Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Sprawdzałam dziś domek w Gliwicach ....chciałam podsunąć zdjęcie Stefanka ......niestety z tego zrezygnowałam .....musimy szukać dalej .......
  2. [quote name='Beatkaa']Kochani,już po wizycie.No jesteśmy zdecydowanie na NIE.Nie wydaje nam się,żeby Zibi było dobrze w domu o wymiarze 30m2 :D To chyba mówi już wszystko. Troszkę chaotycznie Pan mówił o wcześniejszym psiaku i najpierw było,że uspali go ze względu na zwyrodnienie stawów,którego nie dało sie leczyć,a później,że wpadł pod samochód...więc same już nie wiemy:roll: :roll: Doszłyśmy już na pewno do jednego wniosku,[B]NIE BĘDZIE JEJ NIGDZIE LEPIEJ NIŻ U KASI[/B]:loveu:[/QUOTE] Dokładnie tak jak pisze Beatkaa :) To NIE domek dla naszej Zibi ..........przygotowałam sobie nawet kilka zdjęć aby przedstawić Panu inne psiaki do adopcji ale ostatecznie z tego zrezygnowałam ...Pan wcześniej poszukiwał ONki lub ONka w schroniskach ale adopcje nigdy nie doszły do skutku ...schronisko odmawiało. Pan Eryk chciałby Amstafa ale żona się boi :roll: ostatecznie mógłyby być bokser ale musi zapytać źony :roll: ect ...... Ostatecznie powiadomiłyśmy Pana że nasza odpowiedź brzmi NIE!
  3. Pieniążki dla Aiszuni poleciały ....mam nadzieję że jutro będą na koncie. Wspaniałe wiadomości :)
  4. Próbowałam dodzwonić się do nesci niestety caly czas zajęty ....jeśli nic bliżej nie znajdziemy zadzwonię jeszcze jutro i popytam o miejsce i koszt ......
  5. Ewunia trzeba zapytać w Kluczborku w hoteliku czy mają wolne miejsce i ewentualny koszt ....zaraz ściągnę na wątek nesce....
  6. [quote name='BERKANO']Martika@aisha milo Cię widzieć na wątku!!!! :loveu::loveu::loveu: DZIĘKUJĘ kochana za pomoc- ale Skarbie zaczekajmy aż zorganizujemy DT ;-)[/QUOTE] Oczywiście kochana że poczekamy spokojnie ....wierzę jednak że DT znajdziemy szybciutko dla ONeczka .....Berkano kochana macie na uwadze już jakieś DT ???
  7. [quote name='suślik']I kolejny dzień bez efektów. Miałam dziś telefon w sprawie Alexa. Ale psa nie ma więc teoretycznie sprawa wisi w eterze. No tego to jeszcze nie było. jest potencjalny dom nie ma psa :([/QUOTE] Wierzę że to właśnie dobry sygnał ....jest domek !!! znajdzie się Alex!!! Cały i zdrowy!!! Każdego dnia sobie to powtarzam ....nieustannie w to wierząc !!!
  8. Jestem oczywiście i ja .....upłakana jak bóbr jak widzę takiego staruszka : Berkano cioteczko jak dobrze że byłaś w pobliżu ....... 100 zł staruszek dostanie od nas z tego bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209972-KONIEC!-Rozliczamy-)-Słoiczki-na-przyprawy-kieliszki-szklaneczki-doniczki-)20.00?p=17426215#post17426215[/URL] czekam jeszcze na jedną wpłatę i pieniążki polecą na wskazane konto! Bądź dzielny psiaku!!!!!!!
  9. [quote name='Beatkaa']super kochana,to czekam zatem na telefon :) :loveu: aaa no i nie martw się kochana,że Cię zarażę,nie bede chuchać,dmuchać,:evil_lol:a poza tym to chyba przez to co zwykle taki stan,więc nie musisz się martwić,że coś złapiesz :)[/QUOTE] Nic się nie martwię kochana bo ja odporna jestem ;) Pamiętaj że jestem myślami z Tobą :*:*:*
  10. Oj poczytało poczytało .....mam nadzieję że nowy domek Lilu będzie się odzywał w miarę często .........a cioteczki będą mogły nacieszyć oczy zdjęciami dziewczynki .... Pani Gosiu zapraszamy na wątek .....
