Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. [quote name='agatsu']A najpiękniejsze jest to, że są jeszcze ludzie dzięki którym takie cuda się dzieją :iloveyou: ... i żyli długo i szczęśliwie[/QUOTE] Masz rację. Tylko " tych" ludzi ciągle za mało! :(
  2. No- przeczytałam od A do ZET. Lektura super! Wzruszająca i z Happy Endem! I po co ja książki jakieś zamawiam:) Oby tylko więcej wątków się tak kończyło........
  3. No to się zbeczałam! Fajnie jak łza w oku kręci się, ale po " takich" wiadomościach.....:):)
  4. No to nadal trzymamy kciuki ( przynajmniej tyle mogę zrobić ).
  5. A my wszyscy trzymamy kciuki!!!! :)
  6. Hopsniemy maluszka do góry!
  7. Śliczny i malutki. Powinien coś znaleźć.....:(
  8. Śliczny jest! Trzeba go podnosić, może ktoś wypatrzy.....
  9. I jak piesio w nowym domu? Wiecie coś więcej?
  10. Chyba wszystko lepsze niż ulica dla głupiutkiego jeszcze szczeniaczka :(
  11. kolejna tragedia:( Podniosę chociaż wątek.
  12. Tymuś się nadaje tylko do kochania ( patrząc na te fotki)! I czemu on ciągle bez domu......:-(
  13. Ja jeszcze coś w szafach pewnie wyszperam. Tylko kto zrobi bazarek....:( Nieśmiało myślę, że pewnie Livka ;)
  14. A daleko do tego nowego domku? Może przyszli właściciele mogliby pokryć koszty przejazdu? Jeśli nie to ogłaszamy jakąś zrzutkę.
  15. Śliczna jest! A już jakiś DS się odezwał?
  16. Jakby to było dobrze gdyby każda psia historia kończyła się takim HAPPY ENDEM......... :):) Życzę Alfikowi dalszych sukcesów w podbijaniu pańciowego serducha!! :)
  17. Czy wiecie już może coś o Alfiku ? Jak tam w domku? Pewnie i tak maluszek tęskni :(:(
  18. Hurra ! :multi: mam nadzieję, że nowi właściciele zakochają się bezpowrotnie!
  19. JEj...a kiedy będzie coś wiadomo?.......:(
  20. Oby.....trzymamy mocno wszyscy.........!!!!!!!!
  21. No tak... to pewnie zmniejsza szanse na adopcję :(
  22. ehhhh- a jakie wieści w ogóle u Tymonka?
  23. Mój yorkuś to też Chicuś! Wszystkie Chicusie to słodziaki:):).
  24. Odwiedzam bidulka. Jest coś lepiej?:(
×
×
  • Create New...