Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Zapiszę dziewczynkę ....zdrowiej kochana sunieczko!!!!!
  2. Zaglądam do kochanego diablątka :)
  3. Właśnie dostałam eseczkę od Ewci że nie może wejść na razie na dogo ......załatwiła na szybko hotel na Zagórzu u Pani Ali od wtorku do piątku bo później jest rezerwacja i Stefanek nie może tam zostać ...koszt 20 zł /doba z jedzeniem :( W piątek trzeba przenieść Stefanka do innego hoteliku :(
  4. Uśmiechnięty pycholek Czesterka:lol::loveu:
  5. [quote name='Martika@Aischa']Cioteczki z zakończonego bazarku dla zwierzyńca uzbieraliśmy kwotę 159 zł ...ponieważ zwierzyniec nie będzie ogłaszany do adopcji postanowiłam poprosić licytujące cioteczki o zgodę na przekazanie pieniążków innym psiakom w tym suni Marysi .....jak tylko wszystkie wpłaty dotrą Marysia dostanie 100 zł :) Jak pieniążki dotrą będę prosiła o potwierdzenie na tym bazarku :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209972-KONIEC!-Rozliczamy-)-Słoiczki-na-przyprawy-kieliszki-szklaneczki-doniczki-)20.00/page8[/URL] Bądź dzielna sunieczko kochana :*:*:*[/QUOTE] Cioteczki proszę o odpowiedź jak sunia stoi z finansami i czy te pieniążki mogą być przeznaczone na Małgosię ??? Czy sunia ma księgową ???
  6. [quote name='Beatkaa']Hmm...jasne,a tak mniej więcej o której by to było kochana? :):)[/QUOTE] Beatko trudno mi dokładnie określić ale zadzwonię do Ciebie jutro wieczorkiem i ustalimy :)
  7. Znam sytuacje i sprawa odebrania Stefanka jest naprawdę PILNA!!! Musimy szukać hoteliku w którym Stefanek spokojnie poczeka na swój wymarzony domek :(
  8. [quote name='Beatkaa']Mogę jechać kochana z Tobą :) Super..oby wypaliło,tylko prosze daj znać wcześniej kiedy by to było ;)[/QUOTE] Super :):):) Beatko myślę że w środę :) pasowało by Ci cioteczko ?
  9. zaczynam tracić nadzieję że Alex się znajdzie :( choć kciuki zaciskam z całych sił nieustannie :(
  10. Trzymam mocno kciuki za sunię i transport do hoteliku ......aby jak najszybciej udało się dograć szczegóły :) cioteczko lika1771 jesteś wielka i za to bardzo Ci dziękuję :*
  11. W takim razie kochane pieniążki będą przekazane dla ONeczki Emusi która w tej chwili przebywa w hoteliku i brak jej stałych deklaracji :( Bardzo Wam dziękuję za chęć przekazania pieniążków innej suni :) :* A to wątek Emeczki gdyby któraś z cioteczek chciała ją odwiedzić ;) http://www.dogomania.pl/threads/209082-Smutna-EMKA-JUŻ-NA-DT-MAŁO-DEKLARACJI-pomóż-proszę!!!-(
  12. [quote name='Zosia123']Dziękuję kochana :):):loveu::loveu::loveu::loveu: Pieniążki pewnie będą dopiero we wtorek, bo jutro święto :)[/QUOTE] Zosiu z bazarku czekamy jeszcze na jedną wpłatę i dopiero po jej uiszczeniu będzie można przekazać pieniążki :) nie mniej jednak na pewno we wtorek dojdzie moja sierpniowa stała deklaracja dla Emusi ;)
  13. Cioteczki ja będę w Gliwicach w przyszłym tygodniu na delegacji więc mogę podjechać ........proszę jednak kogoś chętnego aby towarzyszył mi podczas wizyty ..........
  14. Przed chwilką miałam telefon w sprawie naszej Zibi :) Pan brzmiał bardzo rozsądnie więc myślę że warto było by się wybrać i porozmawiać :) Pan jest z Gliwic mieszka w kamienicy na parterze :) Cioteczki która może wybrać się w najbliższych dniach na wizytę ???? i sprawdzić domek ???
