-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']A Stefcia w jakich warunkach jest hotelowana ? W kojcu czy w domu ?[/QUOTE] Od początku było ustalone, że Stefcia będzie w kojcu z możliwością wychodzenia na podwórko pod nadzorem, ze względu na jej skłonności do ucieczek. Później, po sterylce przebywała w domu, co nie było łatwe, bo na początku bała się tam wejść. Patrząc na zdjęcia i filmiki ze Stefcią nie mam wątpliwości,że ma dobrą opiekę. Czy to wszystko jest mistyfikacja??????????????????? -
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']A ja mam dobre wiadomości z tego domku podesłanego przez Anulę 35 km za Warszawą. Państwo obejrzeli zdjęcia i Pani oddzwoniła że Afra jest bardzo podobna do ich ostatniego pieska i chętnie ją adoptują. Poszukam kogoś z okolic do przeprowadzenia wizyty. Pani chciałaby się upewnić że nic poważniejszego nie wyjdzie u Afry w związku z tym wypadkiem i odczekać 2 tygodnie do czasu aż miednica powinna się zrosnąć.[/QUOTE] Wspaniałe wieści, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']W związku z zarzutami jakie pojawiły się pod moim adresem na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page34[/URL] proszę Cioteczki o przemyślenie hotelowania u mnie Stefki, gdyż polowanie na czarownice mnie nie ominie, a nie chciałabym by Stefa na tym ucierpiała - przepraszam Was za to całe zamieszanie :roll:[/QUOTE] Później poczytam, ale jeśli chodzi o Stefcię nie mam zastrzeżeń -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Ja niestety nie ale miałam pomysł tylko nie wiem czy realny...[/QUOTE] Ewu możesz się podzielić tym pomysłem, każda propozycja jest warta rozważenia [quote name='kolejna kobietka']boje sie, ze nie zdazymy mu pomoc :bigcry: nie wiem, czy widzialyscie ostatnia bide, dla ktorej toyota zalozyla watek... :-(:-(:-([/QUOTE] Oby udało się mu pomóc, o którą bidę chodzi???? -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Maksio chyba wiosnę poczuł. Siedzi całymi dniami na tarasie, nie chce przyjść do domu, a ja się boję, że się zaziębi. Rozłożyłam mu kocyk, to przynajmniej tyłek mu nie zmarznie.[/QUOTE] Maksik jest cudowny. Elu, jak o nim piszesz to ja mam normalnie to wszystko przed oczami, jakbym GO widziała. Buziaczki dla Maksika i reszty ekipy -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']To na pewno nie był domek dla Stefanii, ale dobrze, znajdzie sie nastepny. Powiedzcie mi tylko, czemu ludziom najczęsciej brakuje elementarnej kultury, umiejetnosci jakiegos zachowania sie z klasa i szacunkiem dla drugiej osoby. Wszyscy sie z tym spotykamy, ja równiez. Jesli ktos nie chce wywiazac sie z danej obietnicy , najczesciej milknie. A przeciez, czy nie byłoby milo, gdyby Pani odpisała, ze dziekuje, ze jednak bedzie jeszcze szukac dalej, ze to chyba nie ten pies , o ktorym marzyła. Czy to takie trudne ? Lepiej zamilknąc, a naiwni dogomaniacy niech czekają i się łudzą ...[/QUOTE] To prawda, takie czekanie i łudzenie się jest okropne. [quote name='teresaa118']Na pewno Stefcia znajdzie przecudny domek, musimy tylko uzbroic sie w cierpliwosc. Alimenty za marzec juz wplacone. Poprzytulajcie ta pieknotke od cioci .teresaa 118[/QUOTE] Alimenty od Ciebie cioteczko już na koncie 50,- oraz 5,- od Madziak25 :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']A myślałyście o tym co Ci na pw napisałam?[/QUOTE] Ewu, masz może kogoś chętnego, kto dałby małemu BDT???? -
Milo pobiegł za TM.... Żegnaj kochanie....
