-
Posts
32983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']a tak sobie jemy :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7830/86234661350403199869531.jpg[/IMG][/QUOTE] Cudna fotka, chyba Igiełka nie mogła lepiej trafić:loveu: -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Tak ta mała pojechała do Kielc ,zawiozłam ją do Zawiercia i tam ją odebrała ta Pani,Spotkałyśmy się w połowie drogi.Wstawię potem zdjęcie:) Lita była na kolejce ale niestety pojawiła się w schronie taka bidulka po śmierci właściciela,cała zestresowana trzęsąca się i przeziębiona ,no i nie miałam sumienia i nie mogłam jej nie wziąć.Zaraz jak zadzwonili kazałam ją przywieźć i jest u mnie od czwartku. [URL]http://schronisko.ustronet.com/index.php?option=com_easygallery&task=category&cid=2176&Itemid=33[/URL] Tamta bidulka musi niestety poczekać:( ale myślę o niej:)[/QUOTE] Jaka malizna słodka, dobrze, że ją wzięłaś, a jak tamta mała się miewa, radzi sobie w schronie??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Zobaczcie co Stefa wyprawia :diabloti: [URL]http://w630.wrzuta.pl/film/7b3v97gPeXY/20130224010[/URL][/QUOTE] Jaka szczęśliwa Stefunia, a Kesh oczywiście ze swoją ukochaną piłeczką:loveu: Pani, która pytała o Stefcię jest z Wrocławia, miała sunię z tamtejszego schroniska. Co do Stefci, to jeszcze się zastanowi i ewentualnie da znać Michelle, dotarły pieniądze za drugi miesiąc? -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']kochane mam darczynce Kasie W. z fb na 25 euro :multi: :loveu: potrzebuje Swift i Iban dla konta fundacji...[/QUOTE] Jak się wie jaki bank to chyba można znaleźć swift w internecie, ale nie wiem czy jest potrzebny swift i Iban, czy to lub to. Dziękujemy darczyńcy z całego serca:loveu: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Poczekaj Dziadziu jeszcze chwilkę - Ciebie też spróbujemy wyciągnąć.[/QUOTE] Pytałam Kikou, może przyjąć Żuczka tylko jeszce co do kosztów nie ustaliłyśmy, co Wy na to????? -
[quote name='nikola.']To będzie mieszkanie w bloku...może nie wszystkim będzie sie to podobało, ale Państwo, którzy chcą Go adoptować, przygotowali się na to, że nie będzie łatwo i podjęli decyzję... Pan będzie Go znosił i wnosił na rękach...[/QUOTE] Ja nie widzę problemu, że w bloku. Psy w blokowiskach są o wiele szczęśliwsze niż np. te łańcuchowe na wsiach:-( Będę tu zaglądać w oczekiwaniu na nowe wieści. Tak się cieszę:loveu: A czy jest szansa na fotki z DS????
-
O k.... co za debil, pomysł na biznes sobie znalazł:angryy: Dobrze, że koszmar suni się skończył, teraz musi być tylko lepiej
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']ciociu kochana jakie malo? moze ktos wypatrzy naszego dziadziunia... :) jak bedziesz mogla, to pomim prosze ogloszenie na tablica.pl, ja bede je aktualizowac co 2 dni... [URL]http://tablica.pl/oferta/zuczek-maly-i-bardzo-biedny-dziadeczek-w-schronisku-ID2mwNB.html[/URL][/QUOTE] Super, że będziesz aktualizowała co 2 dni:loveu: Tak sobie myślę, że skoro Żuczek ma 10 - 12 lat to może nie pisać, że potrzebuje domu na dożycie, bo zostało mu niewiele czasu. A może on odżyje po wyjściu ze schronu i będzie jeszcze żył kilka lat. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']No właśnie- wyciągamy drugą?[/QUOTE] Też się zastanawiam, ja jestem za, ale chyba musimy poczekać na decyzję Toyoty. Toyota, odezwij się. Ale Petunia/Zosieńka mała, ja myślałam, że jest większa -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']przesłałam maila i do Giselle i do Gabi:)[/QUOTE] Dzięki serdeczne. Właśnie napisałam istną epopeję do tej pani. Opisałam Stefcię w superlatywach. Zapytałam panią jakie warunki oferuje i skąd jest, bo nie napisała. Zobaczymy, czy odpisze:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']mam zapytanie mailowe o sunie!! BRZMI OBIECUJĄCO!!! KOMU PRZEKAZAĆ MAILA??????? PILNE!![/QUOTE] O rany, ale się dzieje!!!!! Kioshi, możesz przekazać mi maila, bardzo proszę, jestem bardzo ciekawa jego treści. Gisell, odpisałaś na niego??? Jeśli nie to ja odpiszę. Mail, czy rozmowa tel. to chyba nie ma wielkiej różnicy, ważne aby ludzie się zgodzili na wizytę przedadopcyjną -
