-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Zacytuje ciocie Halabajowke z innego watku :) "Nowe nabytki Hałabajówkowe czyli Kawa Inka i Żuczek Mruczek, pomimo tego ze na 99,9% się wcześniej nie znały to się bardzo zżyły....chyba przez wspólną podróż ;-) Bardzo ładnie chodzą na spacerki. Ini skacze jak piłeczka fajna jeszcze całkiem młoda suczynka. Spokojnie można ją będzie ogłaszać wcale nie jako staruszka :multi:"[/QUOTE] Mnie też się wydaje, że ta wspólna podróż sprzyjała integracji. Razem wyruszyły z piekła do nieba:loveu: i teraz się pilnują nawazjem -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Zacytuje ciocie Halabajowke z innego watku :smile: "Nowe nabytki Hałabajówkowe czyli Kawa Inka i Żuczek Mruczek, pomimo tego ze na 99,9% się wcześniej nie znały to się bardzo zżyły....chyba przez wspólną podróż ;-) Bardzo ładnie chodzą na spacerki. Ini skacze jak piłeczka fajna jeszcze całkiem młoda suczynka. Spokojnie można ją będzie ogłaszać wcale nie jako staruszka :multi:"[/QUOTE] Wspaniałe wieści!!!!!!!!!! -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do przystojniaka:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, wklejam maila od Pani: [B] Witam Pani Gabrysiu, dziekuje za odpowiedz. Pieknie Pani opisuje suczkę, wierze, ze taka jest. Cale zycie mam kontakt z psami i wiem ze te skrzywdzone sa najwierniejsze :) Obecnie mam 9 letnią ON - ke i 12 letniego kocura. Moja Lara jest lagodna, w dobrej kondycji, ale wiek juz ma, raczej unika psow, szukam dla niej towarzyszki na czas starości, szczeniaka lub mlodego psa/ suczki. Mam warunki, mieszkam co prawda sama, ale w duzym domu z ogrodem. Pies i kot biegaja swobodnie, pilnuja terenu, zwlaszcza kot - gangster [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data={[/IMG][IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data={[/IMG][IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data={[/IMG] w ciagu tygodnia nawet 10 godzin sa same, ale weekendy to bieganie z konmi w terenie. Zajmuje sie hipo. Pani Gabrysiu, czekam jeszcze na odpowiedz w sprawie pewnej bernasi i dwoch szczeniaków owczarkopodobnych, odezwe sie do Pani. Moja corka studentka jest zachwycona umaszczeniem Stefci, wilczaste, prosze napisac, czy siersc ma twardy podszerstek , czy jest raczej jedwabista. I dla mnie info, ile suczka wazy i jak sie odzywia?[/B] Giselle, jak jest z tą sierścią i wagą i czy Stefcia je tylko gotowane, czy suche też lubi???? Tylko nie wiem, czy Stefcia by nie uciekała będąc w 10 godzin w ogrodzie. Bo tak zrozumiałam, że jak Pani nie ma zwierzęta są na zewnątrz. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane kioshi przesłała mi mail, jaki dostała w spr. Stefci. Dzięki serdeczne kioshi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od razu odpisałam. Pani ma 9-cio letnią sunię ON. Zgodnie z prośbą wysłałam najpiękniejsze zdjęcia Stefci. Nie robię sobie zbyt wielkich nadziei, bo zawsze jak się przedwcześnie cieszę nic z adopcji nie wychodzi -
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
Gabi79 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Twistera!!!!!!!! Wspaniale, że znalazł DT:loveu: -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
Gabi79 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Ineczka miała dziś odwiedziny :multi:. Zakochali się w dziewczynce od pierwszego wejrzenia. Niestety Inka ma cieczkę, a mają w domu psa nie wykastrowanego, więc muszą poczekać. Obiecali odwiedzać dziewczynkę. Wychodzi na to, że dziewczyna będzie miała domek !!!!!!!!![/QUOTE] Cudowna wiadomość!!!!!!!!!! Czy Ineczka będzie wysterylizowana w przyszłości???? A Twister to który piesek? Ma wątek??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']Bozie jakie kochane psiaki....:):):loveu:[/QUOTE] Tylko czemu nikt ich nie chce??????????? -
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
Gabi79 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teoretycznie tak, zobaczymy jak w praktyce -
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
