-
Posts
32984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']nic nowego ....brudna szaleje w piasku z Lucynka i Keshem a Bastus na to wszystko sie patrzy i tylko kiwa głową... ale cisza na razie tylkom 2 telefony w sprawie Hrabala ale to nie to.....[/QUOTE] Oby wreszcie do psiaków uśmiechnęło się szczęście -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja niestety jestem 420 km od schronu..... Najbliżej jest Toyota -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']A mi się nie podoba że ludzie chcą zarobić na transporcie...to jest okradanie bezdomnych zwierząt...........[/QUOTE] To prawda, ale co jeśli nie mamy innej opcji????? -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']ja się deklarowałam i podtrzymuję: dam 10,- stałej a jak będę mogła to coś czasami dorzucę. Do Hałabajówki przelewam już na Bystrą to mogę robić jeden przelew na dwa psiaki.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy w imieniu Ineczki i Żuczka -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']To jak juz Żuczek wyjedzie, to ja do nich napiszę.[/QUOTE] Może cioteczki widziały, że nie ma jeszcze ustaleń i nie zaglądają -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Ja uważam, że jak najbardziej. Wtedy to, co "zejdzie" z transportu będzie można przeznaczyć na utrzymanie psiakow u Hałabajówki :)[/QUOTE] [quote name='kolejna kobietka']ja tez jestem jak najbardziej za! :)[/QUOTE] Ok. tylko nawet nie trzeba znać dokładnej daty transportu, ale mieć pewność, że on na 100% się odbędzie -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Co myślicie o tej skarpecie???? Ja uważam, że poprosić można, tylko jak transport będzie pewny -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Może poprośmy o wsparcie Kundelkową Skarpetę Można otrzymać nawet 150 zł Ja mogę napisać prośbę o pomoc, tylko musi być pewne kiedy psiaki jadą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21?highlight=kundelkowa+skarpeta"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!?highlight=kundelkowa+skarpeta[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21?highlight=kundelkowa+skarpeta"] [/URL] -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']rozmawialam z toyota, jest inny transport, wieksze auto i chociaz nie bedzie problemu, ze pies smierdzacy i brudny, no i nie wiadomo co by Marcin powiedzial na to, ze dwa psy, wiec psiaki pojada tym, ale niestety 20 zl drozej (Marcin chcial 380 zl), za ten 400 zl, ogromnie drogi transport, ale innego nie mamy, chociaz szukalysmy juz wszedzie :sad: jak uda mi sie z cegielkowego uzbierac, to najwyzej zwroce chociaz czesc tej kwoty.. jeszcze trzeba bedzie sprobowac ze schronu pozyczyc klatke, oby toyocie sie udalo, ale chyba na wtorek powinno sie udac, na jutro to juz pewnie nie... ps. mysle, ze nie mozemy czekac na tamtego trzeciego psiaka z Bydgoszczy, chociaz to by bylo nam na reke, bo szkoda juz czasu, a dziewczyny ponoc jeszcze nie przeprowadzily wizyty PA...[/QUOTE] Transport faktycznie drogi, ale chyba nie pozostaje nic innego, jak tylko z niego skorzystać, bo inaczej można szukać do ...... śmierci. Może poprośmy o wsparcie Kundelkową Skarpetę Można otrzymać nawet 150 zł Ja mogę napisać prośbę o pomoc, tylko musi być pewne kiedy psiaki jadą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!?highlight=kundelkowa+skarpeta"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!?highlight=kundelkowa+skarpeta [/URL] -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']a my mamy inny, Marcina sobie odpuszczamy, ale az za 400 zl (Marcin chcial 380 zl) :sad: strasznie drogi transport, ale innej opcji juz nie mamy, nie mamy nikogo innego :sad: ja najwyzej oddam cioci obiezyswiat z cegielkowego troche, o ile uda mi sie uzbierac...[/QUOTE] Oby się udało uzbierać na cegiełkowym. Nasza kochana obiezyswiat pójdzie z torbami, na który wątek bym nie weszła wspomaga psiaki finansowo. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Raczyna']ciekawe co by było gdybyś nie była na spacerze tylko mogła zapisać adres i przyjechała...[/QUOTE] Pewnie Mysza by pocałowała klamkę:angryy: [quote name='ajw']A ja wierzę, że Bongo znajdzie cudowniutki domek;)[/QUOTE] Nie ma innej opcji:lol: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']to właśnie miałam na myśli: u Ciebie pieski "żyją" i są szczęśliwe a nie "wegetują" tak jak w schronie.[/QUOTE] Popieram, Hałabajówko chylę czoła, jesteś wspaniała:loveu: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']Widziałam zdjęcia z h. Hałabajówki - tam psiaki nie siedzą cały czas za kratami jak w schronie. Obejrzyjcie i same zdecydujcie czy to nie lepsze niż schron.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=239806&goto=newpost[/URL] np. post 444,445..[/QUOTE] Oczywiście, że nie ma porównania. A metamorfoza tej suni mnie powaliła [URL]http://img10.imageshack.us/img10/149/bidoki.jpg[/URL] [URL]http://img6.imageshack.us/img6/7038/35786937.jpg[/URL] Jaka uśmiechnięta i szczęśliwa:loveu: [B]Zobaczyć tak szczęśliwego Żuczka to moje marzenie!!!!!!!!!![/B] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Na koncie Stefuni 5,- od lucyny. Dzięki serdeczne. Michelle, co nowego u ślicznej Stefuni?????? -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Gabi79 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Poczekam, na razie wznawiam ogłoszenia Tosi - może kobieta weźmie te z kojca?......... Cholera, znów to mam, ze nigdzie tym psom nie bedzie lepiej niz u mnie...........[/QUOTE] Ja też tak sądziłam majac zwierzaki na tymczasie -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Co z transportem? Dlaczego ten droższy nie może być?[/QUOTE] No właśnie???? O rany, faktycznie Żuczek był z Dyziem i Bezikiem [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5045/dsc20201024x678.jpg[/IMG] -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Ja żadnych obaw nie mam i uważam, że to dla niego szansa, bo teraz to tylko leży i jest apatyczny.[/QUOTE] [quote name='obiezyswiat75']A ja mam propozycję dla komentujacych- niech dadzą dom. To takie proste przecież. toyota- jak nie ma transportu? A ten Marcin?[/QUOTE] Popieram obie wypowiedzi. Nie dość, że ktoś proponuje DT to jeszcze jakieś "ALE" Oczywiście, że lepszy boks w DT niż w schronie, tam jest jednym z wielu, nikt się nim nie interesuje ( mam na myśli pracowników i potencjalnych adoptujących)