  11. [quote name='Beatkaa']kochana dam radę,później już od czwartku zostaję w domu...ale naprawdę u mnie to się może ciągnąć taki stan trochę długo i to różnie wygląda,więc lepiej jedźmy jutro ;)[/QUOTE] Ok DZIELNA cioteczko ;) zatem wieczorkiem przekręce i się dokładnie umówimy :):):) Kciuki prosimy zaciskać z całych sił zatem ;)
  12. Zosiu proszę prześlij mi jeszcze raz numerek konta do wpłat dla Emusi ....okazało się że niestety nie mam :(
  13. Fakt jest faktem że Pan Eryk niesamowicie niecierpliwy i czeka na nas jak na szpilkach ale myślę że da się przekonać że czasami warto chwilkę dłużej poczekać ....bo różne rzeczy się zdarzają ...na pewno zrozumie!
  14. [quote name='Beatkaa']Musi być dobrze...ehh..a ja sie jeszcze do tego trochę pochorowałam ,ale jadę dzielnie ;)[/QUOTE] O matko :( Beatko :( ale dasz radę kochana ? nie chce Cię narażać żebyś się jeszcze bardziej rozchorowała :( możemy przełożyć wizytę ........powiadomię Pana Eryka kochana
  15. [quote name='anula42']trzymam kciuki[/QUOTE] Trzymaj Aniu z całych sił ;)
  16. [quote name='Ashaski']... za późno... wczoraj się dowiedziałem że zmarł... kolejne działanie podjęte za późno...[/QUOTE] Tak mi przykro :( boże takie maleństwo :(:(:( biegaj szczęśliwy i wolny od bólu psiaczku kochany [*]
  17. [quote name='Mysza2']Ewuś, dzielna cioteczko :loveu::loveu: Marticzko ale co dalej, czy szukamy mu tańszego DT?[/QUOTE] Szukamy kochana i to na już :( Stefanek został przyjęty bo Ewunia nie miała co z nim zrobić :( do piątku najpóźniej mamy czas :( w hoteliku wszystko zarezerwowane i Stefanek nie będzie mógł tam zostać :(
  18. [quote name='fiorsteinbock']Dzieki za wiesci. Martika, podeslij nr konta, przesle pare groszy.[/QUOTE] Kochana księgową Stefanka jest diana jak będzie na pewno prześle numerek konta. W imieniu Stefanka bardzo Ci dziękuję :*
  19. Kochane Ewunia jak wejdzie na dogo napiszę więcej ....w hoteliku Stefcio ma być do czwartku .....w najlepszym wypadku do piątku bo tylko do piątku jest miejsce! To tylko awaryjne DT ...musimy na CITO szukać hoteliku dla Stefanka :(
  20. Stefanek już odebrany i bezpieczny ....cioteczka Ewunia zaprowadziła go do hoteliku ....szedł bardzo chętnie ...ucieszony i zadowolony ....gorzej jak musiał zostać gdy Ewunia odchodziła :( oczka smutne :( Ewcia wraca właśnie do domku upłakana strasznie :( Ewuś jestem pełna podziwu dla Ciebie że dałaś radę i tyle wytrzymałaś :* najwazniejsze że Stefcio już odebrany :*
  21. [quote name='Syla']Od której, do której jutro trzymać? Bardzo się cieszę, bardziej niż bardzo, choć może przedwcześnie jeszcze.Zapytajcie gdzie ten pan wypatrzył Zibi.[/QUOTE] Pan wypatrzył Zibi w Dzienniku Zachodnim :) odpowiedział na ogłoszenie ....pojedziemy w okolicach godzinki 13 ;)
  22. Trzymajcie mocno kciuki oby domek okazał się tym najlepszym ;)
  23. Jestem na zaproszenie Ewuni......zapiszę maleństwo :(
  24. Zaglądam cały czas z ogromną nadzieją .......nie tracę jej nawet przez chwilę że Alex się znajdzie ........
×
×
  • Create New...