Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Shreku, kochany biedaku- podniosę cię chociaż :(
  2. Jakie one wszystkie cudowne! Żeby tak można było je wszystkie wziąć do ciepłego domku...:(
  3. Życzę szczęścia dla maluszka. Kochany jest....:)
  4. No i cisza. A mały śliczny!
  5. Sonieczko trafiłam do ciebie, czy zmieniło się coś na lepsze?
  6. Drań powinien zapłacić za leczenie a potem niech z nim zrobią to samo co on z tą biedną istotką! przepraszam, ale znajduję już słów...
  7. [quote name='kasiapsiaki']widziałam też...skur... bym zakopała na żywca,kara za karę!!mam nadzieję,że znajdą tego gnoja[/QUOTE] Nie tylko ty... Gdyby taki jeden sprawca dostał się w nasze ręce...!!!! To może byłaby to przestroga dla innych! nie byłybyśmy niestety tak litościwe jak polskie prawo!
  8. Śliczny pieseczek...Szkoda, że domku nie widać..:(
  9. Pekińczyk na łańcuchu..... Dziewczyny wybaczcie, ale ludzie są posrani! Miałam kiedyś pekińczyka, ślicznego rudzielca- wypieszczonego do granic możliwości kanapowca. Przeżył sobie szczęśliwie 17 lat. Mimo tego dmuchania , dbania i chuchania też swoje odchorował. O silne przeziębienie u tych piesków bardzo szybko. O tu przy budzie!!!!:placz: Matko jedyna jak mu pomóc?? A tak przy okazji- witam serdecznie :oops:
  10. Śliczne obydwie. Ale czy ona na pewno taka wiekowa? Ma jeszcze bardzo ładne ząbki !
  11. Odwiedzam cię Nerusiu i życzę prezentu pod choinkę w postaci domku.....:(
  12. Też jestem ciekawa...:(
  13. Mikusiu....kiedy wreszcie cię zobaczymy na zdjęciu....:)
  14. Szirka, oby tak dalej!!! Ciotki się cieszą, że powoli ci się poprawia :):):)
  15. Każdy plan dobry! Trzymamy kciuki! Najważniejsze żeby cokolwiek próbować działać :)
  16. Dzięki za informację, że dotarło:). Lepiej żeby Tymonka ktoś pokochał i kaska nie była potrzebna ! :)
  17. Cześć Tymon! Mam nadzieję, że to zainteresowanie tobą pana z Warszawy jest prawdziwe:cool3:! Chociaż te Wa-wa tak daleko....Zaraz zrobie przelew dla ciebie- skromne 10zł, ale zawsze coś..:-(
  18. Trafiłam do Timonka pierwszy raz, ale podnoszę psiątko śliczne do góry!
  19. Zaglądam do maleństwa i spokojnej nocki życzę....
  20. Dawno mnie tu nie było. Ale wypiękniała ta Wasza Brina! Bo to już prawie jak Wasza no nie? Jak ja po 3 miesiącach znalazłam znajdzie naszej kochanej domek to ubeczałam się jak bóbr.... chociaż mieszka sobie blisko nas i ją odwiedzam, ale jednak.....
  21. [quote name='DONnka']Ja też się chętnie podłączę pod te scenariusze ;) Podaję maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tyle osób tu o nie prosi :crazyeye: To znaczy, że wszystkie ciocie tak jak ja są belferkami :) Jak miło :multi: Robi nam się tutaj nauczycielski wątek :) Zdrowiej Szircia :loveu: Wysyłam ciągle do Ciebie dobre myśli i energię :):):)[/QUOTE] Cioteczki kochane! U mnie scenariusze też mile widziane ! :oops: W nadziei na scenariusze i lepsze zdrówko Szirki podaję maila: joka05vp.pl
  22. petycja podpisana. A może tak od razu p. ministra uśmiercić? Byłoby szybciej i dla przykładu !!! :(:( Brak słów...
×
×
  • Create New...