Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Tak mi szkoda tych trójłapków- ale widząc po tenorku to im to raczej nie przeszkadza.... chyba.... Pozdr. Tenorka i tymczasowego opiekuna. Filmik jest cudny.
  2. Jestem na zaproszenie u ślicznego staruszka. na razie podrzucam do góry!
  3. [quote name='Lili8522']A kto jeszcze wrócił z adopcji? :-([/QUOTE] Z adopcji wrócił niestety Diego :( I była to zdaje się bardzo krótka adopcja :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/212193-Diego-czy-b%C4%99dzie-mia%C5%82-4-%C5%82apki-ADOPTOWANY!/page5[/url]
  4. Odwiedzam Tymona wieczorową porą....
  5. Boże...najpierw Alfik, teraz Diego...brak słów...po co im w ogóle robią nadzieję...:shake:
  6. Ale szczęśliwy! :):)
  7. Jak dobrze móc przeczytać taki wątek. Na początku beczałam z żalu, a pod koniec...ze wzruszenia! :):) Żeby dla wszystkich tych bid się tak dobrze kończyło..
  8. wreszcie Goździk- Bigosik szczęśliwy! A to zdjęcie z bobasem mnie rozbraja najbardziej! Żeby to więcej bid zaznało takiego szczęścia....
  9. ja mam yorka, kąpany jest regularnie raz w tygodniu, poza tym mycie po każdym spacerku. miałam kiedyś pekińczyka, którego również kąpałam co tydzień. dożył szczęśliwie 17 lat! Nie słyszałam jeszcze żeby kąpiel zaszkodziła jakiemuś psu. oczywiście korzystamy z akcesorii kąpielowych przeznaczonych wyłączne dla zwierząt:)
  10. Podrzucę pięknego psiaczka- niech go widać!
  11. [quote name='Nikus']no dobra:cool3: jesteś usprawiedliwiona;)[/QUOTE] Łoj! cieszę się bardzo :). A co tam u Tymonkowego biedactwa słychać?
  12. Jestem u chłopczyka ślicznego na zaproszenie. Postaram się coś....ale niestety jednorazowo.Chociaż na jeden dzień :(. Proszę o nr konta.
  13. Zaglądam do biedaka. Jak się czuje?
  14. [quote name='Nikus']no ładnie:mad::mad::mad: Livka to i ok...ale ja "cioteczka" to brzmi:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: wujek Nikuś:evil_lol:[/QUOTE] No tego to ja już wiedzieć nie mogę :):) czy cioteczka czy wujcio- proszę o wybaczenie :):)
  15. Cioteczki z Nieborowic, gdybyście robiły bazarek dla Tymona lub innej bidy, to mogę jakieś fanty podarować.
  16. Jasne, że już wszystko wiadomo. A "cioteczka" Triestera proszę o wybaczenie.....;)
  17. [quote name='tymuś']popieram triester psiak jest pod stałą opieką ma ciepło jest czysty napewno ma się lepiej niż w najlepszej budzie![/QUOTE] Przepraszam cioteczki kochane:( To wszystko wynika z tego, że ja bym najlepiej je wszystkie na tapczanikach i łóżeczkach widziała!:(:) Ale oczywiście lepiej, że ma "ludzia" koło siebie i ciepło niż w schronie! Wybaczcie.....
  18. Dziewczyny klkajcie http://spechato.cz/dogs/rankings/ czeskie nie czeskie- wszystkie biedne i nasze są! :(
  19. Bidulek - warunki na tych zdjęciach nieciekawe :(
  20. I co z domkiem dla suni? Wiadomo coś? Jakaś złowroga ta cisza....:(
  21. kochany Tymulek- psipsiulek! :) Dobrze chociaż,że z łapką wszystko w porządku.
  22. Tymonku odwiedzam cię i ponoszę! Domku wreszcie życzę!
×
×
  • Create New...