Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='obiezyswiat75']Co z transportem? Dlaczego ten droższy nie może być?[/QUOTE] No właśnie???? O rany, faktycznie Żuczek był z Dyziem i Bezikiem [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5045/dsc20201024x678.jpg[/IMG]
  2. [quote name='toyota']Ja żadnych obaw nie mam i uważam, że to dla niego szansa, bo teraz to tylko leży i jest apatyczny.[/QUOTE] [quote name='obiezyswiat75']A ja mam propozycję dla komentujacych- niech dadzą dom. To takie proste przecież. toyota- jak nie ma transportu? A ten Marcin?[/QUOTE] Popieram obie wypowiedzi. Nie dość, że ktoś proponuje DT to jeszcze jakieś "ALE" Oczywiście, że lepszy boks w DT niż w schronie, tam jest jednym z wielu, nikt się nim nie interesuje ( mam na myśli pracowników i potencjalnych adoptujących)
  3. Tak jak pisałam, pan ma do mnie dzwonić. Ja już ostatnio nie mam siły, psiaki które zapadły mi najbardziej w serce i te z którymi miałam styczność nie mają szczęścia, siedzą w DT lub schronach, a jak już się trafi jakiś tel. to beznadziejny:-(
  4. [quote name='Mazowszanka']Ja też dziękuję :) O tym banerku to wszyscy zapominają.[/QUOTE] Ja już będę pamiętać w przyszłości;)
  5. [quote name='stepelkaa']w świętokrzyskim to ja nie wiem czy ludzi nie ma czy jak, ale zazwyczaj zwierzaki jadą albo do mazowieckiego, albo do małopolskiego..[/QUOTE] Wygląda na to, że w świętokrzyskim jest mało miłośników psów:-(
  6. [quote name='Mazowszanka']Znalazłam wpis z 8 marca na wątku Akcja Sterylizacja, że faktura za sterylkę Stefci zapłacona [B]( 180 zł).[/B] To w ramach podziękowań ( i reklamy jednocześnie) proszę o wstawienie tego banerka na początek wątku Stefci. Tylko sprawdzę czy podlinkowany, jak nie to zaraz dodam link do AS. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL] [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/QUOTE] Już wstawiłam, dziękuję Mazowszanko za przypomnienie:lol:
  7. [quote name='paula_t']Ja się podejmuję zrobienia ogłoszeń dla niuńki :)[/QUOTE] Paula, Ty jesteś niesamowita:loveu:
  8. [quote name='Martika@Aischa']Puszek nie jest wykastrowany i jego obecny stan zdrowia na to nie pozwala .....a prawdziwy z niego babiarz ;) Aza jest charakterna i dziś mu prawie nos odgryzła ze złości ......nie wiem czy nie powinnyśmy później pomyśleć o kastracji .....mam obawy bo Puszek ma już 11 lat ...choć wygląda dużo ..dużo młodziej jak na Pana w starszym wieku ;) proszę wypowiedzcie się :)[/QUOTE] Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie odnośnie kastracji to najlepiej było by zapytać weta. Oczywiście jak Puszek dojdzie do siebie. Mój Misiu był kastrowany gdy miał 10 lat i zaczęły mu się problemy z prostatą.
  9. [quote name='omry']Nigdy nie popierałam płatnych DT, ale chyba nie ma wyjścia. Nikt nie wypatrzył jak dotąd Bobika i jeśli to jego jedyna szansa, by nie wrócić do schronu to napiszę. Dajcie mi, proszę, jeszcze z dwa-trzy dni na znalezienie domu, który nie będzie droższy od hoteliku + transport. Postaram się, a jeśli nie to trudno, napiszę.[/QUOTE] Ja też nie popieram, no chyba że za taką kwotę, jaka potrzebna jest na wyżywienie. Ale teraz mamy nóż na gardle, a dobro Bobika jest najważniejsze.
  10. [quote name='Anula']Wynalazłam takie dwa miejsca gdyby Bobik nie znalazł domu ale trzeba się dogadać i na wszelki wypadek zarezerwować albo zaraz podjąć decyzję. Aldonika22 k/Warszawy - DT raczej płatny [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/215029-Oferuję-DT-okolice-Warszawy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...olice-Warszawy[/URL] Napiszcie jeszcze do justlose . Daje DT w zamian za opłacenie sterylki jej suczki. Na okres 4-5 m-cy Zaznaczam,że żadnych DT nie znam.[/QUOTE] Dzięki Anula!!!! Omry napiszesz???????????
