Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Mysza2']bo model przystojny jest:):) A jeszcze filmik też mamy:) [URL]http://tinypic.com/r/hs6jk8/6[/URL][/QUOTE] Cudowny Biszkopcik:loveu: A Sabunia tak dzielnie stała przywiązana do drzewa
  2. [quote name='kiyoshi']biedna sunia:( i co z nią będzie:( szczeniaczki chyba już za duże na uśpienie... może znajdziemy im domy;) ????[/QUOTE] Pieski mają okło tygodnia, więc już za późno. Wczoraj rozmawiałam z wetem, małe muszą być przez 6 tygodni przy mamie. Niby są jacyś chętni.... Zobaczymy. Bardzo trudno się tam z kimkolwiek dogadać. Sunię trzeba będzie wysterylizować, nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Zamówiłam Stefuni ogłoszenia na bazarku, żeby miała świeże. Oby wreszcie zauroczyła kogoś odpowiedniego
  3. Wczoraj tylko zajrzałam do Czakusia na chwilę i zachwycając się zdjęciami nawet nie zauważyłam, że z Agusią się tamta pani skontaktowała:oops: Mam nadzieję, że któryś z tych domków jest tym jednym, jedynym, najlepszym i na zawsze. Mocno trzymam kciuki:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  4. [quote name='Olena84']Pani do mnie napisala, spytala sie, czy jesli sie zdecyduje na Aramisa, to do kogo sie zglosic, kto jest decyzyjny, na razie napisalam do koosiek na facebooku i poweidzialam ze Sylwia jest na miejscu[/QUOTE] Trzymam kciuki!!!!!
  5. Na konto Stefuni wpłynęło 96 zł z bazarku Livki. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239745-Świetne-ciuszki-i-coś-jeszcze-dla-Stefanii-Do-16-02-do-godz-21-00/page3[/url] Bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  6. A ja dzisiaj spotkałam p. Danusię - panią Misi, ale bez dziewczynek Podobno Misia zaczęła szczekać:loveu: Z Betinką przyjaźń kwitnie:loveu:
  7. [quote name='Mysza2']Gabuniu, wiem że nie spotkam się z aplauzem, ale powinno się je uspić. Sama wiesz że na siłę gdzieś je wypchną jak to szczeniaki a potem 80% z nich wyląduje na ulicy albo w schronisku. Możemy to jakoś zorganizować i zebrać na to pieniądze:([/QUOTE] Znaleźć dom dla 8u szczeniaków, to jest istny cud. Tylko nie wiem czy już nie jest za późno, bo oszczeniła się kilka dni temu. Dowiedzieć się czegoś w tej kwestii jest bardzo trudno, ludzie mają wszystko w d....
  8. Na konto Stefci wpłynęło 20,- od Mysza2, dzięki Eluniu. Kurcze, dowiedziałam się, że, w Wodociągach w Będzinie mieszka sunia. Oczywiście nikt nie pomyślał o sterylizacji i w efekcie jest 8 szczeniaków. Ojciec TZ-a tam pracuje i próbujemy namówić go, by pojechał do weta uśpić maluchy, ale ludzie się sprzeciwiają. Nie mam pomysłu, co zrobić.......... Macie jakieś pomysły, błagam doradźcie coś:modla::modla::modla::modla::modla:
  9. [quote name='malagos']Jest taka do pół łydki, wazy z 6 kg.[/QUOTE] Dzięki. Zapytam ludzi, którzy szukają małej suni, tylko oni chcą raczej z DT, żeby coś więcej wiedzieć nt. suni. Szkoda, że nie mogę jej wziąć do siebie na DT. Przypomina mi troszkę moją tymczasowiczkę Nutunię
  10. [quote name='Olena84']Pani nic nie odpisała jeaszcze, miała sie odezwać za pare dni jak bedzie wiedziala kiedy wezmie wolne[/QUOTE] Miejmy nadzieję, że pani się odezwie
  11. [quote name='Sarunia-Niunia']Ma, sunieczkę... ale z tego co się zdążyłam zorientować, i tu muszę być sprawiedliwa - dba i troszczy się o Nią...[/QUOTE] Miejmy nadzieję, że ta troska nie jest chwilowa
  12. Trafiłam przypadkowo na wątek, sunieczka śliczna i tak smutno patrzy:-( Jakiej ona jest wielkości, tak w przybliżeniu????
