-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Dziewczyny najgorsze jest to że ja w najgorszych snach nie przypuszczałam że tak się może stać :( nie uratowanie łapy było by dla mnie tragedią a dzisiejsza wiadomość załamała mnie zupełnie .......nie potrafię zebrać myśli i normalnie funkcjonować :( Madox gamoniu jeden mam nadzieję że teraz biegasz szczęślwiwy na 4 łapkach i się naśmiewasz z ciotki Martiki że tyle łez wylewa!!! Najchętniej bym Cię za to wytarmosiła że mi to zrobiłeś ........Bądź szczęsliwy mój piekny, ufny psiaku !!!!!!!!!!!
-
Dokładnie tak jak pisze Myszka .......czekamy na jutrzejszy dzień i oby przyniósł same dobre wiadomości. Nadzieja jest i nam jej nie odebrano .......Madox może mieć 6-7 lat ..... Cioteczki bardzo Wam dziękuję za okazaną pomoc .....za to że jesteście i chcecie pomóc:loveu: Madox to przepiękny psiak i Wasza obecność z pewnością daje mu siłę by walczyć! Beatko tyle razy już Ci dziękowałam i podziękuje jeszcze raz ......za wszystko!!! DZIĘKUJĘ :loveu::loveu::loveu: Cioteczki Moje KOCHANE Jesteście Wielkie !!! Iwonko dziękuję kochana że masz tak wspaniałych przyjaciół!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
-
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie nie było u chłopaka a tu takie wspaniałe wieści .........nareszcie:multi: tak bardzo się cieszę :) -
Wiecie co mnie dobija ....że to trasa Katowice - Siewierz ....miliony aut jeżdżących w tą i z powrotem i NIKT zupełnie NIKT się nie zatrzymał widząc konającego na poboczu psa !!!!!!!! To jest straszne !!!!! Nie wiem co się dzieje z ludźmi ....czy naprawdę wszyscy są bez serca ???:angryy: Nikogo nie zainteresował ten pies ??? Boże ze złości chce mi się krzyczeć! Jak ten psiak musiał cierpieć :( Tracę wiarę w ludzi :(
-
Izunia kochana będę dzwoniła do kliniki wieczorem ...aktualnie Madox jest podpięty pod kroplówkę bo jest słabiutki ...potem prześwietlenie .....jeśli będzie czucie w łapce będą ratowali ...jeśli nie .........:( niestety :( Ale jak sam dr Molicki doświadoczony chirurg stwierdził " źle to wygląda" :( Będzie ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim że znaleziono owczarka i zdjęcia ....Pani która znalazła chłopaka osobiście o to zadba ...