Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Cioteczko asl proszę o potwierdzenie na bazarku że pieniążki dla Aiszuni dotarły :) http://www.dogomania.pl/threads/212582-Różności-do-domu-.........dla-zwierzyńca-Kup-teraz-30.08 Dziekuję :)
  2. [quote name='diana79']to był mój pierwszy w życiu plakat :multi: i przyniósł takie szczęście :loveu: ja właśnie jestem w trakcie drugiego plakatu i następnych bo widać one przynoszą większa szansę do adopcji :multi: wiele ludzi nawet kompa w domu nie ma a szczególnie starsze osoby, które raczej na necie nie siedzą a właśnie mogą zaadoptować psiaki :multi: warto wieszać plakaty :multi:[/QUOTE] Oj tak plakaty trzeba rozwieszać .....masz cioteczko szczęśliwą ręke ;) Pani jak zobaczyła ogłoszenie Stefcia od razu zerwała plakat i zadzwoniła do córki :) przychodź szybko Stefanek jest do adopcji :) Córce się spodobał i rach ciach ciach i Stefcio grzeje doopkę w swoich domku ;)
  3. Tak jak pisze Myszka Stefanek to piękny psiak .....troszkę chudziutki ale apetyt mu dopisuje i z czasem nabierze masy :) Myszko:oops: dziękuję :oops: ale mnie nie ma za co dziękować :oops: Cieszę się że Stefciu bezpieczny a Ewunia w końcu spokojna :lol:
  4. Dzień dobry Pakusiu :*:loveu:
  5. Wczoraj po 22 rozmawiałam z Panią ....Stefanek wulkan energii na dworze ....w domku bardzo grzeczny :) zajął miejsce na kaflach w przedpokoju :) przerażony panelami na których bardzo się ślizga postanowił więcej nie korzystać ze ślizgawki ;) Zapraszany do pokoju odmawia :) Ładnie zjadł ....poprosił o wodę rzucając się na zlew ;) potem był spacerek z nowym Panem który ostatecznie zadecydował że imienia mu nie będzie zmieniał bo Stefan do niego pasuje:evil_lol: Pani pytała czy można zmienić mu imię ze względu na męża ...nie wyobrażała sobie męża o 5 rano na spacerze w parku wołającego STEFAN WRÓĆ!!!!! :cool3: Ale Panu to nie przeszkadza :) więc Stefanek pozostanie Stefankiem przynajmniej na razie :lol: :loveu:
  6. Wczoraj wysłałam paczuszkę z pigułkami dla zgredzika ;) 45,00 lekarstwa na serducho (Vetmadin) 14,98 Imunactiv 17,95 Novocardia 3,79 Furosemid 5,60 wysyłeczka wraz z opakowaniem Razem Miśkowe pigułki 87,32 Wieczorem wstawię rachuneczki.
  7. [quote name='andegawenka']może tutaj znajdziesz odpowiednią [url]http://www.dogomania.pl/threads/29553-wzory-UMOWY-ADOPCYJNEJ?highlight=umowy[/url][/QUOTE] Bardzo dziękuję :) poczytam na spokojnie .....bo widzę że wzorów tam dostatek ;)
  8. [quote name='bela51']Moge miec jutro wzor umowy. Ale nie mam drukarki. Nie zakładam najgorszego, ze Stefek wróci... ale... gdyby wrócił, to gdzie ?????????[/QUOTE] Belu kochana to prześlij mi ją na @ ....ja wydrukuje w pracy :) Jeśli Stefanek wróci .......nie mam pojęcia gdzie go zawieziemy .....i nawet nie chce o tym myśleć :( Najbliżej jest Misieeek ale to 400 zł :( a Stefanek nie ma [B]żadnych[/B] deklaracji !!! :(
  9. [quote name='bela51']Martiko, a co z kastracją Stefanka ?[/QUOTE] Belu kochana Pani oczywiście się zgodziła ....poza tym trzeba to zaznaczyć na Umowie Adopcyjnej ......na razie nie ma umowy ....trzeba zadecydować kto będzie odpowiedzialny za Stefanka w razie ......tfu....tfu...no i taką umowę stworzyć ......włącznie z informacją że w razie jakich kolwiek problemów psiak musi wrócić do nas .....broń boże do schroniska :( Czy ktoś ma może wzór takiej umowy ???
