Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Właśnie dzwoniła do mnie Iwonkamaj że jej znajomi wracając z wakacji znaleźli na drodze ONka z łapą w okropnym stanie :( Nie wiadomo czy nie do amputacji :( biję się z myślami czy wieźć go do Wróblewskich czy do Molickich sprawdzonej dużej kliniki gdzie leczę moją Aishę:shake: Jak dostanę zdjęcia zaraz założe psiakowi wątek bo sytuacja jest naprawdę trudna .......cioteczki błagam doradźcie co robić :shake::shake::shake:
  2. Ależ uśmiechnięty pychol:loveu: Stefanek na żywo ma takie piękne, bystre oczęta że zakochać się można :loveu: no i na spacerkach zawsze i wciąż czujny :lol:
  3. Ech Stefciu Stefciu:loveu: Takie szczęście Cię spotkało:loveu:
  4. Wczoraj zapewniono mnie że pojawią się zdjęcia maleńkiej .........dziś wykonam je osobiście ........a przynajmniej mam taką nadzieję .......
  5. [quote name='winter7']Czy Atos jest teraz u Fiery?[/QUOTE] Jeszcze nie .......czekamy aż się zwolni miejsce .........
  6. [quote name='bela51']Martiko, przeslij mi swoj adres mailowy, dostalam wzor umowy od Julii.[/QUOTE] Już kochana ślę PW ;)
  7. [quote name='bela51']Ewuniu, przeslij to zdjecie mmsem, to wstawimy na wątek. A kiedy wybieracie sie do Państwa podpisac umowe? W poniedziałek ?[/QUOTE] Tak Izuniu ......w poniedziałek pojedziemy i dowiemy się czy Stefcio zostaje .....na razie umowy jeszcze nie mamy:roll: w piątek nie dałam rady nic przejrzeć w pracy :shake:
  8. No to jadę jutro bez zapowiedzi ........abonent ma wyłączony telefon!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam być lekceważona .................
  9. Niestety mam fatalny aparat i nie wiem czy wszystko jest czytelne .......oryginały trzymam do wglądu dla zainteresowanych ;) Pierwszy rachuneczek z lecznicy weterynaryjnej na kwotę 45 zł ( lekarstawa na serce ) (30 sztuk tabletek po 1,50 jedna ) Drugi z apteki : 14,98 Imunactiv 17,95 Novocardia Trzeci z apteki na receptę : 3,79 Furosemid
  10. Jak na razie nie mogę znowu się dodzwonić ...poczekam może Pani Małgosia nie słyszy ....mam nadzieję że oddzwoni ....:roll:
  11. [quote name='Roszpunka']Martusiu, jesteście umówione z panią Gosią?[/QUOTE] Będę dzowniła i się umówię kochana ......nic się nie martw na pewno jutro będę :) ;)
  12. Zaglądam do kochanej Emusi:lol:
  13. Jutro będę w centrum ok 15 to podjadę do Lilu .......wezmę po drodze Ewcie jeśli będzie jej pasowało ........Pani Gosiu prosimy o relacje z domu i zdjęcia!!!!!!! Wszystkie tu czekamy!!!
  14. [quote name='betka']Znajdzie dom, w którym będzie kochany i doceniany za swą mądrość i dojrzałość. Cudny jest. Dla mnie piękniejszy od swego młodego kolegi.[/QUOTE] betko wierzę że tak właśnie będzie ........
  15. :(:(:( o kurcze :( smutna wiadomość :( Boston to taki piękny chłopak :(
  16. Jesli ktoś kategorycznie odmawia wizyty przedadopcyjnej trzeba spuścić taki domek i nie zawracać sobie nim więcej głowy.......ręce mi opadają czasami jak rozmawiam z ludźmi którzy starają się o psa:shake: ostatnio dzwonił do mnie Pan w sprawie ONki ..na początku grzeczny a potem jakby mógł to by mi przyłożył bo śmiałam zapytać o warunki w jakich będzie mieszkał psiak :shake: Facet zupełnie nie stabilny emocjonalnie ....oddzwoniłam i powiedziałam że niestety ale musimy zrezygnować z wizyty u Pana ......Pan znów grzecznie podziękował jak na początku rozmowy a za 20 minut dostałam sms-a " Bez łaski - kupie se psa i nie bede sie prosił" :lying::mdleje:
  17. Ewcia cała szczęśliwa bo sms-owała z nową właścicielką Stefanka i wszystko jest w porządku :) dostała nawet MMS-a z uśmiechniętym pycholem naszego Stefcia:loveu::loveu::loveu: Może dziś będzie już miała dostęp do internetu to napisze coś więcej :)
  18. zaczynam się już poważnie martwić że Alex zniknął na zawsze :( Alex psiaku kochany wracaj do nas :(
  19. [quote name='DONnka']Aż serce rośnie, jak się czyta takie wiadomości :multi: :multi: :multi: Cioteczko Martika&Aischa pisz tak częściej i więcej :):):)[/QUOTE] Wierzę że tylko takie wiadomości będę miała przyjemność przekazywać :)
  20. [quote name='diana79']biedna sunia porozwieszam plakaty może znów się coś uda wpłynęło na konto Stefanka: 20zł od pola53 oraz 50zł od daga31081980 bardzo dziękujemy :loveu: cioteczki dajcie znać czy zwrócić Wam pieniążki czy przekazać na jakąś konkretną bidę? bo mam nadzieję, że Stefanek zostanie już w DS na zawsze :-) wczoraj przelałam Martice@Aischa 40zł które trzeba było zapłacić za hotel rozliczenia w 5 poście jak będzie już pewne, że Stefanek zostaje w DS to podacie mi gdzie przelać pieniążki po Stefanku które się wcześniej uzbierały :Cool!: ale na razie musimy mieć pewność że zostaje na zawsze :multi:[/QUOTE] Tak, tak potwierdzam otrzymanie od Dianki 40 zł na hotelik :) został opłacony przy odbiorze Stefanka ...z pieniążkami jeszcze chwilkę się wstrzymajmy tak na wszelki wypadek ......w poniedziałek będziemy na pewno wiedziały czy Stefanek zostaje :)
  21. [quote name='fiorsteinbock']Czy ja dobrze czytam, Stefcio ma dom???[/QUOTE] Oj ma cioteczko .....oj ma :) na razie na okres próbny ale wierzę że to będzie właśnie ten domek ;)
  22. :( matko jaka przestraszona dziewczynka :( powieszę w lecznicy u Molickich Aguś :( i w zaprzyjaźnionych zoologicznych :(
  23. Zaglądam do Reksia :( Dziewczyny :( psiaka trzeba zabrać bo opowieści o tych ludziach mnie przerażają :(
×
×
  • Create New...