Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Zaglądam do ślicznotki i z niecierpliwością czekam na wieści!!!!
  2. [quote name='AgusiaP']Aniu myślałam, ze masz zrobiony plakacik, bo chciałam rozwiesić u nas w lecznicach :) Dziewczyny trzymajcie kciuki.... miałam dzisiaj telefon w sprawie Czakusia A więc tak :cool3: Państwo mieszkają w bloku, niedawno odszedł im piesek na białaczkę... Pan mówił, że nie chcą szczeniaczka, bo zdają sobie sprawę z tego ile mają lat a nie chcieliby, żeby piesek został sam, gdyby ich zabrakło i był skazany na schronisko lub tułaczkę... Pan pracuje, pani jest na emeryturze i cały czas jest w domu:lol: Ja ostatnie ogłoszenia puściłam na Jaworzno, ale pan nie przeraził się tym, że Czaki jest w Starachowicach a nie w Jaworznie i powiedział, że jeśli przekona żoną do Czakiego sami prawdopodobnie po niego pojadą do Starachowic:lol: aaaa Państwo są z Myszkowa;) Na wizytę oczywiście się zgadzają, pan mówił, że to bardzo dobrze, że traktujemy te psiaki na poważnie i przed wydaniem ich do DS chcemy sprawdzić do jakich ludzi trafi uratowany przez nas pies;) Więc czekamy i mocno kciuki trzymamy ;)[/QUOTE] O rany, nie było mnie 2 dni na dogo, a tu u kilku psiaków coś się ruszyło. Widzę, że Państwo mają wspaniałe podejście między innymi do tego, że nie chcą szczeniaka i do wizyty przedadopcyjnej. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze, zawsze żona musi przekonywać męża lub odwrotnie.
  3. [quote name='omry']Dziewczyny trzymajcie kciuki za sobotę :) To będzie dla Bobika naprawdę ważny dzień :) Nic więcej na razie nie powiem, opowiem wszystko w sobotę. Bądźcie dobrej myśli :)[/QUOTE] Nie było mnie 2 dni na dogo, aż mi dech zaparło, jak przeczytałam ten wpis. Będzie trudno wytrzymać do jutra, ale chyba nie ma wyjścia. Bobiczku kochany trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!
  4. Nie było mnie 2 dni na Dogo, wchodzę, a tu taka niespodzianką:loveu: Lalunia cudowna, taka szczęśliwa, ślicznie wygląda. Aguś, strach pomyśleć, co by było, gdybyś Laluni nie zgarnęła wtedy z ulicy. Oby jak najwięcej psiaków znajdowało takie wspaniałe domki!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='Martika@Aischa']284 zł 75 gr z bazarku dla Stefci :) Gabi proszę o numerek konta :) wprawdzie brakuje nam jeszcze jednej wpłaty ale już pieniążki przeleje bo to drobna kwota więc ją założę. Jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238805-DZIŚ-KOŃCZYMY!!!-Mega-różności-ciuszki-ozdoby-dodatki-biżuteria-24-01-20-00[/URL][/QUOTE] Marticzko, dziękuję serdecznie!!!!! Już wysyłam nr konta [quote name='giselle4']napisalam do pani ktora pierwsza zapytała o stefke takie tam ze Stefka czeka na najlepszych ludzi ze biegnie do bramki jak ktos idzie i zapytalam czy juz jej mąz jest gotowy ? ale jeszcze nic nie otrzymalam z poczty zwtrotnej....poczekam[/QUOTE] Dzięki Giselle, czekamy czy pani się odezwie. Ja będę na dogo najwcześniej jutro po południu
  6. Zaglądam tylko na chwilę, bo muszę pożyczyć swój komputer. Trzymam kciuki za jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='Martika@Aischa']Dziś rano czekała na mnie niespodzianka :):):) ;) I od razu chce się żyć :lol: "Witam Boston jest szczesliwy zaklimatyzowal sie w naszym mieszkaniu,jest milym i sympatycznym psiakiem.Nie mamy z nim zadnych problemow i daje nam wiele radosci,pozdrawiamyMarzena i Mariusz" [IMG]http://i49.tinypic.com/11blqb6.jpg[/IMG][/QUOTE] Cudowne wieści!!!!!!!!!!!
  8. [quote name='malagos']Tylko mi tak przykro, tak cholernie smutno, ze jutro ta bida będzie w domu, i te kilka dni, ale potem...... wróci do kojca, chyba tego gminnego.......... ani spaceru, ani człowieka, ani wolności...... [B]Proszę, niech ją ktoś weźmie....... [/B] Taka cichutka, siedzi w siłowni, nawet na kocyku nie lezy, tylko przy drzwiach, by być bliżej nas, ludzi.[/QUOTE] Szkoda, że nie mogę jej wziąć:-( Malagos, czy wiadomo w jakim ona jest wieku, tak w przybliżeniu???
