[quote name='agatsu']A najpiękniejsze jest to, że są jeszcze ludzie dzięki którym takie cuda się dzieją :iloveyou:
... i żyli długo i szczęśliwie[/QUOTE]
Masz rację. Tylko " tych" ludzi ciągle za mało! :(
No- przeczytałam od A do ZET. Lektura super! Wzruszająca i z Happy Endem! I po co ja książki jakieś zamawiam:)
Oby tylko więcej wątków się tak kończyło........
Jakby to było dobrze gdyby każda psia historia kończyła się takim HAPPY ENDEM......... :):) Życzę Alfikowi dalszych sukcesów w podbijaniu pańciowego serducha!! :)