-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Właśnie dzwoniła do mnie Iwonkamaj że jej znajomi wracając z wakacji znaleźli na drodze ONka z łapą w okropnym stanie :( Nie wiadomo czy nie do amputacji :( biję się z myślami czy wieźć go do Wróblewskich czy do Molickich sprawdzonej dużej kliniki gdzie leczę moją Aishę:shake: Jak dostanę zdjęcia zaraz założe psiakowi wątek bo sytuacja jest naprawdę trudna .......cioteczki błagam doradźcie co robić :shake::shake::shake:
-
[quote name='winter7']Czy Atos jest teraz u Fiery?[/QUOTE] Jeszcze nie .......czekamy aż się zwolni miejsce .........
-
[quote name='bela51']Ewuniu, przeslij to zdjecie mmsem, to wstawimy na wątek. A kiedy wybieracie sie do Państwa podpisac umowe? W poniedziałek ?[/QUOTE] Tak Izuniu ......w poniedziałek pojedziemy i dowiemy się czy Stefcio zostaje .....na razie umowy jeszcze nie mamy:roll: w piątek nie dałam rady nic przejrzeć w pracy :shake:
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety mam fatalny aparat i nie wiem czy wszystko jest czytelne .......oryginały trzymam do wglądu dla zainteresowanych ;) Pierwszy rachuneczek z lecznicy weterynaryjnej na kwotę 45 zł ( lekarstawa na serce ) (30 sztuk tabletek po 1,50 jedna ) Drugi z apteki : 14,98 Imunactiv 17,95 Novocardia Trzeci z apteki na receptę : 3,79 Furosemid -
Zaglądam do kochanej Emusi:lol:
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
Martika&Aischa replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Jesli ktoś kategorycznie odmawia wizyty przedadopcyjnej trzeba spuścić taki domek i nie zawracać sobie nim więcej głowy.......ręce mi opadają czasami jak rozmawiam z ludźmi którzy starają się o psa:shake: ostatnio dzwonił do mnie Pan w sprawie ONki ..na początku grzeczny a potem jakby mógł to by mi przyłożył bo śmiałam zapytać o warunki w jakich będzie mieszkał psiak :shake: Facet zupełnie nie stabilny emocjonalnie ....oddzwoniłam i powiedziałam że niestety ale musimy zrezygnować z wizyty u Pana ......Pan znów grzecznie podziękował jak na początku rozmowy a za 20 minut dostałam sms-a " Bez łaski - kupie se psa i nie bede sie prosił" :lying::mdleje: -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
zaczynam się już poważnie martwić że Alex zniknął na zawsze :( Alex psiaku kochany wracaj do nas :(- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='diana79']biedna sunia porozwieszam plakaty może znów się coś uda wpłynęło na konto Stefanka: 20zł od pola53 oraz 50zł od daga31081980 bardzo dziękujemy :loveu: cioteczki dajcie znać czy zwrócić Wam pieniążki czy przekazać na jakąś konkretną bidę? bo mam nadzieję, że Stefanek zostanie już w DS na zawsze :-) wczoraj przelałam Martice@Aischa 40zł które trzeba było zapłacić za hotel rozliczenia w 5 poście jak będzie już pewne, że Stefanek zostaje w DS to podacie mi gdzie przelać pieniążki po Stefanku które się wcześniej uzbierały :Cool!: ale na razie musimy mieć pewność że zostaje na zawsze :multi:[/QUOTE] Tak, tak potwierdzam otrzymanie od Dianki 40 zł na hotelik :) został opłacony przy odbiorze Stefanka ...z pieniążkami jeszcze chwilkę się wstrzymajmy tak na wszelki wypadek ......w poniedziałek będziemy na pewno wiedziały czy Stefanek zostaje :)