Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='Roszpunka']Zatem najwyższa pora zmienić tytuł... I liczę na częste relacje z domku. Sosnowieckie cioteczki - dam małej czas na zadomowienie się i oswojenie z nową sytuacją, ale sądzę, że we wrześniu czeka Was nalot scyzorów z Kielc :evil_lol:[/QUOTE] Zapraszamy:lol::lol::lol:
  2. Tak się cieszę że Lilunia już w domku :) Pozdrawiamy cieplutko i oczywiście wybierzemy się na wspólny spacerek ;) :* Buziaki dla Sosnowieckich cioteczek :*
  3. Ja ostatnio na dogo tylko gościnnie ale nie mogłam nie zajrzeć do Emeczki ;) buziaki w nochal kochana :*
  4. Podniesiemy sunieczkę bo strasznie tu pusto się zrobiło :( Paurunia nadal szuka kochającego człowieka :(
  5. Zaglądam do Bambu :) oby więcej tak dobrych wiadomości :)
  6. Pokazuj się Atosku kochany :*
  7. Roszpunko kochana wierzę jak przykro było Ci rozstać się z maleńką ........:( Ale Lilu pojechała do cudownego i kochającego domku :) A Ty będziesz miała okazję odwiedzić nas w Sosnowcu :)
  8. Ja na dogo ostatnio tylko na chwilkę aż do przyszłego tygodnia ......całusy w mokry nochalek przesyłam Sakusiowi :*
  9. Jestem i ja u sunieczki ......zapiszę i jak tylko będę nieco wolniejsza poczytam i porozsyłam gdzie się da .......
  10. Długo ten przelew idzie :( ale jak tylko dotrze proszę Owieczko o potwierdzenie na bazaku że dotarło ;)
  11. Doszła deklaracja stała cioteczki basiek w kwocie 20 zł :) Dziękujemy w imieniu Atoska :)
  12. Za każdym razem jak widzę Misiaka szczęśliwego uśmiecham się do monitora :):lol:
  13. [quote name='paulinken']Od 1 sierpnia u psiakiGabi będzie wolny kojec. Mogłaby wziąć mamę z synkiem do jednego.[/QUOTE] A jaka cena Paulinko ???? Trzeba koniecznie zbierać pieniążki dla suni i maleństwa ....:(
  14. Jestem na zaproszenie Paulinki .....dziewczyny może zapytajmy ingi ....ona przyjmuje niewielkie psiaczki .....
  15. nóż się w kieszeni otwiera i niecenzuralne słowa cisną się na usta:angryy:
  16. Pokazuj się Emusiu :)
  17. Podniosę nocą chłopaka ..........
  18. Finanse chłopaków nie wyglądają najlepiej :( Pokazujcie się słodziaki!!!
  19. Agunia dziękuję w imieniu naszego Misiaczka:loveu:
  20. Z zakończonego bazarku dla Atoska Azy i Barta uzbieraliśmy kwotę 180 zł :) 90 zł zatem dla Atoska i 90 zł dla Azuli i Barta :)
×
×
  • Create New...