Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziękuję kochana :) już kopiuję ....łapka na zdjęciach wygląda super w prównaniu z rzeczywistością :(
  2. [quote name='Roszpunka']Z lepszego, czy gorszego profilu?[/QUOTE] z każdego kochana ;)
  3. Tak Belu kochana koniecznie wydarzenie na Fb trzeba mu zrobić oraz banerek jeśli ktos potrafi ....ja niestety jeszcze się nie nauczyłam ...
  4. Cioteczko będziemy wszystko wiedziały po prześwietleniu cały czas wierzę żę łapkę uratujemy!!!!! Nawet nie chce myśleć inaczej :( Bardzo Ci dziękuję :*
  5. Dziękuję że przybiegłaś kochana :( Myszko zdjęcia wysłałam ...mam nadzieję że doszły ....
  6. Cioteczki proszę zajrzyjcie :( ON znaleziony na trasie szybkiego ruchu czeka na operację łapy :( amputacja ??? http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje!
  7. Dziś przy drodze został znaleziony piękny ON :( obecnie przebywa w szpitalu :( czeka na operacje .....nie wiem czy damy radę uratować mu łapkę :( proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje!
  8. Kochani proszę zajrzyjcie do ONka wyrzuconego na trasie szybkiego ruchu :( obecnie czeka na operacje :( złamanie otwarte :(
  9. Cioteczki proszę zajrzyjcie do ONka wyrzuconego na trasie szybkiego ruchu :( Obecnie czeka na operację w klinice :( złamanie otwarte :( http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje!
  10. Dziewczyny proszę zajrzyjcie do ONka wyrzuconego na trasie szybkiego ruchu :( Obecnie w klinice ze złamaniem otwartym :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje[/URL]!
  11. Cioteczki proszę zajrzyjcie do ONka który w tej chwili czeka na operację łapy :( amputacja ? czy się uda uratować ? :( http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje!
  12. Bardzo proszę o wydarzenie i może cegiełkowe allegro .....no i banerek. Wysłałam zdjęcia do Myszy :( Tak mi żal tego psiaka :( to taki poczciwy ...mądry ON ....zero agresji..... Pilnuje tylko miski z wodą śpiąc na niej aby tylko ktoś znowu nie ograniczył mu dostępu do wody :(
  13. Cioteczki już jestem i mam zdjęcia ......Madox bo tak go na szybciutko nazwałam to piękny owczarek ....złamanie łapy otwarte ...mega brzydko wyglądające .....sączy się krew i smród z łapy niesamowity :( został w szpitalu w tej chwili jest podłączony do kroplówki ...potem rtg ...jeśli bedzie czucie będą ratowali łapę jeśli nie będzie amputowana :( czekamy na decyzję:( No i koszty przed nami pewnie nie małe :(
  14. Cioteczki jadę do kliniki ........trzymajcie z całych sił :)
  15. Pani czeka nadal na męża ....powinni niebawem do mnie wyjeżdżać :( psiak pije niesamowite ilości wody i wymiotuje żółcią z jakimiś "robalami ":shake: przysypia ale jest z nim kontakt :-(:-(:-(Prosiłam aby nie dawać mu nic jeść gdyby trzeba było operować go na Cito :-( Boję się czy nie ma żadnych urazów wewnętrznych :-( Trzymajcie kciuki kochane abyśmy zdołały pomóc temu biedakowi :(
  16. O matko chwilkę mnie nie było u Alexa a tu nadzieja tak ogromna się pojawiła ......nie zapeszam i kciuki z całych sił zaciskam:thumbs::thumbs::thumbs:
  17. Dziękuję Myszko za zdjęcia naszej Lilu ........czekamy jeszcze na zdjęcia książeczki malutkiej z aktualnym kompletem szczepień ...Pani Gosia obiecała że prześle ....
  18. Cioteczki dziękuję że jesteście .......czekam cierpliwie aż Pani mąż dojedzie ......jestem tak zdenerwowana że aż się trzęse ....jak dostanę sygnał że są w drodze zaraz wyjeżdżam...
  19. Cioteczki tak na szybko założyłam wątek chłopakowi :( poprawię i reszte informacji dopisze jak wrócę z wizyty. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ONek-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-....amputacja-łapy?p=17485315#post17485315[/URL] Proszę zaglądnijcie do nas i zaproście inne cioteczki :( Z góry Dziekuję. Stefanku przepraszam ......
  20. Cioteczki dziś znajoma naszej kochanej dogomaniaczki Iwonkimaj znalazła przy trasie szybkiego ruchu ONka w bardzo złym stanie :( Odwodniony .....łapka wisi ...."cuchnąca" ...nie wiadomo czy nie do amputacji:shake::shake::shake::-( Sytuacja nie wygląda ciekawie :( Na razie na cito wieziemy ONeczka do kliniki aby pomóc już Natychmiast :( W tej chwili Madox bo tak go na szybciutko nazwałam przebywa w klinice weterynaryjnej w Dąbrowie Górniczej. Jest podłączony do kroplówki. Zostanie wykonane rtg. Czekamy na decyzję czy łapę da się uratować (złamanie otwarte) - paskudny stan! Koszty będą na pewno duże :( Prosimy o wsparcie nawet to najmniejsze :( Łapka cały czas krwawiła :( kiedy Madox próbował wstać ona po prostu wisiała :( Rozliczenie : Myszka2 40 zł winter 7 100 zł brzośka 30 zł bela 40 zł unixena 35 zł asl 10 zł Magdalena K ( nie mam nicku ) 50 zł diana 54,50 (spadek po Stefanku ) Bjuta 30 zł Razem : 389,50 zł Bardzo Wam dziękuję :( Wydatki : utylizacja : 202 zł :( Pozostało : 187,50 Spadek po Madoxie został przekazany psiakom : Staruszek Amorek : 87,50 http://www.dogomania.pl/forum/threads/197732-Amor-to-najpiekniejsze-slowo-dla-takiego-dziadka-jak-ja-Zbieram-na-hotel Lenka : 100 zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/211093-Cztery-szczeniaki-UTOPIONE-szukamy-domków-dla-ocałach-i-matki-husky!?p=18846660#post18846660
  21. [quote name='Roszpunka']Martusia, załóż wątek - zbiegniemy się...[/QUOTE] Założe Kinguś jak tylko wrócę :( żeby nie zaśmiecać wątku Stefanka :(
  22. Aguś myślę o chirurgu Sebastianie Dziaku albo Sebastianie Molickim ....właśnie rozmawiałam z Panią Elą ...psiak jest przepiękny ...typowy ONek ...mega odwodniony :( łapka wisi :( Pani czeka na męża i zaraz wyruszamy :( jak tylko będę coś wiedziała założe wątek ....zrobię mu zdjęcia :( Pani Ela płacze i nie wie co robić ...a pomoc potrzebna już!!! natychmiast !
×
×
  • Create New...