  9. [quote name='AgusiaP']nowe ogłoszenia naszego Czakusia :) 1. [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/75934.html[/URL] 2. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczny-Czaki-wyrzucony-z-samochodu,-czemu-nikt-mnie-nie-chce-id61445.html[/URL] 3. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71913,Lw==.html[/URL] 4. [URL]http://jaworzno.lento.pl/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochoduczemu,904978.html[/URL] 5. Gumtree - czeka na akceptację 6. Tablica - czeka na akceptację 7. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/156601/sliczny-Czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce/[/URL] 8. [URL]http://jaworzno.olx.pl/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce-iid-490622332[/URL] 9. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochodu-21922367.html[/URL] 10. [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce/57536"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce/57536 [/URL] 11. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52752/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochodu--czemu-nikt-mnie-nie-chce---/[/URL] 12. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/557030439/jaworzno-Sliczny-Czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce.html[/URL][/QUOTE] Super Agusiu, a teraz czekamy na telefon - ten jeden jedyny:loveu:
  10. [quote name='szafra']Dzisiaj dwa telefony w sprawie Inki :lol: Pierwszy - Pani zastanawia się nad DT dla niej. Jeszcze nic konkretnie, ale już coś może się ruszy ! Pani z Jaworzna. Drugi w sprawie adopcji. Państwo z Wodzisławia. Mają psiaka ze schroniska. Przyjadą może w sobotę zobaczyć Inkę i jak się zachowuje.[/QUOTE] Oby coś z tego wyszło. Na takie strachulce trzeba bardzo uważać, żeby nie stała się jakaś tragedia, jak w przypadku Igi w PDT, nie wiem czy znacie tę historię - bardzo smutna. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221940-Iga-uciekła-z-DT!-Pomocy-Suchy-Bór-Opole-ratujcie[/url]! Trzymam kciuki za maleńką
  11. [quote name='szafra']Witaj Gabi79 :p. Suri właśnie taka jest jak mówisz. Dzięki Izunia :loveu:[/QUOTE] Bardzo mi miło gościć na wątkach jastrzębskich psiaczków.
  12. Cały czas o niej myślę, kruszynka biedna:-(
  13. Ineczka taka cudna i taka wystraszona. Zupełnie nie mam pomysłu, jak jej pomóc.....
  14. Melduję się u Suri, jest prześliczna, w dodatku taka dystyngowana i smukła. A na tej fotce taka zamyślona i smutna [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wzJrr1-mpMA/USoz6j0WjpI/AAAAAAAABm0/zDEHRC4Z8po/w462-h346-o-k/DSCN59773694.JPG[/IMG] Iza dziękuję za link:lol:
  15. Wpłynęło 20,- od AgusiaP. Aguniu, dzięki serdeczne:Rose::Rose::Rose::Rose: Przelew za szczepienie zlecony!!!!
  16. Oby wreszcie ktoś sensowny Czakunia wypatrzył. Takie cudo i brak zainteresowania, to oburzające!!!!
  17. Zaglądam do sunieczki, a tu takie zmiany. Malagos jesteś niesamowita:loveu:
  18. Jak dobrze, że Tarunia odnaleziona. Wszystkiego dobrego sunieczko w nowym domku:loveu:
  19. [quote name='Hałabajówka']Z moich turbo poprzednich wyliczeń wynika że na transport potrzebuję 240zł[/QUOTE] To duża różnica w stosunku do tamtej ceny. Wiecie co, skoro mamy na transport więcej niż potzrebujemy, to chyba trochę głupio było by prosić o wsparcie Kundelkową Skarpetę, zwłaszcza, że na wątku jest wyraźnie zaznaczone, że wpłata od cioteczki obiezyswiat jest właśnie na transport. Kto się zajmie rozliczeniem. Chyba najlepiej Hałabajówka???
  20. [quote name='izek77']Gabrysiu może był jakiś mały telefonik ?taki malutki Doszła wiadomośc na pw ?[/QUOTE] Niestety telefonu nie było, ale do jutra miała być odp. więc może nie wszystko stracone. Wiadomość doszła, przepraszam, że nie odpisałam od razu. Zaraz odpiszę.
  21. O rany jaka biedna maleńka sunieczka. Szkoda, że nie mogę jej wziąć chociaż na DT:-(:-(:-(
  22. [quote name='Mysza2']No niestety, a z drugiej strony jest przecież wiele adopcji bez oglądania. Na Czakiego nie trafił właściwy człowiek po prostu[/QUOTE] Zgadza się, czasem ludzie zobaczą psiaka na zdjęciu i potem jedzie do nich na drugi koniec Polski i żyje sobie długo i szczęśliwie. Oby Czakusiowi w końcu się udało
  23. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15904/b2c2c3fb0003a0a9513dfb30/sdc13970[/IMG] Jaka Stefunia wspaniała!!!! Michelle, czy mam coś przelać za wizytę u weta i paliwo????
  24. [quote name='stepelkaa']ja to nie wiem już na które dobrze jest zrobić, za bardzo nie ma sensu na świętokrzyskie mimo, że to tu, mało wyświetleń, mało adoptujących.. Powinni się bić o Czakusia, nie wiedzą co tracą ! ;)[/QUOTE] Oj tak nie wiedzą. Kurcze problem w tym, że jak ktoś jest z daleka to rezygnuje, bo chciałby przed adopcją poznać Czakunia osobiście.
  25. Omry dostałam odp. od mariamc, zaraz Ci prześlę pw
×
×
  • Create New...