Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='teresaa118']To zaczy...nici. Czy ludzie nie umieja elegancko zakonczyc sprawe?Krotki telefon, po glebszym zastanowieniu nie decyduje sie na zwierze...i juz wszystko jest jasne![/QUOTE] Widocznie to zbyt trudne, lepiej się oburzyć słysząc o wizycie i już nie odezwać........
  2. [quote name='teresaa118']To okrutne. Dopiero co poznal dobry(zastepczy)domek i znowu bedzie wyrzucony. Ja bede dalej placic. Nalezy sie mu to.[/QUOTE] Teresaa, bardzo dziękuję. Ja już napisałam zgodnie z sugestią Myszy2 do mariamc, ale nie mam pojęcia czy to hotelik, czy PDT. Napisałam też do osoby proponującej BDT. Dalej będę szukać
  3. [quote name='Mysza2']Przyszłam to za Gabi79, Bobik taki do mojej Saby podobny. Zapytajcie u Mariamac czy nie ma miejsca[/QUOTE] Dzięki Myszko, nie kojarzę tej osoby, ale zaraz napiszę. Czy to hotelik czy PDT? Bobik faktycznie podobny do Twojej Sabci tylko niższy
  4. [quote name='Mysza2']Na razie wizyta pod znakiem zapytania. Jak pani dzwoniła to umówiłam się na 11, ale nie mogłam zapisać adresu bo byłam z Sabą na dworze. Umówiłam się z panią że oddzwonię jak wrócę do domu to poda mi adres. No i pani nie odbiera telefonu ani nie oddzwania.[/QUOTE] O kurcze, to "trochę" niekulturalne:angryy:
  5. Byłam już kiedyś na tym wątku, a dopiero dzisiaj sobie przypomniałam, że to Ty Hałabajówko jesteś ich wybawicielką. Suczki cudne i takie szczęśliwe:loveu:
  6. [quote name='AgusiaP']Nie ma sprawy Gabrysiu W któryś dzień podwiozę ci ściereczki co kupiłaś na bazarku ok ;)[/QUOTE] Jasne, a ja oddam Ci koszyk, bo kotek niestety nie przychodzi:-( i ślad po nim zaginął:-(
  7. [quote name='omry']Dzięki dziewczyny za pomoc, naprawdę. Sama bym nie ogarnęła.. Fotki są tylko na pierwszej i ósmej stronie. Jutro podrukuję i porozwieszam ogłoszenia po mieście, może ktoś go zauważy..[/QUOTE] Ja normalnie takich nerwów dostałam, że jestem jak w amoku. Omry wykorzystałam kilka Twoich zdań o Bobiku, przepraszam, że tak bez pytania
  8. [quote name='Anula']Jeszcze potrzebny mail i na jakie woj.ogłaszać.Ja przypadkowo wpadłam na ten wątek i nie mam pojęcia na których stronach szukać fotek,więc prosiłam aby wstawić na wątek bazarkowy i napisać,że ogłoszenia wykupione przez Anula.[/QUOTE] Dzięki Anula, mail do aktywacji może być mój [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Fotki są na poprzedniej stronie. Woj. zachodniopomorskie Bardzo Cię proszę wstaw na bazarek, bo nie chcę robić zamieszania
  9. Super, skleciłam taki tekst: SYMPATYCZNY, WESOŁY BOBIK MUSI WRÓCIĆ DO SCHRONISKA, ON TEGO NIE PRZEŻYJE Bobik został znaleziony na stacji benzynowej, przemarznięty i smutny - leżał czekając, aż ukochany pan po niego wróci. Nie rozumiał, że pozbyto się go, jak zbędnego przedmiotu. Dobrzy ludzie zlitowali się nad nim, zabrali do domu, nakarmili, napoili. Ale nie mógł tam zostać i trafił do schroniska. Nie radził sobie zupełnie wśród towarzyszy niedoli. Był osowiały, smutny, prawie nie wychodził z budy. Cudem uniknął zagryzienia. Dzięki miłośnikom psów udało się go umieścić w hoteliku, gdzie czekał na swój prawdziwy domek. Na początku oczy miał smutne, unikał kontaktu, był przerażony. Teraz? Całkiem inny pies, pełen energii i szczęścia. Naprawdę niewiele mu trzeba.. Bobik odzyskał radość życia, dał się poznać jako wesoły, inteligentny psiak, pragnący kontaktu z człowiekiem. Niskopodłogowy psi ideał. Na oko trzyletni, posłuszny, szybko się aklimatyzuje. Rozumie komendę 'nie', wraca na wołanie. Zaprasza do zabawy, ciągle cieszy mu się pychol, nie ma w nim cienia agresji. Niestety hotelik ma zostać zamknięty, Bobikowi grozi powrót do schroniska. On tego nie przeżyje!!!!! Szukamy dla Bobika domu stałego lub chociaż tymczasowego. Aktualnie Bobik przebywa w Reptowie pod Stargardem Szczecińskim. Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej. Możliwa pomoc w transporcie. Kontakt w sprawie adopcji [B]792 609 250 lub 790 706 465[/B][B].[/B]
  10. [quote name='AgusiaP']Trzymajcie mocno :) jesteśmy umówione jutro na 11tą :)[/QUOTE] O rany, oby to wreszcie ludzie Bongusia. Aguś, napisz mi proszę smsa po wizycie
  11. [quote name='AgusiaP']Ale ten Bobik podobny do Eluni Sabci :([/QUOTE] Tak i taki radosny, a tu schron go czeka:-( Jak był w schronie to prawie z budy nie wychodził
  12. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu ja napisałam Pani, że warunkiem adopcji Czakiego jest wizyta i podpisanie umowy ;)[/QUOTE] Czyli chyba zdaje sobie z tego sprawę. Cioteczki, macie może kogoś kto by przyjął do DT Bobika??? Biedak został znaleziony na stacji benzynowej, był "chwilę" u omry, która go znalazła. Potem ledwo przeżył kwarantannę w schronie. Trafił do hoteliku, a teraz hotelik ma być zamknięty i biedakowi grozi schron. On tego nie przeżyje:-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238845-BOBIK-W-HOTELIKU%21-Potrzebne-wsparcie%21[/url]
  13. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu pytała jakie warunki trzeba spełnić, ale nie zdecydowała się chyba jeszcze na Czakusia więc i o wizycie nic nie pisała...[/QUOTE] Aguś, może lepiej zapytaj, żeby się nie okazało, że chce adoptować Czakusia, robi nadzieję, a na wizytę się nie zgadza
  14. [quote name='obiezyswiat75']Ja tak. Tylko miejsce potrzebne[/QUOTE] Cholera, jutro poszukam PDT, dzisiaj już nie jestem w stanie. Można zamówić Bobikowi pakiet ogłoszeń, np. na tym bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240780-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-25-portali-za-3z%C5%82-do-27-03-do-godz-22-00[/url] Tylko tekst chwytający za serce potrzebny
  15. [quote name='stepelkaa']Mi się wydaje, że niektórzy po prostu tak piszą.. Ale w sumie jak się czyta to faktycznie wygląda to na nic poważnego. I tak sobie tylko myślę, że jak ktoś jakąś szkołę skończył, to chociażby powinien stwarzać pozory, że pisać umie. A czy była rozmowa przez telefon z tą Panią ? Może warto się skontaktować ? Nie wiem też, czy nadal robić ogłoszenia, czy czekać na rozwój akcji.. A drugi domek, nie odezwał się ? Pozatym rozumiem tyle, że mają shih tzu, ojciec chyba nie mieszka razem, ma osobnego psa. Mąż a raczej jego mama jeszcze jednego i psy będą miały kontakt ? Coś w tym stylu, no nic zobaczymy..[/QUOTE] Myślę, że nie ma się co czepiać pisania. Ludzie są mniej lub bardziej elokwentni, niestety. Czy pani zgadza się na wizytę przedadopcyjną???? Czakuś taki słodki i kochany, czemu nikt go nie chce?????? Może p. Ewa się odezwie
  16. [quote name='omry']Niestety z przyczyn osobistych pani Arlena musi tymczasowo przerwać, nie może u niej zostać. My go możemy przewieźć gdziekolwiek, ważne, żeby ktoś się zlitował.. On nie może wrócić do schronu, bardzo źle go znosił. Cholera jasna zawsze coś.. Załamałam się.[/QUOTE] Ja już mam załamkę totalną...... Przydał by się inny hotelik lub DT, jeśli oczywiście podtrzymujecie swoje deklaracje.
