Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Spróbuję jutro trochę porozsyłać wątek.... nie wiem ja pomóc. Może ktoś mógłby ma fb, ja nie mam tam konta....:(
  2. Podrzucę biedaczka:(
  3. Może mu sie poszczęści i spotka swojego ludzia? :):)
  4. Wiadomo co z pieskiem?
  5. [quote name='arabiansaneta']Ale się pysiolowi udało! Gdybym była akurat w okresie "międzypsim", siedziałby już dawno na mojej kanapie.[/QUOTE] Mnie też to chodziło po głowie! :):) Tym bardziej, że kiedyś takie cudo miałam!
  6. Maluchu pokazuj się ! Niech wszyscy widzą jaki jesteś śliczny!
  7. Dzióbeczek jedynie do przytulania......:)
  8. Też zaglądam co słychać u Ucholka.
  9. śliczny maluszek,a trafiłam tu całkiem przez przypadek. Oby mu się poszczęściło!
  10. no tak- znacie pieski lepiej. ja tylko patrzę na zdj. jeśli tak to ok! :)
  11. Chociaż podniosę biedaczka :(:(
  12. Matko- dziewczyny- nie pozwólcie żeby je rozdzielono.... oni razem są tacy szczęśliwi...:(
  13. śliczne.......i wyglądają na takie szczęśliwe...
  14. [quote name='Nilsson']Macie rację ,ja tez o niej stale myślę.Mam u siebie Mała na DT i jest chętna pani z Kielc zeby ją adoptować i wtedy mogłabym ją zabrać do siebie ,a potem możemy myśleć co dalej.[IMG]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/2078/1357221953_tn_P1070154.JPG[/IMG] Musimy załatwić transport małej do KIELC[/QUOTE] A ten pudelek to kto? Wybaczcie, ale mi się już wszystko miesza...:( myślałam, że do Kielc jedzie maleńka sunia z "łańcucha"....
  15. Dobrze chociaż że mają siebie......
  16. cieszę się że dwie malizny znalazły domki, ale tak mi żal tego jamniolka..... :( straszny bidulek z niego........
  17. [quote name='Martika@Aischa'][/B]:(:(:(:( aż się popłakałam ....kochane psie serduszko :([/QUOTE] Tak....miałam u siebie psa wyrzuconego z samochodu- jak on płakał za każdym przejeżdźającym autem! tego nie dało się słuchać! Beczałam razem z nim. Teraz na szczęście ma kochający domek i jest przeszczęśliwym psem!
  18. Ludzie sa potworami! Wtedy gdy staruńkę na stare lata trzeba otoczyć opieką i ciepłem- na bruk!!!!! A ona bidulka jeszcze za takimi ludźmi tęskni! :(:(:( Postaram się chociaz jednorazowo grosikiem wesprzec, ale nie obiecuję kiedy... Na wszelki wypadek nr konta proszę.
  19. Ja też odwiedzam chłopaczka i resztę jego kompanów ! :)
  20. Jezu- ludzie płacą kupę kasy żeby mieć yorka - czemu on już tak długo w schronie??? Nikt go nie wypatrzył???? Przecież jest śliczny!
  21. Nie mogę mysleć że te maluszki gdzieś marzną.... :(
  22. On nie może być w taki mróz na dworze!!!! :( Moj własny yoreczek trzęsie się na dworze nawet w kubraczku!!!! :(:( W jakiej miejscowości to biedactwo się znajduje?
  23. Jestem na zaproszenie. Wątek bidulka przeczytałam od A do Zet, nad malutkim Wegielkiem się ubeczałam.....jak dam rade to skromnym grosikiem wesprę, ale po niedzieli. Na wszelki wypadek o nr konta poproszę! I wyciągajcie go jak najszybciej! Boże niech ta zima się chociaż skończy bo myśleć o tych wszystkich bidulach nie mogę! :(:(
  24. Pokazujcie się maluszki!!!!!
×
×
  • Create New...