  10. Bardzo dziękujemy za zaciśnięte kciuki ;) na razie choć na chwilkę można puścić ;) I oby do poniedziałku ;) :lol:
  11. [quote name='Mysza2']Wróciłyśmy, Stefanek został w nowym domku. Ponieważ męczyłyśmy panią długo wątpliwościami, że małe mieszkanie, dwójka dzieci, pies duży, trzeba z nim pracować żeby go ułożyć, pani bardzo rozsądnie sama zasugerowała że zmierzy się z tematem, a gdyby co nie daj boże ją to przerosło do poniedziałku da znać i wtedy Stefanka zabierzemy. W każdej chwili możemy podjechać i odwiedzić albo dzwonić. Rodzina zwierzolubna, szczera i prostolinijna. Stefanek do całej rodziny nastawiony bardzo przyjaźnie. Na razie tyle bo muszę z moją wyjść z moją.[/QUOTE] Dokładnie tak jak napisała Myszka ......ostateczna decyzja zapadnie w poniedziałek ale naprawdę jestem dobrej myśli :) Ogólne wrażenie jak najbardziej na Tak :)
  12. Zaciskajcie kochane z całych sił bo to po prostu musi się udać !!!!!!!! :):):)
  13. [quote name='dominikabankert']nie daje jiz rady z dogo:( czemu nie ma adpocji:( nigdzie:([/QUOTE] Domi miejmy nadzieje że po wakacjach się ruszą adopcje :( bo jak na razie ciężko ....oj ciężko ......
  14. O godzince 18 wyjeżdżam z domu po Ewunię ...potem do hoteliku po Stefcia i do Myszki prosto ......a potem do mam nadzieję szczęśliwego DS .......ech ....sama siedzę jak na szpilkach i się denerwuje ......:shake: nawet nie chce myśleć jak coś pójdzie nie tak :shake: tfuuu....tfuuuuu
  15. [quote name='AgusiaP']Musi skończyc się szczęśliwie dla Stefanka Martusia pamiętaj zadzwoń do mnie ;) Trzymam kciuki[/QUOTE] Zadzwonię Aguś na pewno :)
  16. Mam nadzieję że Stefcio bez awantury wejdzie do auta:roll: siedzę jak na szpilkach i głowę od rana mam w Bogucicach ;)
  17. A ja podrzucę naszą maliznę ;) pokazuj się sunieczko kochana :*
  18. Ewunia jest w tej chwili u Stefanka ...poszła odwiedzić chłopaka kochanego oraz umówić szczegóły odbioru ....cioteczki Ewcia pisała że trzeba zapłacić 40 zł za hotelik przy odbiorze .....czy Stefciu ma pieniążki ???
  19. [quote name='diana79']cioteczki Ewcia mi napisała właśnie smsa że pani z Katowic Bogucic przed chwilą dzwoniła (wczoraj tam wieszałam plakaty) i jest chętna na Stefanka od razu, dwójka dzieci 2 i 6 lat, kamienica z podwórkiem ale to nic pewnego, Ewunia umawia się i jedzie tam ze Stefciem, trzymajcie mocno kciuki![/QUOTE] Jedziemy razem ze Stefankiem .....jeśli cokolwiek będzie nie tak oczywiście Stefcio wraca z nami z powrotem ...ale naprawdę wierzę że domek będzie tym wymarzonym ....Panie wcześniej miały kotka z dogo :)
  20. Wieziemy Stefanka do DS w Katowicach - Bogucicach :) Trzymajcie kciuki kochane :):):) Ewcia wymodliła ten domek :) Panie znalazły ogłoszenie w sklepie zoologicznym i się zakochały w Stefciu :)
  21. Jeszcze nasze kochane diablątko odwiedzę prze snem i uciekam:loveu::sleep2:
  22. Jestem na zaproszenie Roszpunki ........zapisuję Pakula ........cudny kudłacz:loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='Beatkaa']bazarek też jakiś zrobię...zawsze grosik wpadnie.[/QUOTE] Podłącze się do bazarku Beatki dla Stefanka i prześlę fanty .......musimy się sprężyć bo Stefanka jak na razie nie stać na żaden hotelik :(:(:( cioteczki proszę pomóżcie i Ewci i Stefciowi :(
×
×
  • Create New...