Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Hałabajówka']Pewnie ze mozna czym szybciej tym lepiej :) szkoda tylko ze nie moga razem zamieszkac skoro sie lubia :([/QUOTE] Trudno, nie da się wszystkim naraz pomóc. Czyli szukamy transportu do Białogardu, tak???
  2. [quote name='Hałabajówka']Niestety nie mam pomyslu co zrobic z ta druga sunia... :-( w mojej okolicy ludzie nawet nie bardzo wiedza co to jest DT :-( Kto ma jednego psiaka przyznac sie szybko....ile takie male "cosik" zjada?[/QUOTE] Akurat edytowałam post i wysłałam do Ciebie pw. Jeszcze raz wieeeeeeelkie dzięki za ofertę DT dla Petuni. Chyba można zacząć szukać transportu???
  3. [quote name='Hałabajówka']A to moje prywatne maleństwo :) Dokładnie Ukkisiu nie lubi zdjęć bo mu fleszem w oko strzelam :)[/QUOTE] Dwa słodziaczki, Ukki młodnieje:loveu:
  4. [quote name='obiezyswiat75']A pisałam już, że ona tricolor jest? Wet mi powiedział, że to najbardziej chodliwe koty są. Ale ja już mam ustalone, że jej nie oddam. I właśnie dlatego nie mogę być domem tymczasowym. Po kociakach płakałam przez tydzień, jak je oddałam.[/QUOTE] Ja miałam na tymczasie dwie sunie i kotkę, oczywiście nie jednocześnie. Oprócz tego sunię przez 2 dni gdy czekała na transport do DT i psiaka przez tydzień. Może coś ze mną nie tak, ale ja od pierwszych chwil je wszystkie pokochałam i nadal tęsknię i wspominam
  5. [quote name='Hałabajówka']Jestem na zaproszenie. Mogę ja wziąć do fundacji...mam takie pomieszczenie dla staruszków obecnie mieszka tam Ukki z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Dziadziuś-Ukki-zbiera-na-zabieg-usunięcia-zębów-pozwólmy-mu-godnie-się-starzeć![/URL] oraz Dziadziuś lat 17 któremu w schronie dawali 3 dni życia jest u mnie od października... tylko potrzebuje wsparcia w utrzymaniu i ewentualnym leczeniu.[/QUOTE] O mało nie padłam, nie wiem jak Ci dziękować. Toyota będzie w szoku.:loveu:
  6. [quote name='obiezyswiat75']Trzeba ją wyciągnąć. I znowu mi się kurczę marzy bezpłatny tymczas....[/QUOTE] Żuczek i Petusia spędzają mi sen z powiek. Napisałam do kikou, czekamy na odp. Niestety znalezienie BDT dla staruszka graniczy z cudem.
  7. [quote name='kolejna kobietka']cioteczki, wzielam na siebie ogloszenie na tablica.pl i bede codziennie badz co drugi dzien aktualizowac, zeby bylo nieustannie u gory: [URL]http://tablica.pl/oferta/sabcia-sunia-kochajaca-ludzi-ID2lKfZ.html[/URL] zmienilam troszke imie i moderator sie nie skapnal :)[/QUOTE] Oby wreszcie ktoś odpowiedni Sabcię wypatrzył
  8. [quote name='obiezyswiat75']Melduję, że Zuzia zdrowa. Nawet całkiem zdrowa. Gania Maksia. Jakoś jej podpasował. Maksio gania Zuzię i jest wesoło. Bardzo wesoło nawet... Ale najważniejsze, że zwierzęta zdrowe i szczęśliwe. Tego wazonika, co się stłukł, to ja nigdy nie lubiłam, ale żal było wyrzucić.....[/QUOTE] Wspaniale, że Zuzia zdrowa i że się z Maksikiem zakumplowała:loveu:
  9. [quote name='kolejna kobietka']to tez moje marzenie, niestety bdt jak na lekarstwo :sad:[/QUOTE] Niestety, tym bardziej dla starszych psiaków
  10. [quote name='obiezyswiat75']Takie głupie marzenie mi przyszło do głowy, ale może dożywotni tymczas za zwrot kosztow karmy i leczenia by się znalazł?[/QUOTE] Mnie też się marzy tymczas dla niego
  11. Czekamy na TEN JEDEN JEDYNY, odpowiedni telefon!!!!!!!
  12. [quote name='toyota']Tak, tu jest Pusiunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-dzisiaj-w-nocy-na-moich-rękach[/URL]-((((((((([/QUOTE] Poczytałam i łzy mi poleciały. Cudna maleńka Pusia, Asiu uratowałaś ją, dałaś jej szczęście, radość - to najważniejsze A serce boli i niestety nie ma na to rady:-(
  13. [quote name='toyota']Ogłoszeń brak. Ja jestem do niczego, bo umarła mi moja Pusiunia, bardzo proszę o pomoc. Bezio i Dyziek mają się wyśmienicie, ale w tym domu jest bardzo dużo psiaków, muszą znaleźć swoje miejsce na ziemi, swoje własne domki....[/QUOTE] Toyota, bardzo mi przykro z powodu śmierci Pusiuni, czy to ta ślicznotka której fotkę wstawiłaś na wątku staruszki nie wychodzącej z budy???