Gabi79 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja wcale tego nie odebrałam jako coś złego:lol: Kilkakrotnie spotkałam się z opinią, że samo założenie wątku na dogo i "hopanie" na pierwszą nic nie daje. Nie zgadzam się z tym. Ja na dogo wypatrzyłam mojego Kajtunia, a potem tymczasowiczkę Nutkę, która przesiedziała 6 lat w schronisku. Niepotrzebnie mnie tak chwalicie:oops: Jak powiedziałam A to nie ma odwrotu. Tz poinformowany, że wypatrzyłam małą, wiedział że prędzej czy później taka sytuacja nastąpi. Z wielu powodów miałam nie brać tymczasowiczów. Między innymi dlatego, że rozstanie jest totalną tragedią, ale jak zobaczyłam małą, to było silniejsze ode mnie. Tak samo, jak w przypadku Nutki. Moja propozycja jest aktualna, ale nie wiem jak to wygląda w kwestii formalnej. Monika55 mi napisała, że jak będzie w schronie dowie się, czy wyrażają zgodę wydać małą do DT. Czekamy więc na wieści od Moniki:lol: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kryzia']Specjalne podziękowania dla Cioteczek Hałabajówki i obieżyświat75 za transport :) Inka ma charakterystyczne "okulary", to chyba może być nużeniec.[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań!!!!!!!!!! Obyś Kryziu nie miała racji z tym nużeńcem -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
I znowu ryczę ze szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
Gabi79 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A dlaczego miała bym być nieuczciwa???? Nigdy bym nie wzięła dodatkowej złotówki -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Melduję, że wpłynęły pieniądze za szczepienie - dziękuję[/QUOTE] Bardzo proszę!!! Wpłynęły następujące wpłaty: bela51 - 10,- Mazowszanka 5,- Dziękuję serdecznie:Rose::Rose::Rose::Rose: Giselle, czy ja dobrze widzę, że Stefcia została oceniona na 18 miesięcy??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiola&Miłosz']to jest zaufane DT? Przesledzcie watki zastanowcie sie na co placicie... ciezko zarobiona kase,... niestety ale jesli DT to chron to wybaczcie mamy inna terminologie pomagania zwioerzakom .. Pozdrawiam Klasz[/QUOTE] Jeśli o mnie chodzi to powierzyłam opiekę nad Stefcią Michelle i Giselle opierając się na opiniach osób, które były na miejscu, mając w pamięci między innymi Lalunię i Brunka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227201-Lalunia-ju%C5%BC-ma-wspania%C5%82y-domek-%29%29%29%29%29%29%29%29%29%29%29%29%29%29%29[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213578-Sosnowiec-Brunio-ma-dom!-kochani-trzymajmy-sercem-!poniewierany-!-pomocyyyyyy!?highlight=brunio[/url] Widzę, na zdjęciach i filmiku, że Stefcia jest zadbana i szczęśliwa. -
Zaglądam do przystojniaka
-
[quote name='izek77']Gabrysiu może był jakiś mały telefonik ?taki malutki Doszła wiadomośc na pw ?[/QUOTE] Jestem zła, bo pan mi obiecał, iż niezależnie od decyzji zadzwoni i mnie poinformuje, czy nadal szuka psiaka, czy już nie. Obiecanki cacanki. Byłam na wątku suni ze złamaną miednicą od Was ze schronu
-
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
Gabi79 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Ineczki i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!! -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie 2 dni i tak się denerwowałam. Hałabajówko, jesteś wspaniała, brak mi słów:loveu: Tak czułam, że Żuczek po opuszczeniu schroniskowego boksu odżyje. Nie mogę doczekać się zdjęć -
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
Gabi79 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nie chcę jakiejś z góry ustalonej kwoty, jedynie za zwrot kosztów leczenia i karmę, może by ktoś małej zafundował jakąś suchą??? Ostatnio pisałam do Izek77 w sprawie małych suń, bo facet z żoną z osiedla gdzie mieszkają moi rodzice szukają małej suni. Domek bardzo dobry, pomyślałam, że mogła bym zabrać małą, a jak dojdzie do siebie zapoznać ją z tymi ludźmi. Jeśli jej nie zechcą będziemy do skutku szukać DS -
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
Gabi79 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy wiadomo jaka ona jest w stosunku do innych psiaków??? Może ubłagam TZ-a i wzieli byśmy ją na DT