Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='giselle4']nic nowego ....brudna szaleje w piasku z Lucynka i Keshem a Bastus na to wszystko sie patrzy i tylko kiwa głową... ale cisza na razie tylkom 2 telefony w sprawie Hrabala ale to nie to.....[/QUOTE] Oby wreszcie do psiaków uśmiechnęło się szczęście
  2. [quote name='izek77']Gabi :) skrzynkę masz zapchaną :([/QUOTE] Już oczyściłam!!!!!
  3. Ja niestety jestem 420 km od schronu..... Najbliżej jest Toyota
  4. [quote name='Hałabajówka']A mi się nie podoba że ludzie chcą zarobić na transporcie...to jest okradanie bezdomnych zwierząt...........[/QUOTE] To prawda, ale co jeśli nie mamy innej opcji?????
  5. [quote name='mdk8']ja się deklarowałam i podtrzymuję: dam 10,- stałej a jak będę mogła to coś czasami dorzucę. Do Hałabajówki przelewam już na Bystrą to mogę robić jeden przelew na dwa psiaki.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy w imieniu Ineczki i Żuczka
  6. [quote name='izek77'][IMG][URL="http://up.programosy.pl/foto/59773_493940373975911_1883153156_n.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/59773_493940373975911_1883153156_n_min.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/QUOTE] Słodka Myszeczka
  7. [quote name='obiezyswiat75']To jak juz Żuczek wyjedzie, to ja do nich napiszę.[/QUOTE] Może cioteczki widziały, że nie ma jeszcze ustaleń i nie zaglądają
  8. [quote name='obiezyswiat75']Ja uważam, że jak najbardziej. Wtedy to, co "zejdzie" z transportu będzie można przeznaczyć na utrzymanie psiakow u Hałabajówki :)[/QUOTE] [quote name='kolejna kobietka']ja tez jestem jak najbardziej za! :)[/QUOTE] Ok. tylko nawet nie trzeba znać dokładnej daty transportu, ale mieć pewność, że on na 100% się odbędzie
  9. Co myślicie o tej skarpecie???? Ja uważam, że poprosić można, tylko jak transport będzie pewny
  10. Może poprośmy o wsparcie Kundelkową Skarpetę Można otrzymać nawet 150 zł Ja mogę napisać prośbę o pomoc, tylko musi być pewne kiedy psiaki jadą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21?highlight=kundelkowa+skarpeta"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!?highlight=kundelkowa+skarpeta[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21?highlight=kundelkowa+skarpeta"] [/URL]
  11. [quote name='kolejna kobietka']rozmawialam z toyota, jest inny transport, wieksze auto i chociaz nie bedzie problemu, ze pies smierdzacy i brudny, no i nie wiadomo co by Marcin powiedzial na to, ze dwa psy, wiec psiaki pojada tym, ale niestety 20 zl drozej (Marcin chcial 380 zl), za ten 400 zl, ogromnie drogi transport, ale innego nie mamy, chociaz szukalysmy juz wszedzie :sad: jak uda mi sie z cegielkowego uzbierac, to najwyzej zwroce chociaz czesc tej kwoty.. jeszcze trzeba bedzie sprobowac ze schronu pozyczyc klatke, oby toyocie sie udalo, ale chyba na wtorek powinno sie udac, na jutro to juz pewnie nie... ps. mysle, ze nie mozemy czekac na tamtego trzeciego psiaka z Bydgoszczy, chociaz to by bylo nam na reke, bo szkoda juz czasu, a dziewczyny ponoc jeszcze nie przeprowadzily wizyty PA...[/QUOTE] Transport faktycznie drogi, ale chyba nie pozostaje nic innego, jak tylko z niego skorzystać, bo inaczej można szukać do ...... śmierci. Może poprośmy o wsparcie Kundelkową Skarpetę Można otrzymać nawet 150 zł Ja mogę napisać prośbę o pomoc, tylko musi być pewne kiedy psiaki jadą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!?highlight=kundelkowa+skarpeta"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!?highlight=kundelkowa+skarpeta [/URL]
  12. [quote name='ajw']Zaglądam... Trzymam kciuki za domek Czakusia i za Bobika:kciuki:[/QUOTE] Czaki przynajmniej we wspaniałym BDT, a przed Bobikiem wizja schroniska:-(
  13. [quote name='kolejna kobietka']a my mamy inny, Marcina sobie odpuszczamy, ale az za 400 zl (Marcin chcial 380 zl) :sad: strasznie drogi transport, ale innej opcji juz nie mamy, nie mamy nikogo innego :sad: ja najwyzej oddam cioci obiezyswiat z cegielkowego troche, o ile uda mi sie uzbierac...[/QUOTE] Oby się udało uzbierać na cegiełkowym. Nasza kochana obiezyswiat pójdzie z torbami, na który wątek bym nie weszła wspomaga psiaki finansowo.
