Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Aż trudno uwierzyć, że człowiek to myśląca i czująca istota!! Porąbany świat i ludzie!!!
  2. Witam. Tofik jest cudny! A ty jesteś wielka, bo przygarnęłaś go ze schronu. Wygrał cudowny los. Znów jeden piesio więcej, który zazna miłości swojego "ludzia"!!!!:loveu:
  3. Jestem z całego serca za kodeksem Hammurabiego! Nie miałabym litości....
  4. Początek wątku tragiczny, środek cudowny!- oby zakończenie było równie cudne! Trzymam kciuki!
  5. [quote name='storozak']to ja czwarta:)[/QUOTE] Jak nic dołączam do Was!!!!!!
  6. Boziu- te fotki! Jak nie ten pies! Jak szybko znikł ten strach z oczu!!! Jesteście niesamowite!
  7. Oj podrzucę chociaż chłopaka!
  8. To pożegnanie z mamanabank- rozwala! Łzy z oczu wyciska....Mikusiu żeby tylko w tej stolicy tez tak o ciebie dbali! To straszne jak pies zaufa jednemu człowiekowi, przyzwyczai się a tu znowu zmiana....
  9. Boże...żeby tylko nie do schronu....:(
  10. Hurra Guciuś stoi!!!! Krzywiuteńki jeszcze, ale na 4 łapach! Czyż może być inaczej skoro do pani Tereski trafił?:):)
  11. Taka cisza u Tenorka, że płakać się chce....:(
  12. HuRRRRa! :) Są jeszcze Ludzie na tym świecie....
  13. i co właściwie u psinki? nadal nie wiadomo czy to on czy ona?
  14. Coraz lepsze wiadomości dziewczyny od was płyną !:) Jak dobrze to czytać..
  15. Maleńka do zacałowania! Dziewczyny jesteście czarodziejkami!
  16. Boziu, jak popatrzyłam jak on biednie kuśtyka.....nie mogę :( Za co to wszystko !!!
  17. Jestem i podnoszę!
  18. bidulek kochany! A te oczka tak ufnie patrzą :(
  19. Do góry Misiaczku po nowy domek!
  20. Przy niedzielnej kawce czytam sobie ten piękny wątek !:lol: Zdjęcia są cudowne. Chociaż raz coś przy czym człowiek nie płacze z bezsilności.... Coś mi się zdaje Roszpunko że to cudo u ciebie zostanie..:evil_lol: Bo jak tu oddać coś takiego co bezpowrotnie zawładnęło naszym serduchem?:eviltong: Pozdrawiam, podziwiam i życzę wszystkiego dobrego. Oby na świecie więcej takich patrzących po rowach TZ- ów było !!!!!!:lol:
  21. A Tomek tak mądrze i dojrzale pisał, że byłam pewna ,że się Tenorkiem zaopiekuje...:(
×
×
  • Create New...