[quote name='Martika@Aischa']Poza tym dziewczynki kochane chciałam PODZIĘKOWAĆ pięknie Pani Anetce za ogromne serducho i za opiekę nad naszym chłopakiem :loveu::loveu::loveu: [B]Pani Anetko - DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA [/B]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań dla Pani Anetki:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']BYŁ TELEFON z Wroclawia mieszkanie dwoje dzieci i podobna do ich suczki pomyslą no to czekamy A Benio sliczny[/QUOTE] Czekamy cierpliwie, trzymam kciuki!!!!!!!!! -
[quote name='Martika@Aischa']Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Pani Marzenki ;) Bostonek spokojnie jechał w aucie i zaraz po przyjeździe pięknie zjadł kolację :) Obwąchał wszystkie kąty i jakoś posmutniał ...musi się chłopak przyzwyczaić do nowego domku i nowych ludzi. Państwo są jednak dobrej myśli bo są chłopakiem zachwyceni :) Zaraz wezmą go na długi wieczorny spacer :) Jakoś mam dobre przeczucia :)[/QUOTE] Bostonek na pewno szybciutko się przyzwyczai, a że Państwo są NIM zachwyceni to mnie wcale nie dziwi:loveu:
-
[quote name='Martika@Aischa']No i stało się :) Bostonek pojechał ze swoją nową Panią do domu :) Pani bardzo bardzo sympatyczna i ciepła osoba ....wciąż bardzo przeżywa rozstanie ze swoim 11 letnim pupilem którego ratowała do końca. Cierpliwie wysłuchała wszystkim wskazówek dotyczących " obsługi " Bostonka ;) Pani Marzena bardzo chciała aby Bostonek zamieszkał z nimi jak najszybciej gdyż mąż jest do końca marca na L4 i będzie mógł popracować nad zostawaniem Bostonka w domu. Bostonek dostanie długą smycz ...obrożę i szelki. Pani nigdy nie spuszczała swojego psiaka ani ze smyczy ani z oka i tak samo będzie z naszym Bostonkiem który jest wulkanem energii więc woli dmuchać na zimne. Bostonek dumnie i z ogonem w górze powędrował ze swoją nową Panią a my z Panią Anetką stałyśmy ze łzami w oczach. Ech ...rozstania są bardzo ciężkie :( Pani Anetko kochana głowa do góry !!!!!!!! :glaszcze::calus: Spisałam Panią z dowodu osobistego i chłopak pojechał ...w czwartek podpiszemy umowę gdyż i Pani bardzo zależy by mieć dokument że Bostonek jest jej i wyłącznie jej psiakiem na zawsze :) Myślę że będzie dobrze :)[/QUOTE] Wspaniałe wieści:loveu: Bostonek wreszcie się doczekał na SWOICH ludzi. Przystojniaczku kochany, bądź szczęśliwy w nowym domku!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Yorija']super!! napisz coś więcej trafi do domu czy do mieszkania będzie miał psie/kocie towarzystwo a co wyszło z badań, dlaczego jest w lecznicy? powodzenia chłopie[/QUOTE] Ale się cieszę!!!!!!!!!!! Też jestem ciekawa szczegółów, skąd ludzie dowiedzieli się o Viktorku, czy są jakieś szanse na wieści na bierząco z nowego domku????
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Matko kochana, Ty tam coś widzisz? Bo ja ciemność jedynie :([/QUOTE] Widzę śliczne, smutne oczka, uszy położone po sobie i siwiejący pyszczek. Jestem ciekawa ile sunia ma lat i jakiej jest wielkości, bo nie wiem, czy w budzie siedzi czy stoi. Może Toyocie uda się coś ustalić -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Dzisiaj pudelkowa czarna sunia pojechała do nowego domku:))[/QUOTE] Wspaniale, bardzo się cieszę, czy pojechała do tej pani do Kielc??? Nilsson, weźmiesz tę bidusię na tymczas [url]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/2083/1357221767_tn_P1070048.JPG[/url]