dla małej Kropeczki http://www.dogomania.com/forum/topic/144818-ma%C5%82y-bazarek-dla-ma%C5%82ej-kropeczkir%C4%99kawice-na-%C5%9Bnieg-kosmetyki-drobiazgi-do-1201/
  5. Mini bazarek dla Kropeczki http://www.dogomania.com/forum/topic/144818-ma%C5%82y-bazarek-dla-ma%C5%82ej-kropeczkir%C4%99kawice-na-%C5%9Bnieg-kosmetyki-drobiazgi-do-1201/?p=15991801
  6. Mini bazarek dla Kropeczki http://www.dogomania.com/forum/topic/144818-ma%C5%82y-bazarek-dla-ma%C5%82ej-kropeczkir%C4%99kawice-na-%C5%9Bnieg-kosmetyki-drobiazgi-do-1201/?p=15991801
  7. Może to gdzieś koło mnie? Mam dziś wolne to mogłabym po południu polecieć z aparatem Żadna, to chyba mikro sznaucerki :)
  8. Może pod koniec stycznia wybiorę się raz jeszcze jeśli znajdę towarzystwo (może namówię któreś z moich dzieci)
  9. Duzo więcej jest na OLX niestety ... http://olx.pl/zwierzeta/zaginione-i-znalezione/wroclaw/?search%5Bdist%5D=5
  10. I koty i psy i inne zwierzaki :)
  11. Cudna ta kropeczka, aż mi łza popłynęła z niemocy.... Mam nówki rękawiczki na śnieg, kupiłam ale dla mnie za małe. Nie robi nikt bazarku? dorzuciłabym...
  12. Witam, w Nowym Roku,i życzę aby był spokojniejszy i bogatszy w domy dla psiaków
  13. Pożyczonym samochodem pojechaliśmy na kilka dni do Borowic (wioska między Karpaczem a Przesieką) . http://www.hottur.pl/index.php?cmd=show_gallery&PHPSESSID=ac54c1308fd01e3697bff4fba7a52c9b Trafiliśmy na śnieg i mróz więc Nika szczęśliwa wybiegana :) Będzie więcej zdjęć :) na razie tylko takie z telefonu Omal nie wróciwszy z wyjazdu z yorkowatym psiakiem. pani chciała nam go koniecznie dać. Dostała w prezencie, ale wg jej słów 'nie ma dla niego miejsca' , bo 'go przecież nie puści luzem bo ucieknie '(dom nie ma ogrodzenia) , to w dzień na smyczy do płotu przywiązany (było -10 stopni) , a na noc śpi w łazience). Ale nie wzięłam..
  14. Wróciłam po kilku dniach nieobecności, ale cały czas słałam dobre mysli
  15. Czyżby szykował się dom dla Rudolfa????
  16. Sylwio, życzę zatem spokojniejszego kolejnego roku. I koniecznie domu dla Rudolfa i innych tymczasów
  17. uzbieraliśmy 153zł , które przelałam już na konto SBM
  18. no i otworzyła :) Tylko dlaczego ja była adresatem a nie ona :D dziękuję Mieliśmy po Świętach jechać na kilka dni w góry... ale dziś skasowano man samochód :( no i nie mamy jak pojechać :(
  19. Jak ja to dobrze znam :) ;)
×
×
  • Create New...