  13. [quote name='obiezyswiat75']O w du... jeża. Brak mi słów![/QUOTE] Mnie też, wszystko do d.... wokół. Myślałam, że przynajmniej Żuczek zazna szczęścia. Ta wariatka pewnie zaraz by go uśmierciła, strach pomyśleć, w jaki sposób...... Żuczek uratowany przed wariatką, ale jak sprawić, by inny piesek do niej nie trafił, wszystkich nie sposób ostrzec
  14. [quote name='toyota']Porażka :(. Żuczek nigdzie nie pojedzie :(. To jest wet -siostra, osoba z CzK (Czarnych Kwiatków) !!!! [URL]http://emir.eev.pl/printview.php?t=45&start=0&sid=2a8cc49fac41e2b8e230374eea58ad3f[/URL] [URL]http://emir.eev.pl/printview.php?t=1071&start=0&sid=891d351a551d31a1d3c2046386367630[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189485-Psie-piekło-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH-Jest-nas-10-POMÓŻ!?p=16094841#post16094841[/URL][/QUOTE] O k......, a tak się cieszyłam Dobrze Toyota, że ją zdemaskowałaś. Czyli te wszystkie super informacje to był blef chorej psychicznie osoby:2gunfire::2gunfire::2gunfire: Żuczku cudowny, ja przez Ciebie spać nie mogę:-(
  15. [quote name='Livka']Poproszę o nr konta - chciałabym przesłać Stefci pieniążki z bazarku :):):)[/QUOTE] Zaraz wyślę, dzięki serdeczne w imieniu Stefci:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  16. [quote name='Mazowszanka'][B]michelle04,[/B] Ostatnia Szansa chciałaby zwrócić za sterylkę, ale ciągle brakuje jej dobrze wypełnionego formularza. Trzeba wysłać im mejlem ten formularz, który razem wypełniłyśmy. Mejla Ci podałam. Szkoda, aby pomoc przepadła.[/QUOTE] Dziękuję Mazowszanko, że przypomniałaś, miałam zapytać czy Michelle załatwiła formalności, ale zapomniałam
  17. [quote name='AgusiaP']Boziu biedna Ninka... czytałam i ryczałam:-(:-(:-( To się w głowie nie mieści ona musi być chora...[/QUOTE] Ja też ryczałam......
  18. [quote name='ewu']Taki wpis znalazłam pod moim, zamiesczony przez bakusiową: [B]O tej bibliotekarce czytałam już dawno. Jak nie byłam nawet jeszcze zarejestrowana na dogomanii. [/B] [B][SIZE=5][COLOR=#0000cd]Uwaga! Odnalazłam wątek psa którego uspiła po 36-ściu godzinach od adopcji. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/187398-malutka-Ninka-zamordowana-w-36godzin-po-adopcji"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zin-po-adopcji[/URL]!!![/COLOR][/SIZE][/B][INDENT] [/INDENT] [/QUOTE] O......., że też jeszcze szlag tej baby nie trafił, biedna, maleńka sunia:-(
  19. Szczęśliwe psiaki:loveu: Do pełni szczęścia brakuje tylko wspaniałych DS Na koncie Stefci odnotowałam następujące wpłaty: Alla Chrzanowska 10,- Monia.B 10,- kocurek 12,- Dzięki serdeczne:Rose::Rose::Rose::Rose:
  20. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10499/552b92130021abe35134f1a3/sdc13937-001[/IMG] Jaki on słodki:loveu:
  21. [quote name='obiezyswiat75']Gabi mnie tu przywołała. Postaram się jakiś grosik przelać.[/QUOTE] Dzięki, że jesteś u chłopaków:lol: [quote name='yolanovi']W spadku po Milisiu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238695-Milo-pobiegł-za-TM-Żegnaj-kochanie[/URL], który niestety za TM:( zostało nam 76 zł i jakieś grosze - dla równego rachunku - 80 zł. Zdecydowałyśmy wesprzeć Miśka i Szarika - poprosze o konto[/QUOTE] Jolu, dane do wpłaty są w I poście
  22. [quote name='Sarunia-Niunia']Rozmawiałam z Asią, jak tylko dostanę adres pojadę na wizytę p/a... Mam nadzieję, że domek okaże się docelowo domkiem Żuczka:)[/QUOTE] Wspaniale, z góry bardzo dziękujemy za przeprowadzenie wizyty. Ja też mam nadzieję, że to będzie dom Żuczka już na zawsze:loveu:
×
×
  • Create New...