-
Posts
32985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Wiem, ze to niepopularna decyzja, ale chyba lepiej uspic miot :-( Ile one maja dni , jeszcze są slepe ? Kto je wezmie na dt i zaopiekuje sie nimi, a potem znajdzie im domy ??? Bedą sie poniewierac, lub wiekszosc z nich zginie...:-([/QUOTE] Ja też byłam za eutanazją miotu. Tyle, że p. Jacek się o nich dowiedział, jak już miały kilka dni. Rozmawiałam z wetem i eutanazji można dokonać najpóźniej gdy mają 2 doby. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']biedna sunia:( i co z nią będzie:( szczeniaczki chyba już za duże na uśpienie... może znajdziemy im domy;) ????[/QUOTE] Pieski mają okło tygodnia, więc już za późno. Wczoraj rozmawiałam z wetem, małe muszą być przez 6 tygodni przy mamie. Niby są jacyś chętni.... Zobaczymy. Bardzo trudno się tam z kimkolwiek dogadać. Sunię trzeba będzie wysterylizować, nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Zamówiłam Stefuni ogłoszenia na bazarku, żeby miała świeże. Oby wreszcie zauroczyła kogoś odpowiedniego -
Ninka już w swoim nowym domku oby już na zawsze :)
Gabi79 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Nineczki -
[quote name='Olena84']Pani do mnie napisala, spytala sie, czy jesli sie zdecyduje na Aramisa, to do kogo sie zglosic, kto jest decyzyjny, na razie napisalam do koosiek na facebooku i poweidzialam ze Sylwia jest na miejscu[/QUOTE] Trzymam kciuki!!!!!
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Na konto Stefuni wpłynęło 96 zł z bazarku Livki. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239745-Świetne-ciuszki-i-coś-jeszcze-dla-Stefanii-Do-16-02-do-godz-21-00/page3[/url] Bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Gabuniu, wiem że nie spotkam się z aplauzem, ale powinno się je uspić. Sama wiesz że na siłę gdzieś je wypchną jak to szczeniaki a potem 80% z nich wyląduje na ulicy albo w schronisku. Możemy to jakoś zorganizować i zebrać na to pieniądze:([/QUOTE] Znaleźć dom dla 8u szczeniaków, to jest istny cud. Tylko nie wiem czy już nie jest za późno, bo oszczeniła się kilka dni temu. Dowiedzieć się czegoś w tej kwestii jest bardzo trudno, ludzie mają wszystko w d.... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Na konto Stefci wpłynęło 20,- od Mysza2, dzięki Eluniu. Kurcze, dowiedziałam się, że, w Wodociągach w Będzinie mieszka sunia. Oczywiście nikt nie pomyślał o sterylizacji i w efekcie jest 8 szczeniaków. Ojciec TZ-a tam pracuje i próbujemy namówić go, by pojechał do weta uśpić maluchy, ale ludzie się sprzeciwiają. Nie mam pomysłu, co zrobić.......... Macie jakieś pomysły, błagam doradźcie coś:modla::modla::modla::modla::modla: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Gabi79 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Jest taka do pół łydki, wazy z 6 kg.[/QUOTE] Dzięki. Zapytam ludzi, którzy szukają małej suni, tylko oni chcą raczej z DT, żeby coś więcej wiedzieć nt. suni. Szkoda, że nie mogę jej wziąć do siebie na DT. Przypomina mi troszkę moją tymczasowiczkę Nutunię -
[quote name='Olena84']Pani nic nie odpisała jeaszcze, miała sie odezwać za pare dni jak bedzie wiedziala kiedy wezmie wolne[/QUOTE] Miejmy nadzieję, że pani się odezwie
