Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Piękne te Wasze psy....Ciekawe czy zdają sobie sprawę z tego jaki los na loterii wygrały mając takich opiekunów...:)
  2. [quote name='Nikus']to też prawda:) kciuki trzymamy do wyjazdu:)[/QUOTE] Jasne,że trzymamy kciuki dalej, ale gdyby nie było TAKIEJ decyzji, to nie mielibyśmy po co trzymać !
  3. Miałam dzisiaj bardzo nieciekawy dzień,,,, a tu taka wiadomość na mnie czekała wieczorkiem...:):) Jednak nie zaliczę tego dnia do straconych! HURRRRRA :):):):):):)
  4. Jesteśmy jutro zwolnione z sobotniego sprzątanka z powodu zaciśniętych kciuków! :)
  5. ehhhh, co tu pisać....:( śliczny pysio i szkoda go strasznie....biedak swoje musiał przejść skoro taka agresja w nim siedzi....:(
  6. Obyś miała rację......śliczny piesio. Zresztą....ja jeszcze osobiście nie widziałam brzydkiego psa. Dla mnie każdy jest piękny i kochany!jest agresywny?....Musi tego być jakiś powód. Pewnie jak zwykle- w kształcie człowieka. Jeśli istnieje jakaś szansa to należy mu ją dać.
  7. [quote name='agatsu']A najpiękniejsze jest to, że są jeszcze ludzie dzięki którym takie cuda się dzieją :iloveyou: ... i żyli długo i szczęśliwie[/QUOTE] Masz rację. Tylko " tych" ludzi ciągle za mało! :(
  8. No- przeczytałam od A do ZET. Lektura super! Wzruszająca i z Happy Endem! I po co ja książki jakieś zamawiam:) Oby tylko więcej wątków się tak kończyło........
  9. No to się zbeczałam! Fajnie jak łza w oku kręci się, ale po " takich" wiadomościach.....:):)
  10. No to nadal trzymamy kciuki ( przynajmniej tyle mogę zrobić ).
  11. A my wszyscy trzymamy kciuki!!!! :)
  12. Hopsniemy maluszka do góry!
  13. Śliczny i malutki. Powinien coś znaleźć.....:(
  14. Śliczny jest! Trzeba go podnosić, może ktoś wypatrzy.....
  15. I jak piesio w nowym domu? Wiecie coś więcej?
  16. Chyba wszystko lepsze niż ulica dla głupiutkiego jeszcze szczeniaczka :(
  17. kolejna tragedia:( Podniosę chociaż wątek.
  18. Tymuś się nadaje tylko do kochania ( patrząc na te fotki)! I czemu on ciągle bez domu......:-(
  19. Ja jeszcze coś w szafach pewnie wyszperam. Tylko kto zrobi bazarek....:( Nieśmiało myślę, że pewnie Livka ;)
  20. A daleko do tego nowego domku? Może przyszli właściciele mogliby pokryć koszty przejazdu? Jeśli nie to ogłaszamy jakąś zrzutkę.
  21. Śliczna jest! A już jakiś DS się odezwał?
  22. Jakby to było dobrze gdyby każda psia historia kończyła się takim HAPPY ENDEM......... :):) Życzę Alfikowi dalszych sukcesów w podbijaniu pańciowego serducha!! :)
  23. Czy wiecie już może coś o Alfiku ? Jak tam w domku? Pewnie i tak maluszek tęskni :(:(
  24. Hurra ! :multi: mam nadzieję, że nowi właściciele zakochają się bezpowrotnie!
×
×
  • Create New...