  17. [quote name='omry']Dziewczyny jest źle.. Właśnie rozmawiałam z panią Arlenką i dowiedziałam się, że musi zamknąć hotelik na jakiś czas.. Może zostać do końca miesiąca.. Nie wiem, co teraz.. Naprawdę nie wiem..[/QUOTE] O cholera............................ A czy nie mógł by zostać u p. Arlety w płatnym DT???? Nie wyobrażam sobie, żeby znów trafił do schroniska, on tego nie przeżyje:-(
  18. [quote name='obiezyswiat75']Gabi, czytałas że Bobik traci dom w hotelu?[/QUOTE] Nie, zaraz poczytam
  19. [quote name='obiezyswiat75']Co z Inką? Wychodzi w weekend?[/QUOTE] Też jestem ciekawa
  20. Zaglądam do Ferduśka, taki przystojniak powinien szybko domek znaleźć!!!!!
  21. Cioteczki kochane w jakim wieku jest Myszunia???? Przepraszam, jeśli nie doczytałam Dzisiaj miałam tel. w sprawie Stefci, niestety pan myślał, że jest gdzieś tu w okolicy. [B]Pan ma jakiś ośrodek szkolenia psów, szuka pieska na prośbę i dla kogoś ważnego w UM w jednym ze śląskich miast. Osoba zainteresowana adopcją wymaga tylko, by pies nie robił demolki gdy zostanie sam w domu i by był młody, ale nie szczeniak. Wygląd i waga nieważne, byle był to jakiś psiak w potrzebie.[/B] Wcześniej rodzina miała psiaka z ulicy, który żył 18 lat. Bardzo długo z panem rozmawiałam. Obiecałam poszukać jeszcze jakichś bidusiów. Jeśli macie jakieś propozycje to bardzo proszę
  22. [quote name='giselle4']mhhhh jezeli zostanie dlugo sama to moze w domu byc 5 kocykow z jednego Oan sie nudzi sama i wszystko co wpadnie w łapki jest do zabawy. Dobrze jak w nowym domku by miala kolezanke lub kolege i pania co ma duuuuzo czasu:)[/QUOTE] Podobno w domu jest pani i dzieciaki, pies by zostawał sam na 2, 3 godziny, tylko czasem na dłużej. Nowe ogłoszenia dla Stefanii: . [URL="http://tablica.pl/oferta/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi-ID2r0aD.html"]http://tablica.pl/oferta/stefcia-kie...i-ID2r0aD.html[/URL] 2. [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/wroclaw/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi-462984236"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...udzi-462984236[/URL] 3. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi-CZEKA-NA-DOM,85106"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...A-NA-DOM,85106[/URL] 4. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71533,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1533,Lw==.html[/URL] 5. [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-21898679.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/stefc...-21898679.html[/URL] 6. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Stefcia,-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi-CZEKA-NA-DOM-id61073.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...M-id61073.html[/URL] 7. [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi-i-pragnie-byc-dla-kogos-najwazniejsza-3349.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/st...ejsza-3349.htm[/URL] 8. [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Stefcia_kiedys_porzucona_i_przeganiana_odzyskala_wiare_w_ludzi_CZEKA_NA_DOM,798374"]http://owi.pl/ogloszenie/Stefcia_kie..._NA_DOM,798374[/URL] 9. [url]http://cwirek.pl/ogloszenie/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi,5Ubo[/url] 10. [URL="http://wroclaw.lento.pl/stefcia-kiedys-porzucona-odzyskala,894740.html"]http://wroclaw.lento.pl/stefcia-kied...la,894740.html[/URL] 11. [URL]http://polska.kokosy.pl/zwierzaki/psy/75663.html[/URL] 12. [URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=60961&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...61&method=jobs[/URL] 13. [URL="http://www.naszezwierzaki.info/15-oddam/7002-stefcia-kiedys-porzucona-i-prz.html"]http://www.naszezwierzaki.info/15-od...ona-i-prz.html[/URL] 