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']Ma, sunieczkę... ale z tego co się zdążyłam zorientować, i tu muszę być sprawiedliwa - dba i troszczy się o Nią...[/QUOTE] Miejmy nadzieję, że ta troska nie jest chwilowa -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Gabi79 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Trafiłam przypadkowo na wątek, sunieczka śliczna i tak smutno patrzy:-( Jakiej ona jest wielkości, tak w przybliżeniu???? -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']O w du... jeża. Brak mi słów![/QUOTE] Mnie też, wszystko do d.... wokół. Myślałam, że przynajmniej Żuczek zazna szczęścia. Ta wariatka pewnie zaraz by go uśmierciła, strach pomyśleć, w jaki sposób...... Żuczek uratowany przed wariatką, ale jak sprawić, by inny piesek do niej nie trafił, wszystkich nie sposób ostrzec -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Porażka :(. Żuczek nigdzie nie pojedzie :(. To jest wet -siostra, osoba z CzK (Czarnych Kwiatków) !!!! [URL]http://emir.eev.pl/printview.php?t=45&start=0&sid=2a8cc49fac41e2b8e230374eea58ad3f[/URL] [URL]http://emir.eev.pl/printview.php?t=1071&start=0&sid=891d351a551d31a1d3c2046386367630[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189485-Psie-piekło-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH-Jest-nas-10-POMÓŻ!?p=16094841#post16094841[/URL][/QUOTE] O k......, a tak się cieszyłam Dobrze Toyota, że ją zdemaskowałaś. Czyli te wszystkie super informacje to był blef chorej psychicznie osoby:2gunfire::2gunfire::2gunfire: Żuczku cudowny, ja przez Ciebie spać nie mogę:-( -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Poproszę o nr konta - chciałabym przesłać Stefci pieniążki z bazarku :):):)[/QUOTE] Zaraz wyślę, dzięki serdeczne w imieniu Stefci:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka'][B]michelle04,[/B] Ostatnia Szansa chciałaby zwrócić za sterylkę, ale ciągle brakuje jej dobrze wypełnionego formularza. Trzeba wysłać im mejlem ten formularz, który razem wypełniłyśmy. Mejla Ci podałam. Szkoda, aby pomoc przepadła.[/QUOTE] Dziękuję Mazowszanko, że przypomniałaś, miałam zapytać czy Michelle załatwiła formalności, ale zapomniałam -
[quote name='AgusiaP']Boziu biedna Ninka... czytałam i ryczałam:-(:-(:-( To się w głowie nie mieści ona musi być chora...[/QUOTE] Ja też ryczałam......
-
[quote name='ewu']Taki wpis znalazłam pod moim, zamiesczony przez bakusiową: [B]O tej bibliotekarce czytałam już dawno. Jak nie byłam nawet jeszcze zarejestrowana na dogomanii. [/B] [B][SIZE=5][COLOR=#0000cd]Uwaga! Odnalazłam wątek psa którego uspiła po 36-ściu godzinach od adopcji. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/187398-malutka-Ninka-zamordowana-w-36godzin-po-adopcji"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zin-po-adopcji[/URL]!!![/COLOR][/SIZE][/B][INDENT] [/INDENT] [/QUOTE] O......., że też jeszcze szlag tej baby nie trafił, biedna, maleńka sunia:-(
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwe psiaki:loveu: Do pełni szczęścia brakuje tylko wspaniałych DS Na koncie Stefci odnotowałam następujące wpłaty: Alla Chrzanowska 10,- Monia.B 10,- kocurek 12,- Dzięki serdeczne:Rose::Rose::Rose::Rose: -
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10499/552b92130021abe35134f1a3/sdc13937-001[/IMG] Jaki on słodki:loveu:
-
[quote name='obiezyswiat75']Gabi mnie tu przywołała. Postaram się jakiś grosik przelać.[/QUOTE] Dzięki, że jesteś u chłopaków:lol: [quote name='yolanovi']W spadku po Milisiu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238695-Milo-pobiegł-za-TM-Żegnaj-kochanie[/URL], który niestety za TM:( zostało nam 76 zł i jakieś grosze - dla równego rachunku - 80 zł. Zdecydowałyśmy wesprzeć Miśka i Szarika - poprosze o konto[/QUOTE] Jolu, dane do wpłaty są w I poście