[quote name='toyota']Ja czasami to się zastanawiam, czy ktoś nie pomyśli, że ja to zmyślam, bo co chwilę apeluję o pomoc, że pies do uśpienia. A to wszystko jest prawda :shake:.[/QUOTE]
Wiem niestety, że to prawda....:( Wolałabym w 100 % żebyś zmyślała! :)