-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Martika&Aischa replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie nie było u Foxa .....pokazuj się śliczny chłopaku :* -
[quote name='gorki330']Zibi ma się świetnie - zdrowa , wesoła , rozrabia ma apetyt . Ma nową pasję - kopie doły duże jak kratery a potem je pilnuje .Oczywiście każdy chce ulepszyć pracę Zibi więc kto się dorwie do dołka to król , potem władzę przejmuje ktos inny i tak w kółko . Pozdrawiamy goraco .[/QUOTE] Kasiu pozdrawiamy Was serdecznie :*
-
Słodkich snów Misiaczku :*
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
rzeczywiście dziwne to nagłe zniknięcie Alexa :( cały czas wchodzę tu z nadzieją że psiak się znalazł .......:shake:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
zaglądam ....a chłopaka jak nie było tak nie ma :( ech....- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Martika&Aischa replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Paulinki ......cioteczko przepraszam ale nie mam możliwości zabrać na DT szczeniorka :( wierzę jednak że ktoś szybciutko się znajdzie .... -
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
Martika&Aischa replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Roszpunko sunia jest cudowna .....zapiszę dziewczynkę .... -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajka_72']Qrcze , dopiero przyjechałam i co czytam? Alex dalej bawi się w chowanego:mad:, Suślik w detektywa Monk-a ;), [B]reszta cioteczek jak w kinie, czeka na koniec z happy end-em[/B] :razz: . Alex ...już czas dać odpocząć od tych wycieczek , bo posądza Suślik o szwędactwo :eviltong:[/QUOTE] święte słowa:cool3: filmy zazwyczaj dobrze się kończą więc i na taki happy-end liczymy :lol: Alex łobuzie zabawa skończona :mad:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Kurcze .....nie dobrze :( wciąż Alexa nie ma :( Nawet nie chce myśleć jak go ten pyszczek musi boleć ... ech...- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
BASZAR- 9 letni onek za TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuję biedaka :( będę zaglądała ....... -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z nadzieją że psiak się znalzał .......dziewczyny zanim go wyślecie do hoteliku trzeba go koniecznie sprawdzić aby nie wpadł z deszczu pod rynnę .....- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Psiaku pokaż się i jedź po nowe, lepsze życie ......- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misiowi burze i wiatry pewnie nie straszne ;) nabył chłopak doświadczenia na ulicy :( Buziaki przesyłamy dla Misiorka :* -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Przykro mi że Alex się oddalił :( nie dobrze :( wierzę jednak że się szybciutko znajdzie ..........mocno zaciskam kciuki za chłopaka!- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki proszę zajrzyjcie do chorego Alexa :( http://www.dogomania.pl/threads/212446-Okaleczony-bezdomny-ONek-czeka-na-pomoc-!-Pomóż-Alexowi-znaleźć-dom -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze żeby chłopak został zabrany z ulicy i trafił jak najszybciej do weta ........trzeba zbierać pieniążki na jego utrzymanie .......było by wspaniale gdyby psiaki się dogadały i Alex mógłby spokojnie poczekać u Ciebie na cudowny domek :* Trzymam mocno kciuki za chłopaka i już biegnę porozsyłać wątek i ściągnąć tu cioteczki ;)- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny czy ktoś może zabrać go do weta ??? myślę że od tego trzeba zacząć ........nie wiadomo co za paskudztwo się tam rozwija :(- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with: