[quote name='Ukryty Smok']Naprawdę, kochana, to nie mam jakichś konkretnych planów...
Pies jest, i będzie, bo przecież go nie wyrzucę w takie mrozy. Oprócz tego,całkiem miły z niego typ, bardzo przylepny, wpatrzony w człowieka, wdzięczny za każde spojrzenie...
Odkarmić go trudno, bo je sporo, a przybywa bardzo wolno. Sierść lepsza, siusiak prawie naprawiony, garb jest, jak był. Wyniki krwi w normie.
Ciekawe raczej, jakie on ma plany życiowe.... ;)[/QUOTE]
O cioteczko...Plany pewnie ma takie by u kochanej ciotuni na zawsze zostać :)