-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Martika&Aischa replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Azja jest na Mokotowie, mieszka z pania i druga labradorką. Mam nadzieje, ze bedzie OK.[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki aby to był ten właściwy domek :):thumbs:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='anett']kurcze nie za dobrze... Brooklyn warczy, przy ludziach non stop odgania Bostona - całą noc generalnie nie spały, wszyscy muszą ochłonąć, zobaczymy... Beatko ogromnie Ci dziękuję za bazarek!!!:loveu::loveu:[/QUOTE] Brooklyn pewnie zazdrosny o Bostona ........mam nadzieję że Państwo zapanują nad nim i psiaki będą żyły w zgodzie :)
-
ONka podpalona żywcem MA KOCHAJĄCY DOM!!!
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej sunieczko kochana :* kciuki mocno zaciśnięte za sunię! -
I ja zaglądam do Sakula :)
-
Wierzę że z dnia na dzień będzie coraz lepiej :) trzymam mocno kciuki za chłopaka :*
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Martika&Aischa replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia kociaka z psiakiem rewelacyjne :) kociak jest po prostu świetny :)- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.humorpage.pl/obrazki/d/696_dwa_koty_jeden_wsadzil_glowe_w_plot_a_drugi_wystawil.jpg[/IMG] :multi::loveu:ciotenka Malgonia sie wpisala juhuuuuuuuuuuuuuuuu:multi::multi:Lilunia cudownaaaaaaa, my z ciotenka wpadniemy oczywiscie kochaniiiii:multi::loveu:ciociu Martiko&Aiszunku - grzej tego porszaka swego i jedziemyyy na zwiedzinki odwiedzinki , kiedy tylko mozesz:painting::iloveyou:pozdrawiamy domus calusi Lileczkowy:loveu::cool2::thumbs:bedzie dobrze kochani![/QUOTE] Ewunia tym razem pojedziemy POLONEZEM :cool3::evil_lol:
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Martika&Aischa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja na zaproszenie Ewuni :( ech ....biedna psinka :( -
Podniosę sunieczkę wysoko ;)
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wspaniałe wiadomości :)
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
Martika&Aischa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sunię i będę rozsyłała........ -
[quote name='toyota']Przesłałam Atosowi 20 zł.[/QUOTE] Jak tylko dojdą zaraz poinformuję i uzupełnię w rozliczeniach :)
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Buziaki dla naszego Misiaczka :* -
Cioteczki jak podejmiecie decyzję zaraz zamówię karmę i jak zwykle poleci do Ani kurierem bezpłatnym :)No i najważniejsze czy kupujemy tą samą co ostanio ??? Atosek chyba nie bardzo chciał ją jeść z tego co pamiętam:roll:
-
Najważniejsze że będzie gdzie Atoska zabrać :) musimy w takim razie zadbać o finanse Atoska żebyśmy mieli z czego zakupić mu karmę i opłacić na spokojnie hotelik :( ech...może po wakacjach się coś ruszy:roll: a może któraś cioteczka wystawiła by bazarek dla Atoska ???