Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='DONnka']Z tego co dziewczyny tu pisały wynika, że Alex błąkał się już parę miesięcy, więc opcja z powrotem do właścicieli raczej odpada niestety Wierzyć jednak trzeba, że się znajdzie, bo jeśli nie, to świat byłby zbyt okrutny :(:(:([/QUOTE] Zaglądam tu cały czas z taką właśnie nadzieją .....:(:(:( Alex psiaku kochany pokaż się cioteczkom :(
  2. Kochane malutkie diablątko :lol:
  3. Zaglądam do Alexa i trzymam mocno nadal kciuki abyście go znalazły .......wierzę że psiak jest cały i zdrowy ......tak sobie myślę głośno jeszcze że może psiak wrócił do swoich właścicieli:roll: Może wyjechali na krótkie wakacje i psiak wylądował na ulicy a teraz jest znów w domu :roll: Ludzie mają różne pomysły niestety :shake:
  4. [quote name='ANETTTA']wiesz co ja to gamoń jestem pomyliłam watki[/QUOTE] Nic się nie stało :) A już się przestraszyłam że to ja coś pomieszałam ;) W takim razie wszystko w porządku :):):)
  5. [quote name='ANETTTA'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/211424-ciuszki-S-M-damskie-na-beniusia-koniec-30-lipca?p=17283689#post17283689[/URL] wplata na fundacje z 1 str[/QUOTE] Wybacz ale nie rozumiem ......co ten bazarek ma wspólnego z wpłatami na Atoska ???:roll: To bazarek na Benka przecież :roll: wybacz ale zgłupiałam ....NIC nie rozumiem :roll:
  6. [quote name='ANETTTA']a z mojego bazarku ???[/QUOTE] Ale z jakiego bazarku cioteczko ??? Nie otrzymałam żadnej innej wpłaty dla Atoska .....mogę prosić o link do bazarku ???
  7. Organizowałam bazarek dla zwierzyńca ...ponieważ psiaki nie będą ogłaszane do adopcji bazarek został zamknięty. W związku z tym kwotę 15 zł którą uzbieraliśmy za zgodą cioteczki licytującej JJD przekazuję dla Aiszy na nowe lepsze życie ....wiem że to nie wiele ale zawsze coś ...grosz do grosza i się uda! Bo udać się MUSI !!! ;) Pięknie poproszę o numerek konta :)
  8. Cioteczki organizowałam bazarek dla zwierzyńca ponieważ psiaki nie będą ogłaszane do adopcji postanowiłam za zgodą licytujących cioteczek przekazać Saszce 59 zł z bazarku :) Widzę że finanse suni się zregenerowały ;) proszę więc o decyzję .....
  9. Cioteczki z zakończonego bazarku dla zwierzyńca uzbieraliśmy kwotę 159 zł ...ponieważ zwierzyniec nie będzie ogłaszany do adopcji postanowiłam poprosić licytujące cioteczki o zgodę na przekazanie pieniążków innym psiakom w tym suni Marysi .....jak tylko wszystkie wpłaty dotrą Marysia dostanie 100 zł :) Jak pieniążki dotrą będę prosiła o potwierdzenie na tym bazarku :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209972-KONIEC!-Rozliczamy-)-Słoiczki-na-przyprawy-kieliszki-szklaneczki-doniczki-)20.00/page8[/URL] Bądź dzielna sunieczko kochana :*:*:*
  10. Jestem u cudownej Fanty .........
  11. Kochani bardzo proszę zajrzyjcie do ONeczki Aishy :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza"]http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza[/URL] Wybaczcie chłopaki.......
  12. Kochani błagam zajrzyjcie do ONeczki Aishy :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza"]http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza[/URL]
  13. Kochani bardzo Was proszę zajrzyjcie do ONeczki Aishy :( razem zdążymy!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza"]http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza[/URL]
  14. [quote name='unixena']Zawolala mnie Martika@Aischa .Przybieglam tak szybko, jak sie dalo ...Moge tylko dac dla sunki jednorazowke 50zl ale to w przyszlym tygodniu .Przelewam kolezance z dogo pieniazki na paypal a ona jak dojda robi przelew dalej ...to trwa czasem 3-4 dni .Ale juz teraz wezme dane do przelewu .Musimy suni pomoc bez dwoch zdan ...czasu malo ....ale jak sie skrzykniemy do kupy ,to ja uratujemy .....musi byc dobrze .[/QUOTE] Kochana z całego serducha Ci dziękuję że przybyłaś :*:*:*
  15. Cioteczki ...Alex zgubo nasza kochana wybacz ale sprawa jest pilna ....proszę zajrzyjcie do ONki Aishy którą musimy natychmiast wyciągnąć ze schroniska zanim na zawsze zgaśnie :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza"]http://www.dogomania.pl/threads/212730-Stara-pi%C4%99kna-oneczka-potrzebuje-pomocy%21%21%21%21-Zbieramy-na-hospicjum%21?highlight=aisza[/URL]
  16. Zaraz porozsyłam zaproszenia gdzie tylko się da ......trzymaj się dzielnie sunieczko :(
  17. Doszła wpłata 50 zł od wujaszka Roland_de:loveu: dziękujemy :loveu: Cioteczki którą karme kupujemy naszemu chłopakowi ???
  18. [quote name='gorki330']Woow ! super ogłoszenie , widzę że jest podany mój nr telefonu , czy mam rozmawiac w sprawie adopcji ?. Wolałabym nie , ja mam pecha i kompletnie nie wyczuwam ludzi , jeżeli to nie problem to proszę mnie wyręczyć , jeżeli to nie problem :( Mierzę ludzi swoja miarką a to czasami niestety zawodzi .[/QUOTE] Kasiu nic się nie martw :) jeśli ktoś zadzwoni odsyłaj kochana do mnie .......a ja będę czujna ;) jak ostatnio zresztą ;)
  19. Tak się cieszę z tych wspaniałych wiadomości :) dzielne chłopaki .......Boston profesorze:loveu::klacz::klacz::klacz:
  20. [*] bądź szczęśliwy psiaku :(
  21. Kochany psiak i cudowna odmiana chłopaka :)
  22. Gwiazdka dziś w Dzienniku Zachodnim .......trzymajmy kciuki za wspaniały domek i oby telefony się rozdzwoniły :)
×
×
  • Create New...