  14. [quote name='Ania102']Jesteśmy umówione wstępnie na niedzielę, trochę się pochorowałam i mam nadzieję, ze przejdzie mi jutro i do spacerku dojdzie.[/QUOTE] W takim razie szybkiego powrotu do zdrowia:lol:
  15. [quote name='Gosia6']tak, bo to jeszcze trochę za wcześnie, jeszcze nie chodzi dobrze.[/QUOTE] Pani Gosiu bardzo, bardzo dziękujemy za wszystko, co Pani zrobiła i robi dla Afry, oby więcej było takich osób.
  16. [quote name='stepelkaa']Nie wykazuje żadnej agresji ( oprócz tych misek co pisałam ) rozdaje buziaki, cieszy się, no i zawsze najchętniej by coś zjadł ;) Przy Koce do końca nie może być sobą, bo jakby np. zaczął skakać, to ta zaraz się denerwuje, jednak np. biegał sobie za balonem, czy gryzł mojego miśka. Zmierzam do tego, że w domu jak najbardziej okej ;):)[/QUOTE] To dobrze, że w domu ok. Czyli może na spacerach on broni Ciebie i Koki. Absolutnie go nie usprawiedliwiam, chciała bym poznać przyczynę jego zachowania na dworze:niewiem::hmmmm:
  17. [quote name='stepelkaa']Aj szkoda, że osobiście, jakby się chociaż zgodzili na filmiki z nim? W sumie przecież wtedy też widzi się zachowanie psiaka. Ale z drugiej strony rozumiem, że chcą go poznać na żywo... Spacer myślę, że w niedzielę ;)[/QUOTE] To wspaniale, że jesteście umówione. Trzeba by jakoś ukrócić te szaleństwa Czakiego (tzn. to skakanie na ludzi), to zapewne jest spowodowane konkretnym czynnikiem, tylko my nie mamy pojęcia jakim. Stepelko, a jak Czaki zachowuje się w domu, czy jest wesoły i skory do zabaw???
  18. [quote name='Raczyna']może poprosimy o pomoc sterylkową skarpetkę?[/QUOTE] Chyba tak, najlepiej gdyby zgłosiła Afrę jakaś stała deklarowiczka, ale chyba mamy jeszcze trochę czasu dopóki ślicznotka nie dojdzie do siebie po tym połamaniu miednicy
  19. Dawno mnie nie było u Aramiska. Czemu nikt nie dzwoni, on jest taki słodki:loveu:
  20. [quote name='AgusiaP']Aniu a umówiłyście się z drugą Anią na jutrzejszy spacerek? Może ona coś doradzi i pomoże ocenić zachowanie Czakiego :) Miałam dzisiaj fajny telefon w sprawie Czakiego, niestety Państwo chcą psiaka zobaczyć na żywo...szkoda...[/QUOTE] Oj, to tak jak ze Stefcią, pani chciała ją poznać osobiście:-(
  21. [quote name='Mysza2']Był telefon o Bostona, Państwo z Sosnowca. Chcą Bostona zobaczyć, umówili się z Panią Anetką na czwartek. Niedawno stracili 16 letniego pieska.[/QUOTE] Zaciskam kciuki z całych sił, oby się Bostonkowi wreszcie udało.
  22. [quote name='Mysza2']na to wygląda :evil_lol: Kochani mam wspaniałe wiadomości :multi::multi: Afra zostaje u Pani Gosi do znalezienia DS :multi::multi: Najpierw dziewczyna musi się wyleczyć z tej miednicy, potem sterylka i mam nadzieję że dobry dom się trafi :) Pani Gosia prosi o pomoc finansową w kwestii sterylki i ewentualnych innych kosztów weta gdyby takowe jeszcze wystąpiły :) no i ogłoszeń oczywiście A zresztą pani Gosia będzie dzisiaj na dogo to nam sama napisze[/QUOTE] Wspaniała wiadomość:loveu:
  23. Michelle, wieczorem zrobię przelew za II m-c w hoteliku
  24. Jaka kruszynka, Saro, wspaniale że ją wypatrzyłaś i wzięłaś na tymczas:loveu:
  25. [quote name='kiyoshi']dokładnie- to też może być powód, że on może chcieć bronić 'swojego stada'[/QUOTE] Tak, a zważywszy na to jak wiele przeszedł może chce się "wykazać", aby znów nie został porzucony. Tylko biedak nie wie, że sobie tym szkodzi
×
×
  • Create New...