Przy niedzielnej kawce czytam sobie ten piękny wątek !:lol: Zdjęcia są cudowne. Chociaż raz coś przy czym człowiek nie płacze z bezsilności.... Coś mi się zdaje Roszpunko że to cudo u ciebie zostanie..:evil_lol: Bo jak tu oddać coś takiego co bezpowrotnie zawładnęło naszym serduchem?:eviltong: Pozdrawiam, podziwiam i życzę wszystkiego dobrego. Oby na świecie więcej takich patrzących po rowach TZ- ów było !!!!!!:lol: