Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. I co z malutkim?
  2. Super!!! Ale dobre wieści!!! :multi: Ciekawe czy biedaczek bardzo wystraszony........
  3. A jakiegoś stanu zapalnego stawów nie dostał? jak tak długo już słaby leżał. a zimnica taka już przecież....Może go boli...
  4. Cioteczki, może tym jego siusiaczkeim nie należy się martwić. Ja mam małego, zdrowego psiaczka i bardzo często ma " wystającego" siusialka. Jak go trawka na ogródku posmyra- to potrafi schować. Wet powiedział, że nie widzi żadnej nieprawidłowości- ot , taki widocznie lubi... Przeczytałam wątek bidulka- całe szczęście, że go znalazłaś. I tak już jest, że te zapsione trafiają właśnie na nowe bidulki......:(
  5. Zaglądam, brak słów:(. Podniosę maleńką...
  6. Melduję się. W następnym tygodniu postaram się coś dorzucić. Śliczna bida :(
  7. To zawsze smutne, takie rozstanie:( Ale dobrze, że mały ma domek skoro nie mógł z wami zostać... Czy będziecie mogli go odwiedzić?
  8. Sama słodycz w tych pięknych oczętach...:)
  9. Przydałby się ktoś mniej zapsiony do pomocy.....:(
  10. Mój skromny przelew poszedł wczoraj wieczorem. Jak tylko wyskrobię znów jakąś "dyszkę' to podeślę....Trzymaj się maleńka i ty Aniu też!
  11. Aniu- ja cię podziwiam i prawie wielbię! :) jak Ty dajesz z tym wszystkim radę???
  12. Sorry, właśnie znalazłam nr konta hotelu. Czy tam przelać pieniążki?
  13. Anja dajżesz ten nr konta! Wiem, że to mało co oferuję, ale zawsze jakaś kropla......:cool3:
  14. Udało się ???!!!! No to maluch wygrał drugie życie! Teraz będzie bezpieczny! :multi: Dziewczyny jesteście niesamowite.....:loveu:
  15. Anja- dla mnie pies to PIES! Bez względu na to czy rasowy czy nie! Kundelki zresztą często bywają urokliwsze od niejednej rasy! I mam nadzieję, że takie jest zdanie każdej z nas ! :)
  16. Cudowności! Jak dobrze Anja, że przybyłaś na czas! Wielkie ukłony w stronę TZ-ta! :) Szkoda, że ja nie mam aż takiego poparcia....
  17. Teraz deszcz, a przyjdą mrozy to my się o te psiny błąkające różne zawyyyyyjemy :( :shake: . przynajmniej ja o niczym innym zimą nie myślę....:(
  18. Anja jak będziesz to daj nr konta na pv.
  19. Jejku- jak ty to wytrzymujesz....:( Zrób co w Twojej mocy...może jakoś da się kasę nazbierać...ja mogę pod koniec tyg. skromne 15 wpłacić, ale co to jest....:(
  20. [quote name='ocelot']I zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233621-Klimatyczne-koszulki-bluzy-(z-bullkami)edycja-III-dla-Mirona-do-30-10-12-do-g-20-00?p=19820006#post19820006[/URL][/QUOTE] Na bazarku byłam- a teraz trzymam kciuki za kochanego psiulka ! :)
  21. Zaglądam do Kajtusia i życzę spokojniutkiej nocki. Może nowy dzień przyniesie jakąś nadzieję??
  22. Jaka prześliczna malizna! jak można robić coś innego jak tylko kochać takie stworzonko....:( Jest taki słodki, że pewnie domek znajdzie, ale w tym wypadku domek musi być "prześwietlony" wzdłuż i wszerz.....
×
×
  • Create New...