-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pokazuj się sunieczko :( -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='DONnka']Z tego co dziewczyny tu pisały wynika, że Alex błąkał się już parę miesięcy, więc opcja z powrotem do właścicieli raczej odpada niestety Wierzyć jednak trzeba, że się znajdzie, bo jeśli nie, to świat byłby zbyt okrutny :(:(:([/QUOTE] Zaglądam tu cały czas z taką właśnie nadzieją .....:(:(:( Alex psiaku kochany pokaż się cioteczkom :(- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
Martika&Aischa replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Kochane malutkie diablątko :lol: -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Alexa i trzymam mocno nadal kciuki abyście go znalazły .......wierzę że psiak jest cały i zdrowy ......tak sobie myślę głośno jeszcze że może psiak wrócił do swoich właścicieli:roll: Może wyjechali na krótkie wakacje i psiak wylądował na ulicy a teraz jest znów w domu :roll: Ludzie mają różne pomysły niestety :shake:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='ANETTTA']wiesz co ja to gamoń jestem pomyliłam watki[/QUOTE] Nic się nie stało :) A już się przestraszyłam że to ja coś pomieszałam ;) W takim razie wszystko w porządku :):):)
-
[quote name='ANETTTA'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/211424-ciuszki-S-M-damskie-na-beniusia-koniec-30-lipca?p=17283689#post17283689[/URL] wplata na fundacje z 1 str[/QUOTE] Wybacz ale nie rozumiem ......co ten bazarek ma wspólnego z wpłatami na Atoska ???:roll: To bazarek na Benka przecież :roll: wybacz ale zgłupiałam ....NIC nie rozumiem :roll:
-
[quote name='ANETTTA']a z mojego bazarku ???[/QUOTE] Ale z jakiego bazarku cioteczko ??? Nie otrzymałam żadnej innej wpłaty dla Atoska .....mogę prosić o link do bazarku ???
-
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Organizowałam bazarek dla zwierzyńca ...ponieważ psiaki nie będą ogłaszane do adopcji bazarek został zamknięty. W związku z tym kwotę 15 zł którą uzbieraliśmy za zgodą cioteczki licytującej JJD przekazuję dla Aiszy na nowe lepsze życie ....wiem że to nie wiele ale zawsze coś ...grosz do grosza i się uda! Bo udać się MUSI !!! ;) Pięknie poproszę o numerek konta :) -
ONka podpalona żywcem MA KOCHAJĄCY DOM!!!
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki z zakończonego bazarku dla zwierzyńca uzbieraliśmy kwotę 159 zł ...ponieważ zwierzyniec nie będzie ogłaszany do adopcji postanowiłam poprosić licytujące cioteczki o zgodę na przekazanie pieniążków innym psiakom w tym suni Marysi .....jak tylko wszystkie wpłaty dotrą Marysia dostanie 100 zł :) Jak pieniążki dotrą będę prosiła o potwierdzenie na tym bazarku :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209972-KONIEC!-Rozliczamy-)-Słoiczki-na-przyprawy-kieliszki-szklaneczki-doniczki-)20.00/page8[/URL] Bądź dzielna sunieczko kochana :*:*:* -
Przerażona ONka wróciła szczęśliwie do domu :):):)
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Jestem u cudownej Fanty ......... -
Kochani bardzo proszę zajrzyjcie do ONeczki Aishy :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza"]http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza[/URL] Wybaczcie chłopaki.......
-
Kochani błagam zajrzyjcie do ONeczki Aishy :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza"]http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza[/URL]
-
Kochani bardzo Was proszę zajrzyjcie do ONeczki Aishy :( razem zdążymy!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza"]http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza[/URL]
-
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='unixena']Zawolala mnie Martika@Aischa .Przybieglam tak szybko, jak sie dalo ...Moge tylko dac dla sunki jednorazowke 50zl ale to w przyszlym tygodniu .Przelewam kolezance z dogo pieniazki na paypal a ona jak dojda robi przelew dalej ...to trwa czasem 3-4 dni .Ale juz teraz wezme dane do przelewu .Musimy suni pomoc bez dwoch zdan ...czasu malo ....ale jak sie skrzykniemy do kupy ,to ja uratujemy .....musi byc dobrze .[/QUOTE] Kochana z całego serducha Ci dziękuję że przybyłaś :*:*:* -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Cioteczki ...Alex zgubo nasza kochana wybacz ale sprawa jest pilna ....proszę zajrzyjcie do ONki Aishy którą musimy natychmiast wyciągnąć ze schroniska zanim na zawsze zgaśnie :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza"]http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza[/URL]- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaraz porozsyłam zaproszenia gdzie tylko się da ......trzymaj się dzielnie sunieczko :( -
Doszła wpłata 50 zł od wujaszka Roland_de:loveu: dziękujemy :loveu: Cioteczki którą karme kupujemy naszemu chłopakowi ???
-
[quote name='gorki330']Woow ! super ogłoszenie , widzę że jest podany mój nr telefonu , czy mam rozmawiac w sprawie adopcji ?. Wolałabym nie , ja mam pecha i kompletnie nie wyczuwam ludzi , jeżeli to nie problem to proszę mnie wyręczyć , jeżeli to nie problem :( Mierzę ludzi swoja miarką a to czasami niestety zawodzi .[/QUOTE] Kasiu nic się nie martw :) jeśli ktoś zadzwoni odsyłaj kochana do mnie .......a ja będę czujna ;) jak ostatnio zresztą ;)
-
BASZAR- 9 letni onek za TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[*] bądź szczęśliwy psiaku :( -
Kochany psiak i cudowna odmiana chłopaka :)
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
No i gdzie jesteś psiaku :(- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with: