[quote name='Nikus']to też prawda:) kciuki trzymamy do wyjazdu:)[/QUOTE]
Jasne,że trzymamy kciuki dalej, ale gdyby nie było TAKIEJ decyzji, to nie mielibyśmy po co trzymać !
Miałam dzisiaj bardzo nieciekawy dzień,,,, a tu taka wiadomość na mnie czekała wieczorkiem...:):) Jednak nie zaliczę tego dnia do straconych! HURRRRRA :):):):):):)
Obyś miała rację......śliczny piesio. Zresztą....ja jeszcze osobiście nie widziałam brzydkiego psa. Dla mnie każdy jest piękny i kochany!jest agresywny?....Musi tego być jakiś powód. Pewnie jak zwykle- w kształcie człowieka. Jeśli istnieje jakaś szansa to należy mu ją dać.
[quote name='agatsu']A najpiękniejsze jest to, że są jeszcze ludzie dzięki którym takie cuda się dzieją :iloveyou:
... i żyli długo i szczęśliwie[/QUOTE]
Masz rację. Tylko " tych" ludzi ciągle za mało! :(
No- przeczytałam od A do ZET. Lektura super! Wzruszająca i z Happy Endem! I po co ja książki jakieś zamawiam:)
Oby tylko więcej wątków się tak kończyło........
Jakby to było dobrze gdyby każda psia historia kończyła się takim HAPPY ENDEM......... :):) Życzę Alfikowi dalszych sukcesów w podbijaniu pańciowego serducha!! :)