Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. No.... ja mam już wybraną inną rodzinę
  2. Zapraszam na bazar wielobranżowy , dla Gai, która wróciła z adopcji po śmierci właścicielki, dla Rudolfa, który zasiedział się u Sylwiji i od roku szuka domu, dla psów u mestudio, których liczba rośnie zamiast maleć oraz na wspieranie Klubu Baloniarek http://www.dogomania.com/forum/topic/144130-bazar-mix-dla-gai-rudolfa-i-ps%C3%B3w-mestudio-d-30xi/ Co mamy: książki :czytaj: drobiazgi świąteczne :tree1: pościel :candle: rożne różności :ylsuper: ciuchy :thumbs: biżuteria :sweetCyb: zapraszam (wysyłkę łączę z pozostałymi bazarkami oraz bazarkami Sunia2000 i Poker)
  3. Oczywiście, że wrzuć w rozliczenia! Innej opcji nie widzę :)
  4. widzimy się oczywiście :)
  5. .................................
  6. bazar dla Gai i Rudolfa i innych też : http://www.dogomania.com/forum/topic/144130-bazar-mix-dla-gai-rudolfa-i-ps%C3%B3w-mestudio-d-30xi/?p=15913802
  7. bazar na psy w bdt: http://www.dogomania.com/forum/topic/144130-bazar-mix-dla-gai-rudolfa-i-ps%C3%B3w-mestudio-d-30xi/?p=15913802
  8. Obiecany bazar: http://www.dogomania.com/forum/topic/144130-bazar-mix-dla-gai-rudolfa-i-ps%C3%B3w-mestudio-d-30xi/?p=15913802
  9. Jak Gaja dogaduje się z Rudolfem i reszta twojego stada? No i jaka w ogóle jest z charakteru???b bazar: http://www.dogomania.com/forum/topic/144130-bazar-mix-dla-gai-rudolfa-i-ps%C3%B3w-mestudio-d-30xi/?p=15913802
  10. Super zdjęcia :)
  11. ale może nie koniecznie w nocy ;)
  12. Bazar dla tymczasów mari23 z fantów mariusza pp: Holenderskie czekolady, psie przysmaki, zestaw kredek, buty.. . http://www.dogomania.com/forum/topic/144032-holenderskie-czekolady-i-psie-smako%C5%82yki-na-psy-u-mari23-do24xi/?p=15905508
  13. Mariusz pp przywiózł z Holandii fanty na bazar dla tymczasowiczów Marysi :) bazar juz gotowy http://www.dogomania.com/forum/topic/144032-holenderskie-czekolady-i-psie-smako%C5%82yki-na-psy-u-mari23-do24xi-robi%C4%99/ zapraszam (bo naprawdę warto!!!)
  14. kopiuję z FB 5.11.2014 około godziny 21 przy ulicy Piławskiej wystraszyła się i wyrwała wraz ze smyczą mała, adoptowana kilka dni temu Sandy. Suczka nie reaguje na imię, można do niej podejsć na 2-3m lub skusić jedzeniem. Najlepiej jednak powiadomić nas i już sobie z nią poradzimy. Sunia jest maleńka, waży około 5kg. Prawdopodobnie kryje się w krzakach lub pod samochodami. Miała na sobie czarne szelki, obróżkę z adresówką. Uciekła razem ze smyczą - jest parciana i błękitna. Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniach, rozgłaszaniu i podawaniu dalej... Noce są coraz zimniejsze, a malutka Sandy nie poradzi sobie na wolności. Suczka jest wysterylizowana! Posiada chipa. Kontakt: 790 573 916 608 151 375
  15. Figuniu pozostaje Ci wyrobić Loni paszport i uprosić zięcia, żeby mogła przyjechać z tobą :)
  16. Figuniu nie marzniesz w domu? Co z twoim wyjazdem na zimę????
  17. na Gaju widziałam ogłoszenia ale nie umiem udostępnić tego wydarzenia :(
  18. No fakt, zapominam o takiej możliwości .... Pytanko: gdzie są aktualne rozliczenia (stan wpłat i konta baloniarskiego?) bo nie mogę znaleźć na 1 stronie... :niewiem:
  19. To na pewno.... tak się ogólnie wyżaliłam.... W porozumieniu z Poker z pozostałych fantów z 3 kończących się moich bazarków obiecuje, że stworzę bazar na wasze tymczasy
  20. hmmmm.... rozróżniamy tymczasowiczów od własnych psów ?? Może wpycham kij w mrowisko i przy jednym psie w domu nie powinnam zabierać w ogóle głosu. Ale... Często robię bazarki, zbieram dużo pieniędzy na pomoc psom, czasem daję też coś od siebie (finansowo znaczy),na tymczasowiczów tych lub tamtych... Uważam, że jeśli zbiera się pieniądze czy karmę czy rzeczy jakieś (smycze, szelki....) na tyczasowiczów to tylko na nich, a nie na własne zwierzaki (niezależnie ile ich się ma). Podobnie jeśli kupuje się z zebranych np na bazarkach pieniędzy lub dostaje od kogoś z dogo smycze, szelki, kocyki na tymczasy , to jeśli psiak znajduje ds to te rzeczy powinny zostać dla kolejnego tymczasowicza, a nie iść za psem do ds jak to wiele osób robi. Takie działanie (oddawanie z psem dostanych akcesoriów) zraża mnie do pomagania danemu dt. Może komuś to nie przeszkadza, ale mi tak, bo czuję , że moja praca związana z robieniem bazarków lub moje pieniądze wydane na zakup np smyczy są marnotrawione... a tego nie lubię.
  21. na koty i karmę kocia na pewno też potrzebuje pieniędzy
  22. juz skontaktowałam się z mari23, ona ma dostęp do konta Stowarzyszenia i powiedziała ze właśnie tak będzie najlepiej. Zatem przelałam już 50zł i teraz Sylwia ma kupić karmę i przesłać mari23 fakturę
  23. wklejam to co wpisałam na wątku Rudolfa I Sprawdzałam, że worek Josera festival 15kg kosztuje ok 120-130zł , mogłabym brakujące 50zł (zarobiłam na praktykach studenckich ;)_ ) przelać na konto Stowarzyszenia . Tylko nie wiem co dalej? Sylwia kupi karmę na rachunek Stowarzyszenia i prześle im fakturę?? czy jak???
×
×
  • Create New...