-
Posts
1962 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omi
-
Staruszek Topik znalazł swoje szczęście- zakochany z wzajemnością.
omi replied to piesia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyna13222']Zdjęcia z dzisiaj: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-k9R4L6s2Nm8/TgXLp9Fm7JI/AAAAAAAAAXY/jZKspKXU3SY/s640/IMG_8648.JPG[/IMG] Z koleżanką ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wYtLlOc2wLA/TgXMltHdQjI/AAAAAAAAAXo/sLJrdIdBDf0/s640/IMG_8660.JPG[/IMG] A tu ze swoją pańcią[/QUOTE] Koleżanka też taki smutasek...macie jej zdjęcia...a może ma wątek na dogo? -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
omi replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A na zdjęciu jest suczka (Korek) czy ten staruszek? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
omi replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Coś jest nie tak na pierwszej stronie wątku - po wciśnięciu "Aktualizacja wątku...." wyskakuje bazarek Właściwie nic nie ma na 1 stronie.... Czy coś się zmieniło ? -
I jeszcze zajrzyj tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/186573-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-wpisujcie-tylko-sprawdzone[/url] pozycja nr 10
-
Jest hotel w Niepołomicach, ale niestety nie mam namiarów... Znalazłam coś takiego [url]http://www.hoteledlapsow.com/index.php?cat=wojewodztwo&woj=k[/url]
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
omi replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
A jak czuje się staruszek Kumpel? -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
omi replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Aniu nie umiem zrobić allegro ani ogłoszeń, ale będę się tu pelentać....wątek chociaż podniosę..... -
Staruszek Topik znalazł swoje szczęście- zakochany z wzajemnością.
omi replied to piesia's topic in Już w nowym domu
A wstawiłyście Topika na wątek "Jamników i jamnikowatych w potrzebie.." ? -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
omi replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Dziękuję że zajrzałyście. Mówiłam im tydzień temu by go jeszcze pooswajali, że będę próbowała gdzieś go zabrać. Jak pomyślę o paluchu to..nawet nie wyobrażam sobie. To już chyba lepiej dla niego jak żył tam dziki. A wiecie co, sąsiad mi powiedział jak tak staliśmy, że on to by nawet zatrzymał go na łańcuchu, zamiast innego, "tego małego":-( Ma uwiązanego takiego w typie siorściuszka, cudny biały, z łatkami, może maksymalnie 10, 11kg. Boże jak chciał do mnie, jak lizał, delikatny psiunek, obroża z paska szeroka jak na 60kg psa.[/QUOTE] A może przekonać sąsiada do dużego psiaka, a tego małego ratować....wiem, że to nie jest w porządku.... czy sąsiad na noc spuszcza psy z łańcuchów? -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
omi replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Gosiu jest też hotelik w Niepołomicach koło Krakowa i pewnie wiele innych na południu Polski. Informacje znajdziesz na dogo przeglądając forum i wchodząc na stronę główną. Jeżeli chcesz pomóc psu musisz poświęcić mu czas.... -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
omi replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Zaprosiłam Kasie77 na wątek aby udzieliła nam informacji o kosztach utrzymania psiaczka tych gabarytów. A czy są osoby zdecydowane na stałe deklaracje? -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
omi replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, ale widzę, że funkcjonuje na dogo i ma psiaki na tymczasie. Napiszę w sprawie cen. -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
omi replied to agumka's topic in Już w nowym domu
A może trzeba rozpatrzyć taką możliwość, jako dt....[url]http://www.tymczas.kasia77.pl.tl/STRONA-STARTOWA.htm[/url] na jakimś wątku znalazłam -kasia77 to nick z dogo -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
omi replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Zaraz tam wpadnę ... a tymczasem zapraszam na bazarki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209200-Biżuteria-na-moje-tymczasy-do-19.06-11-do-godz.22.00[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209152-Bajki-dla-najmłodszych-ale-mamusie-też-je-lubią-bazarek-do-dnia-15.06.2011[/URL][/QUOTE] Aniu bardzo dziękuję! -
Może wznowisz wątek Sasanki. Zrób jej nowe zdjęcia. Co szkodzi spróbować...
-
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
omi replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Może dopisać w tytule wątku coś o tym cholernym łańcuchu na szyi. Jeżeli tytuł będzie bardziej emocjonujący, tragiczny to więcej osób zaglądnie, zwróci uwagę...niestety okrutna rzeczywistość, nie ma tragedii-nie ma zainteresowania no i łańcuch na banerku koniecznie -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
omi replied to agumka's topic in Już w nowym domu
[B][B]Gosiu zapoznaj się z tą propozycją-tego psiakowi potrzeba[/B][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet!-Na-sterylkow%C4%85-skarbonk%C4%99!-do-25.06!/page2[/url] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
omi replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zaglądnijcie na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/208004-SZCZENIAK-SZUKA-DT-LUB-DS-i-znale%C5%BA%C4%87-nie-mo%C5%BCe-kto-mu-pomo%C5%BCe?p=17040743&posted=1#post17040743[/url] Powiedzcie co dalej robić... Dziewczyna nie poradzi sobie sama