-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='Roszpunka']Z lepszego, czy gorszego profilu?[/QUOTE] z każdego kochana ;)
-
Cioteczki proszę zajrzyjcie :( ON znaleziony na trasie szybkiego ruchu czeka na operację łapy :( amputacja ??? http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje!
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziś przy drodze został znaleziony piękny ON :( obecnie przebywa w szpitalu :( czeka na operacje .....nie wiem czy damy radę uratować mu łapkę :( proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje! -
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki proszę zajrzyjcie do ONka wyrzuconego na trasie szybkiego ruchu :( Obecnie czeka na operację w klinice :( złamanie otwarte :( http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje! -
Cioteczki proszę zajrzyjcie do ONka który w tej chwili czeka na operację łapy :( amputacja ? czy się uda uratować ? :( http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-..amputacja-łapy-Czeka-na-operacje!
-
Cioteczki już jestem i mam zdjęcia ......Madox bo tak go na szybciutko nazwałam to piękny owczarek ....złamanie łapy otwarte ...mega brzydko wyglądające .....sączy się krew i smród z łapy niesamowity :( został w szpitalu w tej chwili jest podłączony do kroplówki ...potem rtg ...jeśli bedzie czucie będą ratowali łapę jeśli nie będzie amputowana :( czekamy na decyzję:( No i koszty przed nami pewnie nie małe :(
-
Pani czeka nadal na męża ....powinni niebawem do mnie wyjeżdżać :( psiak pije niesamowite ilości wody i wymiotuje żółcią z jakimiś "robalami ":shake: przysypia ale jest z nim kontakt :-(:-(:-(Prosiłam aby nie dawać mu nic jeść gdyby trzeba było operować go na Cito :-( Boję się czy nie ma żadnych urazów wewnętrznych :-( Trzymajcie kciuki kochane abyśmy zdołały pomóc temu biedakowi :(
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
O matko chwilkę mnie nie było u Alexa a tu nadzieja tak ogromna się pojawiła ......nie zapeszam i kciuki z całych sił zaciskam:thumbs::thumbs::thumbs:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Cioteczki tak na szybko założyłam wątek chłopakowi :( poprawię i reszte informacji dopisze jak wrócę z wizyty. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ONek-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu-....amputacja-łapy?p=17485315#post17485315[/URL] Proszę zaglądnijcie do nas i zaproście inne cioteczki :( Z góry Dziekuję. Stefanku przepraszam ......
-
Cioteczki dziś znajoma naszej kochanej dogomaniaczki Iwonkimaj znalazła przy trasie szybkiego ruchu ONka w bardzo złym stanie :( Odwodniony .....łapka wisi ...."cuchnąca" ...nie wiadomo czy nie do amputacji:shake::shake::shake::-( Sytuacja nie wygląda ciekawie :( Na razie na cito wieziemy ONeczka do kliniki aby pomóc już Natychmiast :( W tej chwili Madox bo tak go na szybciutko nazwałam przebywa w klinice weterynaryjnej w Dąbrowie Górniczej. Jest podłączony do kroplówki. Zostanie wykonane rtg. Czekamy na decyzję czy łapę da się uratować (złamanie otwarte) - paskudny stan! Koszty będą na pewno duże :( Prosimy o wsparcie nawet to najmniejsze :( Łapka cały czas krwawiła :( kiedy Madox próbował wstać ona po prostu wisiała :( Rozliczenie : Myszka2 40 zł winter 7 100 zł brzośka 30 zł bela 40 zł unixena 35 zł asl 10 zł Magdalena K ( nie mam nicku ) 50 zł diana 54,50 (spadek po Stefanku ) Bjuta 30 zł Razem : 389,50 zł Bardzo Wam dziękuję :( Wydatki : utylizacja : 202 zł :( Pozostało : 187,50 Spadek po Madoxie został przekazany psiakom : Staruszek Amorek : 87,50 http://www.dogomania.pl/forum/threads/197732-Amor-to-najpiekniejsze-slowo-dla-takiego-dziadka-jak-ja-Zbieram-na-hotel Lenka : 100 zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/211093-Cztery-szczeniaki-UTOPIONE-szukamy-domków-dla-ocałach-i-matki-husky!?p=18846660#post18846660
-
Aguś myślę o chirurgu Sebastianie Dziaku albo Sebastianie Molickim ....właśnie rozmawiałam z Panią Elą ...psiak jest przepiękny ...typowy ONek ...mega odwodniony :( łapka wisi :( Pani czeka na męża i zaraz wyruszamy :( jak tylko będę coś wiedziała założe wątek ....zrobię mu zdjęcia :( Pani Ela płacze i nie wie co robić ...a pomoc potrzebna już!!! natychmiast !