  11. [quote name='Mysza2']Miałam rano telefon o Biszkopcika, Państwo na emeryturze, mieszkają w Katowicach w bloku niedaleko parku Kościuszki. Pan lubi chodzić na długie spacery , niedawno stracili pieska i szukają kudłacza. Opowiedziałam Pani o Biszkociku, powiedziałam też o guzkach. No i pani powiedziała że muszą się zastanowić i jakby co to zadzwoni ponownie. Jak na razie cisza. Obawiam się że z każdym następnym zainteresowanycm tak będzie:( A przecież nie mogę o tym nie mówić, bo raz że to nieuczcicie, a dwa trzeba obserwować psa pod tym kątem i być czujnym[/QUOTE] Oczywiście, że trzeba mówić o tych guzkach. No nic, poczekamy, może Państwo się namyślą
  12. [quote name='Hałabajówka']nie. jeden był tylko kilka dni do czasu transportu a drugi to golden ze zdjęcia w poście 4 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240827-W-Hałabajówkowie-czyli-co-w-słomie-szczeka-)[/URL][/QUOTE] Golednek śliczny. Na kiedy i z kim planowany jest transport ze schronu, bo się pogubiłam nieco???
  13. [quote name='Hałabajówka']Dwa psiaczki pojechały na domowy DT.[/QUOTE] To wspaniale, a mają wątek na dogo???
  14. [quote name='toyota']Oczywiście, że to super propozycja ![/QUOTE] Ok. czyli Żuczek z Ineczką mogą się pakować:loveu:
  15. [quote name='kolejna kobietka']mysle, ze to bez porownania do kojca w schronie!!! :multi: :multi: :multi: chociaz pewnie marzy nam sie wszystkim domek i kolderka, ale co zrobic, chetnych brak, mamy czekac az w tym cholernym schronie odejdzie nawet nie poglaskany przez nikogo? :-(:-(:-( ja jestem za![/QUOTE] jestem tego samego zdania!!!! Mnie też się marzy dla Żuczka łóżko, kołderka, fotelik, ale jak to mówią "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" [B]Toyota czekamy na decyzję[/B] Hałabajówko, czy jakiś psiak znalazł dom, że kojec się zwolnił u Ciebie????
  16. [quote name='stepelkaa']to ja dziś chyba ogłoszenia porobię. Bo tak sobie myślę, że następny tydzień to taki zawalony mam. Także, nie zaszkodzi. Oj Czakula mała. A taki fajniuchny potrafi być , jakby Ci ludzie wiedzieli ..:loveu:[/QUOTE] Nikt nie chce dać mu szansy, a przecież zakochać się w Czakuniu nietrudno
  17. Melduję się na wątku:lol:
  18. Śliczny psiaczek, widać że jeszcze nieco zagubiony. A jak Azunia i koty zareagowały na nowego domownika?
  19. [quote name='AgusiaP']Dzisiaj Elunia dzwoniła po 9tej... Pani nie odebrała... Bongo dalej szuka domku..[/QUOTE] Ja nie wiem jak to jest ludzie przez tel. wydają się w porządku, a potem nawet nie potrafią się odezwać, że jednak rezygnują z adopcji.
  20. [quote name='Martika@Aischa']Gabi całe szczęście nie .....udało się go wyciągnąć na litość ...każdy dzień zwłoki powodował strach że nie będzie kogo wyciągać ...spędził tam kilka dni .....[/QUOTE] To szczęście w nieszczęściu. Dobrze, że udało Wam się Puszka wyciągnąć
  21. [quote name='AgusiaP']Macie racje dziewczyny chyba z tego domku nic nie będzie... Od wczorajszego maila Pani już nic nie napisała...[/QUOTE] Oj, Czakuś biedny nie ma szczęścia:-(
  22. [quote name='izek77']No to nasza Myszka doskonale się nadaje Myszka to około 4-5 wysterylizowana sunia Bardzo rzadko zdarzają sie tak delikatne psiaki Wiec myszeczka ani szczeniak ani dojrzała dama ...w sam raz :) Bardzo się cieszy gdy widzi człowieka ,garnie się do niego Jak przyszła do schronu to były kosteczki powleczone skórą Teraz kawał babki jest Naprawdę wspaniała bardzo proludzka sunieczka Jezeli są jeszcze jakieś pytani o kazdej porze dnia i nocy albo na pw albo 510 250 970[/QUOTE] Dzwoniłam wczoraj do pana, pośrednika, opowiedziałam o Myszuni. Ma mi dać znać najpóźniej do środy jaka została podjęta decyzja. Ja się w Myszce po prostu zakochałam
  23. Czy Puszek długo siedział w Miedarach???
  24. Melduję się u Puszka Pani Ula jest cudowną osobą
  25. To chyba prawidłowy link [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240875-Puszek-wyrwany-z-Miedar-prosi-o-pomoc[/url]
×
×
  • Create New...