-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='Beatkaa']Kochani,już po wizycie.No jesteśmy zdecydowanie na NIE.Nie wydaje nam się,żeby Zibi było dobrze w domu o wymiarze 30m2 :D To chyba mówi już wszystko. Troszkę chaotycznie Pan mówił o wcześniejszym psiaku i najpierw było,że uspali go ze względu na zwyrodnienie stawów,którego nie dało sie leczyć,a później,że wpadł pod samochód...więc same już nie wiemy:roll: :roll: Doszłyśmy już na pewno do jednego wniosku,[B]NIE BĘDZIE JEJ NIGDZIE LEPIEJ NIŻ U KASI[/B]:loveu:[/QUOTE] Dokładnie tak jak pisze Beatkaa :) To NIE domek dla naszej Zibi ..........przygotowałam sobie nawet kilka zdjęć aby przedstawić Panu inne psiaki do adopcji ale ostatecznie z tego zrezygnowałam ...Pan wcześniej poszukiwał ONki lub ONka w schroniskach ale adopcje nigdy nie doszły do skutku ...schronisko odmawiało. Pan Eryk chciałby Amstafa ale żona się boi :roll: ostatecznie mógłyby być bokser ale musi zapytać źony :roll: ect ...... Ostatecznie powiadomiłyśmy Pana że nasza odpowiedź brzmi NIE!
-
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pieniążki dla Aiszuni poleciały ....mam nadzieję że jutro będą na koncie. Wspaniałe wiadomości :) -
[quote name='BERKANO']Martika@aisha milo Cię widzieć na wątku!!!! :loveu::loveu::loveu: DZIĘKUJĘ kochana za pomoc- ale Skarbie zaczekajmy aż zorganizujemy DT ;-)[/QUOTE] Oczywiście kochana że poczekamy spokojnie ....wierzę jednak że DT znajdziemy szybciutko dla ONeczka .....Berkano kochana macie na uwadze już jakieś DT ???
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']I kolejny dzień bez efektów. Miałam dziś telefon w sprawie Alexa. Ale psa nie ma więc teoretycznie sprawa wisi w eterze. No tego to jeszcze nie było. jest potencjalny dom nie ma psa :([/QUOTE] Wierzę że to właśnie dobry sygnał ....jest domek !!! znajdzie się Alex!!! Cały i zdrowy!!! Każdego dnia sobie to powtarzam ....nieustannie w to wierząc !!!- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jestem oczywiście i ja .....upłakana jak bóbr jak widzę takiego staruszka : Berkano cioteczko jak dobrze że byłaś w pobliżu ....... 100 zł staruszek dostanie od nas z tego bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209972-KONIEC!-Rozliczamy-)-Słoiczki-na-przyprawy-kieliszki-szklaneczki-doniczki-)20.00?p=17426215#post17426215[/URL] czekam jeszcze na jedną wpłatę i pieniążki polecą na wskazane konto! Bądź dzielny psiaku!!!!!!!
-
[quote name='Beatkaa']super kochana,to czekam zatem na telefon :) :loveu: aaa no i nie martw się kochana,że Cię zarażę,nie bede chuchać,dmuchać,:evil_lol:a poza tym to chyba przez to co zwykle taki stan,więc nie musisz się martwić,że coś złapiesz :)[/QUOTE] Nic się nie martwię kochana bo ja odporna jestem ;) Pamiętaj że jestem myślami z Tobą :*:*:*
-
[quote name='Beatkaa']kochana dam radę,później już od czwartku zostaję w domu...ale naprawdę u mnie to się może ciągnąć taki stan trochę długo i to różnie wygląda,więc lepiej jedźmy jutro ;)[/QUOTE] Ok DZIELNA cioteczko ;) zatem wieczorkiem przekręce i się dokładnie umówimy :):):) Kciuki prosimy zaciskać z całych sił zatem ;)
-
Zosiu proszę prześlij mi jeszcze raz numerek konta do wpłat dla Emusi ....okazało się że niestety nie mam :(
-
Monte, głodzony i katowany. Zmarł...
Martika&Aischa replied to Ashaski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ashaski']... za późno... wczoraj się dowiedziałem że zmarł... kolejne działanie podjęte za późno...[/QUOTE] Tak mi przykro :( boże takie maleństwo :(:(:( biegaj szczęśliwy i wolny od bólu psiaczku kochany [*] -
[quote name='Mysza2']Ewuś, dzielna cioteczko :loveu::loveu: Marticzko ale co dalej, czy szukamy mu tańszego DT?[/QUOTE] Szukamy kochana i to na już :( Stefanek został przyjęty bo Ewunia nie miała co z nim zrobić :( do piątku najpóźniej mamy czas :( w hoteliku wszystko zarezerwowane i Stefanek nie będzie mógł tam zostać :(
-
Stefanek już odebrany i bezpieczny ....cioteczka Ewunia zaprowadziła go do hoteliku ....szedł bardzo chętnie ...ucieszony i zadowolony ....gorzej jak musiał zostać gdy Ewunia odchodziła :( oczka smutne :( Ewcia wraca właśnie do domku upłakana strasznie :( Ewuś jestem pełna podziwu dla Ciebie że dałaś radę i tyle wytrzymałaś :* najwazniejsze że Stefcio już odebrany :*
-
Monte, głodzony i katowany. Zmarł...
Martika&Aischa replied to Ashaski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem na zaproszenie Ewuni......zapiszę maleństwo :( -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam cały czas z ogromną nadzieją .......nie tracę jej nawet przez chwilę że Alex się znajdzie ........- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with: