Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Teraz deszcz, a przyjdą mrozy to my się o te psiny błąkające różne zawyyyyyjemy :( :shake: . przynajmniej ja o niczym innym zimą nie myślę....:(
  2. Anja jak będziesz to daj nr konta na pv.
  3. Jejku- jak ty to wytrzymujesz....:( Zrób co w Twojej mocy...może jakoś da się kasę nazbierać...ja mogę pod koniec tyg. skromne 15 wpłacić, ale co to jest....:(
  4. [quote name='ocelot']I zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233621-Klimatyczne-koszulki-bluzy-(z-bullkami)edycja-III-dla-Mirona-do-30-10-12-do-g-20-00?p=19820006#post19820006[/URL][/QUOTE] Na bazarku byłam- a teraz trzymam kciuki za kochanego psiulka ! :)
  5. Zaglądam do Kajtusia i życzę spokojniutkiej nocki. Może nowy dzień przyniesie jakąś nadzieję??
  6. Jaka prześliczna malizna! jak można robić coś innego jak tylko kochać takie stworzonko....:( Jest taki słodki, że pewnie domek znajdzie, ale w tym wypadku domek musi być "prześwietlony" wzdłuż i wszerz.....
  7. Trzymamy, trzymamy! Przynajmniej tyle się przydamy...:)
  8. Bezpośredniego kontaktu ze schroniskiem nie mam, zawsze ktoś nam to odbiera i zawozi.
  9. Ja pracuję w szkole i co jakiś czas organizujemy zbiórkę dla Sośnicy tzn. karma sucha, w puszkach, ryż, makaron. Dzieci przynoszą stare ręczniki, pościel, kocyki; wszystko to co w zasadzie w domu jest do wyrzucenia a tam jeszcze na wagę złota.:)
  10. Ja myślę, że Gliwice. Chyba lepsze.....Właśnie robię zbiórkę żywności i wszystkiego co może się przydać w schronie.... jest to kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś :(
  11. co z maluszkami? :(
  12. Czytam wątek od samego poczatku i uwierzyć nie mogę w cenę tego " niby domku". Sory, ale za tą cenę to hipopotama by się używiło a nie szczeniaczki! Teraz jeśli w ogóle jadły to pewnie "byle co". Czuje tu jedynie " łatwy zarobek". Wiem, że łatwo się pisze- trudno jest pomóc. Ale kurcze, trzeba wymyślić jakoś inne wyjście :( A zna któraś cioteczka ten DT ?
  13. [quote name='dana']Pies gruby ale zaniedbany zdrowotnie, poraniony ale nie jest agresywny wobec psów, bardzo dziwne to wszystko..... Nawet nie chcę napisać tego, o czym pomyślałam..:-(. Czego potrzebuje Ben najbardziej w tej chwili, oprócz DT ?[/QUOTE] Boże płakać się chce...poprzytulajcie go dziewczyny chociaż jak macie taką możliwość..:(
  14. Jestem u maluszka. Przeczytałam wątek i chyba jest jakaś nadzieja skoro łapką rusza, uciekając nią przed strumieniem wody..... tak mi się wydaje.
  15. kolejna psia tragedia.... brak słów.... cisną się jedynie te niecenzuralne pod adresem " właściciela" :(
  16. Zuzka w górę!
  17. maleństwa- niech was ktoś zauważy
  18. Słuchajcie- miałam kiedyś pekińczyka. Żył z nami 17 lat! Dla mnie był najukochańszym kłębem kudlisków na świecie! Ale potrafił ugryźć w najmniej oczekiwanym momencie. Mimo tego rozpaczaliśmy po jego odejściu barrrrdzo długo :(:( Taki już charakter pekińczyków- nieco egocentryczny i tyle! Piesek był u nas od szczeniaczka, którego wzięliśmy z gospodarstwa- zapchlonego niemiłosiernie, siedzącego w kurniku między kurami. Byłam jeszcze dzieckiem i dorastałam razem z nim.Mimo jego charakterku - nie zapomnę mojego Kubuśka nigdy.
  19. [quote name='toyota']Ja czasami to się zastanawiam, czy ktoś nie pomyśli, że ja to zmyślam, bo co chwilę apeluję o pomoc, że pies do uśpienia. A to wszystko jest prawda :shake:.[/QUOTE] Wiem niestety, że to prawda....:( Wolałabym w 100 % żebyś zmyślała! :)
  20. Dziewczyny to jest tragedia! Te niektóre schrony to kojarzą mi się z ....obozem zagłady!!! :(
  21. Biedne maleństwo. A tu żadnego zainteresowania. Co z psiaczkiem?
  22. Jeszcze raz oglądałam sobie fotki Tymusia :). Kochaną ma tą morduchnę! :):)
  23. Oby się biedakowi w końcu poszczęściło! Jakoś tak...jestem dobrej myśli.:)
×
×
  • Create New...