  15. Cioteczki organizowałam bazarek dla zwierzyńca z którego uzbieraliśmy kwotę 159 zł ponieważ pieniążki nie mogą być przekazane gdyż psiaki nie są do adopcji i nie szukają domów :( poprosiłam o zgodę licytujące cioteczki o przekazanie 100 zł na konto podpalonej żywcem ONeczki Marysi :( oraz 59 zł na Emeczkę :) Jak tylko dotrze ostatnia wpłata pieniążki zostaną przekazane Emci :) Jak pieniążki dotrą dla Emusi bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku :) http://www.dogomania.pl/threads/209972-KONIEC!-Rozliczamy-)-Słoiczki-na-przyprawy-kieliszki-szklaneczki-doniczki-)20.00/page8
  16. a może Kasia zrobi naszej Zibi kilka zdjęć do ogłoszeń :)
  17. [quote name='Syla']Dzięki Martika, znam te zdjęcia, bo był tam też nasz Rambuś i Reksio.Zibi jest na tych zdjęciach zaniedbana, brudna i smutna.Wolałabym takie z teraz, z DT.Mówiła mi gorki, że Zibi przytyła i coraz fajniejsza jest.Mamy zachęcić ludzi do adopcji, ale nie z litości ;):evil_lol::lol: Jak będziecie tutaj kupować ogłoszenia, to zawsze, pięknie, szybko i solidnie robi plina.Na niektórych jeszcze potem aktualizuje.Jeszcze byłam bardzo zadowolona z Asia_Rawicz.Były też takie bazarki, że do dzisiaj, ani słychu...ani widu.Zibi jest jeszcze młoda i ładna, trzeba próbować, gdzie się da.[/QUOTE] Wiem że Agata69 miała zrobić sesję zdjęciową naszej Zibi u Kasi ...więc może poczekajmy cierpliwie na zdjęcia :)
  18. Przesłałam Syli link do fotoalbumu naszej Zibi ;) to zdjęcia które właśnie są u Fur :)
  19. [quote name='Syla']Dzwoniłam do gorki330 i nikt do niej nie dzwonił, w sprawie Zibi.Ona jest też w gratce i tutaj [U][COLOR=#0000ff][URL]http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/1032655,poszukujemy-nowego-domu-dla-suczki-zibi,id,t.html#348250c3afb3b852,1,3,7[/URL][/COLOR][/U][URL="http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/1032655,poszukujemy-nowego-domu-dla-suczki-zibi,1351841,id,t,zid.html#gale"][/URL] Dostałam tylko 2 zdjęcia nadające się do dania. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204892-Gwiazda-ONka-wyrwana-z-piekła-u-Arktyki-...Szukamy-DS!/members/114247-Martika-Aischa"][B][COLOR=#4444ff]Martika@Aischa[/COLOR][/B][/URL] poślij mi od Zibi fajne zdjęcia, na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Odczekamy i znowu by ją można dać.Lepiej jakoś schodzą mniejsze pieski, nawet takie 10letnie.Następnym razem wagę się wpisze, bo ona jak kolos na obu zdjęciach wygląda.[/QUOTE] Zaraz podeślę :) bo Zibi - Gwiazdka to naprawdę duża dziewczynka ;)
  20. :kciuki::kciuki::kciuki:Mocno trzymam kciuki:kciuki::kciuki::kciuki:
  21. Super kochana ....w takim razie czekamy na informacje ....jak będą zdjęcia można szczeniorkom założyć wątek i szukać domków ....tylko gdzie je umieścić do tego czasu ? :(
  22. [quote name='Roszpunka']Ciotki kochane - pod apteką w Morawicy (obok ośrodka zdrowia) biegają dwa szczeniaki - wyglądają na docelowo spore. TZ dziś je dokarmił, ale na ten moment nie mogę zająć się już ani jednym psiakiem :-( Ktoś tam bywa, ktoś może im pomóc? Wracając do Szanti - gdyby nie problemy skórne, w zasadzie jest gotowa do adopcji. Codziennie rozmawiam z mamą i co dzień mała robi postępy. Rozbrykana jest bardzo, budzi się w niej demon zniszczenia, szczenior z niej i basta :evil_lol: Pilnuje się człowieka, otwiera się na nowo poznane osoby bardzo szybko, zaczyna łapać o co chodzi z załatwianiem się w domu (wpadki się zdarzają, ale w nocy nie brudzi). Jest bardzo wpatrzona w ludzi, za jedyne godne miejsce do spania uważa łóżko, a dzienny wypoczynek możliwy jest jedynie na kanapie. Moje początkowe obawy, że to dzikusek, agresor (moja broda świadkiem :razz:), że będzie potrzebowała duuuużo czasu na socjalizację na szczęście okazały się bezpodstawne. To super psiak z ogromnym temperamentem i apetytem na życie. Mam tylko kilka zdjęć z domu i trochę plenerowych, zrobionych jednego popołudnia, następne będą dopiero za kilka dni. Czy sądzicie, że z tymi które są można zacząć ją ogłaszać? Dobre domki nie zdarzają się codziennie, sądzę, że zanim trafi się TEN domek, spokojnie maleństwo doleczymy.[/QUOTE] To się nigdy nie skończy :(:( Roszpunko a masz możliwość zrobienia szczeniaczkom zdjęć :( trzeba je zabrać z ulicy :( tylko gdzie ???:shake: A dla czornego diabła ;) ogromne buziaki od ciotki :*
  23. W takim razie czekam na decyzje :):):) Jeśli pieniążki nie będą potrzebne aktulanie Saszce zaproponuję innego psiaka w potrzebie :)
  24. Dziewczyny najważniejsze to przewieźć sunię do hoteliku .......napiszcie proszę w tytule wątku że szukacie pilnie transportu ...skąd dokąd ??? i koniecznie zwróćcie się o pomoc na wątku transportowym. Szkoda suni :( więc proszę tylko NIE schronisko :(
×
×
  • Create New...