  14. [quote name='Raczyna']ciekawe co by było gdybyś nie była na spacerze tylko mogła zapisać adres i przyjechała...[/QUOTE] Pewnie Mysza by pocałowała klamkę:angryy: [quote name='ajw']A ja wierzę, że Bongo znajdzie cudowniutki domek;)[/QUOTE] Nie ma innej opcji:lol:
  15. [quote name='mdk8']to właśnie miałam na myśli: u Ciebie pieski "żyją" i są szczęśliwe a nie "wegetują" tak jak w schronie.[/QUOTE] Popieram, Hałabajówko chylę czoła, jesteś wspaniała:loveu:
  16. [quote name='mdk8']Widziałam zdjęcia z h. Hałabajówki - tam psiaki nie siedzą cały czas za kratami jak w schronie. Obejrzyjcie i same zdecydujcie czy to nie lepsze niż schron.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=239806&goto=newpost[/URL] np. post 444,445..[/QUOTE] Oczywiście, że nie ma porównania. A metamorfoza tej suni mnie powaliła [URL]http://img10.imageshack.us/img10/149/bidoki.jpg[/URL] [URL]http://img6.imageshack.us/img6/7038/35786937.jpg[/URL] Jaka uśmiechnięta i szczęśliwa:loveu: [B]Zobaczyć tak szczęśliwego Żuczka to moje marzenie!!!!!!!!!![/B]
  17. [quote name='Anula']Właśnie poprosiłam ale nie ma czasu.Podesłała mi ciotkę,która zgodziła się przeprowadzić wizytę w środę po 18 godz.[/QUOTE] Super, w takim razie czekamy na relację z wizyty
  18. Na koncie Stefuni 5,- od lucyny. Dzięki serdeczne. Michelle, co nowego u ślicznej Stefuni??????
  19. [quote name='Aldrumka']Fela napisała na innym wątku, że właśnie jedzie po psiaka;[/QUOTE] To wspaniale, w takim razie czekamy na wieści
  20. Zaglądam do ślicznej, cudownej Saruni. Mam nadzieję, że znajdzie najlepszy na świecie domek:lol:
  21. [quote name='malagos']Poczekam, na razie wznawiam ogłoszenia Tosi - może kobieta weźmie te z kojca?......... Cholera, znów to mam, ze nigdzie tym psom nie bedzie lepiej niz u mnie...........[/QUOTE] Ja też tak sądziłam majac zwierzaki na tymczasie
  22. Taki śliczny biedaczek, pewnie nikt oprócz Feli go nie nakarmił, a tylko wszyscy przeganiali.... Mój Kajtek też został znaleziony na stacji benzynowej. Brak słów na takie kanalie, porzucające psiaki:angryy:
  23. [quote name='obiezyswiat75']Co z transportem? Dlaczego ten droższy nie może być?[/QUOTE] No właśnie???? O rany, faktycznie Żuczek był z Dyziem i Bezikiem [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5045/dsc20201024x678.jpg[/IMG]
  24. [quote name='toyota']Ja żadnych obaw nie mam i uważam, że to dla niego szansa, bo teraz to tylko leży i jest apatyczny.[/QUOTE] [quote name='obiezyswiat75']A ja mam propozycję dla komentujacych- niech dadzą dom. To takie proste przecież. toyota- jak nie ma transportu? A ten Marcin?[/QUOTE] Popieram obie wypowiedzi. Nie dość, że ktoś proponuje DT to jeszcze jakieś "ALE" Oczywiście, że lepszy boks w DT niż w schronie, tam jest jednym z wielu, nikt się nim nie interesuje ( mam na myśli pracowników i potencjalnych adoptujących)
  25. Tak jak pisałam, pan ma do mnie dzwonić. Ja już ostatnio nie mam siły, psiaki które zapadły mi najbardziej w serce i te z którymi miałam styczność nie mają szczęścia, siedzą w DT lub schronach, a jak już się trafi jakiś tel. to beznadziejny:-(
×
×
  • Create New...