14. [URL]http://www.pineska.pl/?controlCode=536f7df464d47076b62c33511fefaacd&id=119710&do=confirm[/URL] 15. [URL="http://www.123info.pl/ogloszenia/3407/Stefcia_kiedys_porzucona_i_przeganiana_odzyskala_wiare_w_ludzi_CZEKA_NA_DOM"]http://www.123info.pl/ogloszenia/340...i_CZEKA_NA_DOM[/URL] 16. [URL]http://eszukam.pl/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare,2,96013,155/[/URL] 17. [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/27610/stefcia__mloda_suczka__szuka_domu.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...szuka_domu.php[/URL] 18. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6234[/URL] 19. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL] (trzeba aktywować ogłoszenie) 20. [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=160610[/URL] 21. [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi-czeka-na-dom-l36700.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...6700.html?me=1[/URL] 22. [URL="http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,Stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi-CZEKA-NA-DOM,32238210.html?S"]http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_n...2238210.html?S[/URL][srch]=1&S[k]=9344 23. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1554700887/wroclaw-Stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare-w-ludzi.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...e-w-ludzi.html[/URL] 24. [URL="http://zwierzeta.anonse.pl/dolnoslaskie/wroclaw/psy,594/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala-wiare,5635995.html"]http://zwierzeta.anonse.pl/dolnoslas...e,5635995.html[/URL] 25. [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/stefcia-kiedys-porzucona-i-przeganiana-odzyskala"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...iana-odzyskala[/URL]
  23. [quote name='michelle04']Zrobiłam ogłoszenia dla kilku mich podopiecznych i rozwiesiłam w lecznicy, jutro pojadę do Świdnicy, tam mamy zaprzyjaźnione sklepy zoologiczne więc i tam również rozwieszę oraz poproszę Cioteczkę z Bielawy by też kilka zawiesiła może coś się ruszy w sprawie adopcji, może drgnie choć jedno wrażliwe serce Ogłoszenie Stefy,fotka trochę ciemna wyszła [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5987/f922f88700049dea513a2085/sdc13976[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19955/95b449f7001c5759513a2084/sdc13958[/IMG][/QUOTE] Michelle, wielkie dzięki. Dzisiaj miałam tel. w sprawie Stefci, niestety pan myślał, że jest gdzieś tu w okolicy. Pan ma jakiś ośrodek szkolenia psów, szuka pieska na prośbę i dla kogoś ważnego w UM w jednym ze śląskich miast. Osoba zainteresowana adopcją wymaga tylko, by pies nie robił demolki gdy zostanie sam w domu i by był młody, ale nie szczeniak. Wygląd i waga nieważne, byle był to jakiś psiak w potrzebie. Wcześniej rodzina miała psiaka z ulicy, który żył 18 lat. Bardzo długo z panem rozmawiałam. Obiecałam poszukać jeszcze jakichś bidusiów w woj. śląskim
  24. [quote name='Mysza2']Kilka osób weźmie i kilka potem wyrzuci:( No szlag mnie trafia że nikt z nich nie sygnalizował od razu Gabuniu, na sterylkę zbierzemy, tylko potem co? odstawimy ją z powrotem na ten zakład:(.[/QUOTE] Po sterylce wzięłabym ją do siebie. Potem trzeba szukać DS Tylko nie zapytałam weta ile trzeba odczekać po porodzie ze sterylizacją.
  25. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu a czy pieski są w jakimś budynku czy na dworze?[/QUOTE] Kurcze, nie wiem, ale chyba w budynku. Nawet mi do głowy nie przyszło, że mogła by być na dworze, więc nie pytałam, jutro się dowiem
×
×
  • Create New...