Gabi79 replied to ewu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Milusiu, bądź szczęśliwy tam, gdzie teraz jesteś. Smutno mi bardzo:-(:-(:-( -
[quote name='Martika@Aischa']Umowa podpisana :) Zarówno nowa Pani jak i Pan Bostonka to super fajni ludzie :) chwalą ...chwalą ...chwalą chłopaka :) To jest ten domek jestem pewna :) Pani Marzenko jest Pani wspaniałą osobą i tak bardzo się cieszę że Bostonek trafił właśnie na Panią :calus: Chłopak oczywiście odstawił taniec radości jak przyjechałam i rozdawał buziaki na lewo i prawo ;) jak by mógł to by przemówił chcąc mi wszystko opowiedzieć :loveu: Kochany ...wspaniały psiak :) Bostonku psiaku kochany bądź szczęśliwy już na ZAWSZE :calus: A my możemy wreszcie spać spokojnie ;) Zaraz prześlę do naszej Beatki zdjęcia z nowego domku :)[/QUOTE] Jak miło czytać takie wieści:loveu:
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']matuńku, trzeba coś psiaczkowi znaleźć:([/QUOTE] Kikou może go przyjąć na PDT i co prosimy o deklaracje, czy szukamy bezpłatnego lub za zwrot kosztów???? -
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
Gabi79 replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Z tego co mówili Ci ludzie to ta beczułka jest młodsza ma 7 lat, ta chudsza niby 13 <!!> w co mi się w ogóle wierzyć nie chce :O :O Kruszynka to może jest ta czarna, bo ta 7 letni to jest poooorządnie spasiona[/QUOTE] Dziękuję za odp. A tak na wysokość to jakie są. Przepraszam, że tak drążę, ale taki znajomy facet z osiedla szuka małej suni -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Nic to czekamy...[/QUOTE] Pani już nie odpisała, ani nie zadzwoniła, trudno -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Na razie tkwi biedak w schronie:-( -
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']eee pokrecilo mi sie :lol: to kocurek :)[/QUOTE] Czyli dwie dziewczyny i rodzynek:loveu: -
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
Gabi79 replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-p-PQCnyqoIw/US5R2d6_OHI/AAAAAAABzbg/RcKkA3X5cGI/s640/DSC_1041.JPG[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-MRi4NVKRXyA/US5SkfMoVOI/AAAAAAABzcA/KMjtPTQuzFk/s640/DSC_1039.JPG[/URL] Czy te kruszynki były z jednego domu? Ile ważą? Wyglądają na malutkie. Czy ta okrąglejsza jest młodsza? -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Pewnie dzisiaj już nie zadzwonią może jutro....[/QUOTE] Czekamy w takim razie -
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']hihi, tak to kicia :)[/QUOTE] Czyli same dziewczyny??? -
[quote name='paula_t']Z jednej strony przykro, ale z drugiej lepiej nie wydawać Czakiego do domu, co do którego ma się wątpliwości, bo za moment pies mógłby wrócić z adopcji, a w najgorszym wypadku wpaść pod samochód:shake:[/QUOTE] Smutno, że to nie jest najlepszy domek na świecie, ale tak jak pisze Paula, lepiej nie wydawać Czakiego, jeśli ma się wątpliwości. Tu chodzi o to, by był szczęśliwy, miał należytą opiekę i miłość, a nie o to żeby szybko wydać go do adopcji. Nie ukrywam, iż miałam nadzieję, że to będzie TEN domek, ale cóż - czekamy dalej.
-
[quote name='Olena84']Żadna deprecha! I proszę mi tu kciuki trzymać;), co prawda ni pewnego, ale moze może coś sie szykuje dla aramiska...[/QUOTE] Zaglądam do Aramiska i zaciskam kciuki
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img823.imageshack.us/img823/3685/black2e.jpg[/URL] Smutaska śliczna -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Taka mała pierdułka kilo większa od mojej Tosi:) Była bardzo smutna bo straciła Pana i na dodatek chora .Jutro robimy usg i prześwietlenie czy czasami nie ma kamieni.Obecnie jest weselsza ,już macha ogonkiem na mój widok chociaż z początku powarkiwała:)[/QUOTE] Kruszynka, pewnie na początku się bała, a potem zrozumiała, że nic złego jej nie spotka